Weekend

Koncert Leonida Fiodorowa, Audrey Hepburn na dużym ekranie i jeszcze 12 wydarzeń

Piątek25 grudnia

Koncert Leonida Fiodorowa

kiedy: 19:00

GDZIE:CHA

CENA: od 1500 rubli

Rzadkie wydarzenie: lider grupy „Auktsion” Leonid Fiedorow daje koncert w sali koncertowej Centralnego Domu Artystów. Wykona zarówno stare piosenki „Auktsion”, jak i utwory ze swoich czterech solowych albumów. Nie ma prawie żadnych biletów, więc powinieneś pośpieszyć z zakupem lub pomyśleć o ponownym zakupie.

Otwarcie paska warsztatu

Zespół kawiarni Workshop, która została zamknięta wiosną 2015 roku, otwiera tytułowy bar przy ulicy Pushechnaya 24 grudnia. Praca rozpoczyna się trzydniową imprezą otwierającą: w piątek zagrają tutaj DJ-e Flashback, Dertev, Klimenko, a trzeciego dnia obiecują występy Dashy Kazakovej, Sirotkina i Zimy na zawsze, a także „tańce w nocy”. Jest już wiele osób, które chcą powitać powrót „Warsztatu”, więc jeśli nie chcesz stać w kolejce do wejścia, lepiej przyjść wcześniej.

KIEDY:20:00

GDZIE:Cannon, 4

CENA: za darmo

Noc hiperboloidalna x impreza Cyberghetto

Na początku grudnia moskiewska wytwórnia Hyperboloid wydała kompilację Cyberghetto, stworzoną przez dwóch tuzinów muzyków elektronicznych z Rosji i nie tylko. W piątek w Moskwie tuzin osób zaangażowanych w to wydanie gromadzi się w jednym miejscu: „813”, Pixelord, Raumskaya, Slick Shoota, Lapti, Summer of Haze i Gillepsy.

KIEDY:23:00

GDZIE:Powerhouse

CENA:300 rubli

Impreza Christmars

Święta Bożego Narodzenia w barze „Projektant” świętują wspólny projekt z centrum sztuki audiowizualnej „Mars”. Na głównej scenie zagrają moskiewskie trio Tantsui i duet SCSI-9, a także Siergiej Sanchez, Trapeznikov, Nils, ODY Arts i inni DJ-e, których występami będę towarzyszył wszechobecnym instalacjom.

KIEDY:23:00

GDZIE:„Projektant”

CENA:500 rubli

Sobota26 grudnia

„Wreszcie w filmie:„ Charada ””

KIEDY:18:00

GDZIE:„Pionier”

CENA:600 rubli

Ostatni pokaz klasyki na dużym ekranie w „Pioneer”. W sobotę można zobaczyć „Charade” - połączenie kryminału, historii miłosnej i pełnej przygód komedii nakręconej przez amerykańskiego klasyka Stanleya Donena. W rolach głównych Audrey Hepburn i Carey Grant. Bilety są wyprzedawane bardzo szybko, więc powinieneś się pospieszyć.

Market Le Picnic

Dobrą okazją do zakupu prezentów dla wszystkich przyjaciół naraz jest udanie się na jeden z rynków noworocznych. Na przykład w Le Picnic znajdziesz skórzane torby i akcesoria, biżuterię, perfumy niezależnych marek, designerską ceramikę i porcelanę, książki, drewniane przybory kuchenne z rodzinnych warsztatów, ręcznie robione skarpetki i mitenki oraz wiele innych pamiątek. Korzyści - zakupione prezenty można tutaj zapakować.

KIEDY:12:00-21:00

GDZIE:Rynek Daniłowski

CENA:za darmo

Wystawa „Zaczarowane miejsce”

Kolejną rozrywką dla całej rodziny jest atrakcja wystawowa w Nowym Skrzydle Domu Gogola. Goście będą musieli nosić maski mummerów i przejść przez instalacje teatralne poświęcone Wiedźmie, Diabłu, Wii i innym bohaterom dzieł Gogola.

KIEDY:12:00-20:00

GDZIE:„Nowe skrzydło” „Dom Gogola”

CENA:60-150 rubli

Centralny rynek noworoczny

Kolejne noworoczne targi Sunday Up Market w ten weekend będą działać w starym budynku na Tverskaya. Na rynku można znaleźć między innymi ubrania KI-NO, Kho Boutique, Yana Khilchenko, biżuterię Inloveny, a także kawę, herbatę i czekoladę Gutenmorgen. Oprócz rynku będzie tu działał kącik gastronomiczny, minikino, salon kosmetyczny, zakład fryzjerski, studio tatuażu i barowa firma head-on-ramię. Dla gości z dziećmi stworzą strefę dla dzieci z dziećmi z firmy Kids Out.

KIEDY:12:00-22:00

GDZIE:Tverskaya, 28

CENA:za darmo

Wystawa Art.Who.Dark

Stowarzyszenie twórcze Art.Who.Art w niedzielną noc organizuje coś w rodzaju nocnej wystawy sztuki współczesnej. Ekspozycja obejmie płótna, rzeźby, oświetlenie i instalacje audio młodych artystów, które można zobaczyć tylko poprzez świecenie na nich latarki. Na drugim piętrze wystawy zostanie otwarta sala kinowa, a mieszkańcy klubu Arma 17 Anushka, Dasha Redkina, Kirill Sil oraz Francuz Marc Milner będą odtwarzać muzykę.

KIEDY:23:00-06:00

GDZIE:Fabryka „Flacon”, pasek rynku

CENA:350-500 rubli

Party Friendly Ball # 2

Koncepcja drugiego towarzyskiego balu w kostiumach nie zmienia poprzedniego: wstęp odbywa się wyłącznie za zaproszeniem, które są rozdzielane w grupie wydarzeń i tylko w fantazyjnych strojach. Tylko maska ​​lub deszcz nie liczą się jako strój, organizatorzy zachęcają do rozbudzenia wyobraźni i zainspirowania twoimi ulubionymi postaciami.

KIEDY:23:00

GDZIE:Moneta

CENA: za darmo

Niedziela27 grudnia

Wystawa „Kapelusz czarodzieja: Muminki i inni bohaterowie naszego dzieciństwa”

KIEDY:12:00-22:00

GDZIE:Galeria „Na Solyance”

CENA:100–300 rubli

Kolejna wakacyjna rodzina trafiła do galerii „Na Soljance”, która w ostatnich latach kolekcjonuje full house na wystawach Carlsona i Snegurochki, tym razem poświęcona bohaterom świętującym w tym roku siedemdziesiąte urodziny z Tove Janssonem. Ekspozycja wpłynie nie tylko bezpośrednio na bohaterów wszechświata mumii (zaalarmowano o to archiwa fińskich muzeów), ale także na wiele jej elementów: pojęcie rodziny, ciepło i swojskość, przygodę, gry zimowe i nordyckie radości. Wśród artystów, których prace przystosowały się do świata najmilszych bajek europejskich ubiegłego wieku: duet „MishMash”, Proteus Temen, Marike van Warmerdam, a nawet Marina Abramowicz.

Noworoczne targi na rynku Daniłowskiego

Miłośnicy antyków mogą wybrać prezent na święta również u Daniłowskiego. Zestaw w ogóle jest standardem: kolekcjonerzy przyniosą tu biżuterię, dekoracje domowe, naczynia, książki i inne antyki, od srebrnych łyżek po maski przeciwgazowe, a zwłaszcza na Nowy Rok będzie wybór ozdób choinkowych.

KIEDY:11:00-16:00

GDZIE:Rynek Daniłowski

CENA:za darmo

Wystawa „Sztuka interakcji”

Nowa interaktywna wystawa w centrum Marsa, na której można nie tylko obserwować niezwykłe obiekty, ale także wpływać na nie - tworzyć muzykę gestami, obracać obraz lub rysować je machnięciem ręki. Wśród uczestników są Tundra, Lezius, Pixelord, Ivan Rastr, Kalnberzin & Afonin oraz inni znaczący rosyjscy artyści medialni.

KIEDY:12:00-22:00

GDZIE: centrum „Mars”

CENA:350-550 rubli

Pokaz filmu Aestetik

Program CDC do 30 grudnia obejmował kilka dodatkowych pokazów filmu dokumentalnego Aestetik - pierwszej części trylogii, w której projektanci, fotografowie, artyści i muzycy z Islandii, Szwecji i Danii opowiadają, jak natura i klimat Skandynawii wpływają na ich podejście do pracy.

KIEDY:15:00

gdzie: „Centrum filmów dokumentalnych”

koszt: 300 rubli

Zdjęcia: 1 - Leonid Fiedorow, 2 - klatka z filmu „Charade”, 3 - Nowe skrzydło domu Gogola, 4 - kadr z filmu animowanego „Muminki na Riwierze”, 5 - Centrum MARS

Popularne Wiadomości

Kategoria Weekend, Następny Artykuł

Zombie Run Adventure Time, Archstoyanie i 15 innych wydarzeń
Weekend

Zombie Run Adventure Time, Archstoyanie i 15 innych wydarzeń

PIĄTEK 25 lipca Przeważnie pochmurny dzień: +26 Noc: +17 SOBOTA 26 lipca Bezchmurny dzień: +27 Noc: +14 NIEDZIELA 27 lipca Bezchmurny dzień: +27 Noc: +14 lipca 25, piątek 20:00 Biennale architektury w tym roku rosyjski pawilon na Biennale Architektury w Wenecji przedstawia projekt zespołu Strelka Fair Enough - ekspozycję głównych rosyjskich pomysłów architektonicznych ostatnich lat, którym udało się już zdobyć specjalną nagrodę jury.
Czytaj Więcej
Moskiewski Festiwal Filmowy, Miejski Targ Żywnościowy, „Książki w parkach”, Wróżka i Elf Ball oraz 11 innych wydarzeń
Weekend

Moskiewski Festiwal Filmowy, Miejski Targ Żywnościowy, „Książki w parkach”, Wróżka i Elf Ball oraz 11 innych wydarzeń

PIĄTEK 20 czerwca Pochmurno, lekki deszcz Dzień: +20 Noc: +9 SOBOTA Czerwiec Pochmurno, czasami deszcz Dzień: +22 Noc: + 12 NIEDZIELA 22 czerwca Bezchmurny dzień: +20 Noc: +12 Piątek, 20 czerwca 13:30 21:00 Fashion Film Days Festiwal mody, seminaria i dyskusje. Lista wydarzeń obejmuje dokumentalną opowieść o Kate Moss i zakulisowe filmy rosyjskich projektantów, mistrzowską klasę animacji poklatkowej, okrągły stół z rosyjskimi projektantami, dziennikarzami i dyrektorami artystycznymi, a także wystawę multimedialną zatytułowaną „Historia filmów o modzie z 1910 do dziś ”.
Czytaj Więcej