Ciekawe

Przez cały czerwiec w „Galerii” odbędzie się „Festiwal Sztuki”

W czerwcu w centrum handlowym Galeria będą odbywać się koncerty, przedstawienia, wykłady, spotkania i czytania w ramach Festiwalu Sztuki. Pełny harmonogram festiwalu jest tutaj.

Wydarzenia odbywają się codziennie. Wystąpią Juniper, zespoły jazzowe Amy Peters, Konstantin Khazanovich, Non Cadenza Trio, Just For You, Maria Majazz Trio, zespół FolkBeat z utworami opartymi na muzyce ludowej. Olga Maximova zagra na harfie elektrycznej, a „The Cello Quartet” wykona muzykę rockową na wiolonczeli

Odbędą się również spotkania z reżyserem Ivanem Vyrypaevem i aktorem musicalu Notre Dame de Paris Bruno Peltier. Ten ostatni wykona z niego kilka prac.

Festiwal będzie miał bloki teatralne i poetyckie. W ramach pierwszego zaprezentują sztukę „The Solar Connection” Alisy Grebenshchikova, spektakl „Laureat” Złotej Maski „Field” z „Post Theatre” i jednoosobowy „Terkin Alive” z „Theatre of Miniatures”, a także inscenizację teatrów „Cannon” i „Comedians” . Drugi obejmował czytanie wierszy Puszkina, wierszy ze zbioru poezji internetowej „Proszki”, wieczór poezji „Loft Project Floors” oraz wykonanie poety Marina Katsuba.

W dniach festiwalu Muzeum Erarty będzie wystawiać reprodukcje obrazów ze swojej kolekcji w Galerii, artysta Aleksey Sergienko organizuje wystawę „Gdyby Puszkin żył w naszych czasach”, a artysta Alexander Frolov zorganizuje przedstawienie Aquaaerobiki.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Reżyser telewizyjny ze Stanów Zjednoczonych nakręcił film dokumentalny o studentach ratowniczych. Dlaczego
Osobiste doświadczenie

Reżyser telewizyjny ze Stanów Zjednoczonych nakręcił film dokumentalny o studentach ratowniczych. Dlaczego

W ramach American Film Festival Show US! Tim Warren, producent i reżyser seriali i programów telewizyjnych w USA, przybył do Władywostoku. W „Ocean” pokazał swój film dokumentalny „School 911”. Jest to historia paragrafu 53 karetki pogotowia w miejscowości Derien (Connecticut) z populacją 20 tysięcy mieszkańców. Ten post jest jedynym w mieście, a licealiści pracują tam od 50 lat.
Czytaj Więcej
Jako nauczyciel z Indii podróżował rowerem do Rosji
Osobiste doświadczenie

Jako nauczyciel z Indii podróżował rowerem do Rosji

Pod koniec lutego 28-letni nauczyciel matematyki z południowych Indii wybrał się na długą wycieczkę rowerową, której celem było wyjechać do Rosji i zobaczyć Mistrzostwa Świata na własne oczy. Przez cztery miesiące Franciszek widział pięć krajów, latał, płynął i przebył 4700 kilometrów. Życie wokół spotkało podróżnika w Petersburgu (z Moskwy Franciszek przybył już bez roweru) - powiedział, jak to było.
Czytaj Więcej
Co dzieje się w sieciach społecznościowych dla kobiet w ciąży, podróżników i prawosławnych
Osobiste doświadczenie

Co dzieje się w sieciach społecznościowych dla kobiet w ciąży, podróżników i prawosławnych

Na życzenie można znaleźć wiele sieci społecznościowych w serwisach wyszukiwania: niektóre są przeznaczone do randek, inne jednoczą ludzi niektórych zawodów, a inne - wyznawców określonej religii. Istnieją dziwne sieci społecznościowe - na przykład dla zombie lub zwierząt domowych. Życie większości tych witryn jest krótkie: są one uruchamiane i, nie udało im się zdobyć wystarczającej liczby odbiorców, przestają być sieciami społecznościowymi - aktualizacje tam, jeśli się zdarzają, nie są częstsze niż kilka razy w miesiącu, a aktywni użytkownicy przechodzą na bardziej znane strony.
Czytaj Więcej