Weekend

Koncert FKA Twigs, Lana Del Rey w Park Live i finały Euro 2016

Życie wokół ponownie uruchomiło klasyczną sekcję Plany weekendowe. Teraz w czwartki rozmawiamy o najważniejszych wydarzeniach w mieście, aw piątki - o programach telewizyjnych, filmach, książkach i muzyce, dzięki którym można łatwo spędzić weekend w domu.

Parkuj na żywo

kiedy: 9-10 lipca, 14: 00-21: 15

gdzie: „Otwarcie areny”

koszt: od 3500 rubli

Nominalnie jest to festiwal, ale w rzeczywistości jest kilka występów, które łączy tylko strona stadionu Otkritie Arena. Pierwszego dnia Nothing But Thieves, The Kills, Dumps i Red Hot Chili Peppers występują w roli głównej. Te ostatnie przyjeżdżają do Moskwy dokładnie po wydaniu 11. albumu „The Getaway”, więc sensowne jest dotarcie do ich występu - jest to okazja, aby być jedną z pierwszych osób, które usłyszą na żywo nowe rzeczy. Drugiego dnia Brytyjczycy to Passenger, John Newman i Two Door Cinema Club, a także geniusz letniego smutku Lana Del Rey.

Festiwal Soundscape

Nowym wydarzeniem sezonu letniego w Nikola-Lenivets jest festiwal dźwięku przestrzennego, który zastąpił Nights of New Media. Ale jeśli „Noc” bardziej dotyczyła sztuki wizualnej, Soundscape koncentruje się wokół dźwięku i jego percepcji. Większość wydarzeń odbędzie się w trzech miejscach parku - „Łuk Bernasconi”, „Szlak Möbiusa” i „Polana labiryntów”. Tam wystąpią Yan Amit, Oleg Nesterov z nowym projektem ZeroLines, White Slaver, Andrey OID, Green Point Orchestra i dziesiątkami innych muzyków. Jednym słowem, jeśli chcesz odpocząć od zgiełku i jednocześnie skorzystać z biletu konspektu, powinieneś zarezerwować namiot i uciec na weekend do lasu.

kiedy: 8-10 lipca

gdzie: „Nikola-Lenistwo”

koszt: 2 000 rubli, z biletem do konspektu - za darmo

Zestaw montażowy Joseph Mount DJ

Powrót brytyjskiego zespołu Metronomy, reprezentowanego przez lidera Josepha Mounta, który zagra set DJ w Heineken Bar w ten piątek. Piosenki z niedawno wydanego albumu „Summer 08” i te same letnie dyskretne utwory powinny być słyszalne. Wejście będzie odbywać się na zaproszenie i listy, ale możesz także spróbować szczęścia w kontroli twarzy.

kiedy: 8 lipca, godz. 23:00

gdzie: Bar Heineken

koszt: bezpłatnie, na zaproszenie

Ponowne uruchomienie Powerhouse

Oficjalne otwarcie klubu Powerhouse po miesiącu naprawy - tego lata nie tylko otworzono przestronną werandę, ale także zaktualizowaliśmy wnętrze wnętrza, menu i mapę słupkową. Świętowanie ponownego uruchomienia odbędzie się koncert jazzowy, spektakl teatralny „Makbet. Opowiadanie historii” oraz występ szkockiego muzyka King Creosote.

kiedy: 8 lipca, godz. 22.00

gdzie: Powerhouse

koszt: za darmo

Festiwal „Jaskółka”

kiedy: 9 lipca, 17:00 - 21:30

gdzie:Łużniki

koszt: 3 000 rubli

Godnym uwagi nowicjuszem sezonu jest festiwal Swallow, który zajmie aleję przed Stadionem Łużniki. Imię nieprzygotowanego obywatela może być mylące i na próżno, ponieważ skład festiwalu jest wyjątkowy: romantyczny Hurts, który niedawno przybył z koncertem solowym, duet hip-hopowy Macklemore & Ryan Lewis, zespół electro pop Icona Pop, którego hit „I Love It „Nie słyszałem, oprócz głuchych, a także brytyjskiej divy nowej formacji FKA Twigs. Oprócz muzyki na festiwalu będzie wiele sportów: na przykład szkoła gimnastyki, stoły do ​​ping-ponga lub platformy do jogi i treningu. Jest również mało prawdopodobne, że będą w stanie pozostać głodni - odwiedzający będą karmieni lądowaniem moskiewskich placówek, od My Big Greek Falafel i Lao Lee Cafe po restauracje takie jak Fahrenheit i mandarynka. Makaron i kaczki.

Wystawa „Pole widzenia”

Kolejnym uczestnikiem równoległego programu Moskiewskiego Międzynarodowego Biennale Młodej Sztuki jest wspólna wystawa uczniów szkoły Rodchenko i brytyjskiej wyższej szkoły projektowania. Swoimi pracami młodzi artyści próbowali pokazać, że tradycyjny i zrozumiały gatunek krajobrazu można przemyśleć.

kiedy: 6-24 lipca

gdzie: Centrum fotograficzne braci Lumiere

koszt: 400 rubli

Festiwal Graffiti

W sobotę w Museon będzie można zobaczyć, jak rosyjscy artyści uliczni konkurują ze sobą w umiejętności pięknego i szybkiego tworzenia dzieła sztuki.
Około 30 artystów spotka się w dżemie graffiti, w tym nominowana do nagrody Kandinsky'ego Misha Most, Andrei Adno, który namalował fasadę 13-piętrowego budynku w Moskwie, a także Alexei Luka, Kirill Who, Vova Nootk, Kirill Ashestin i wielu innych. Po zakończeniu festiwalu dziesięć najlepszych prac stworzy plenerową wystawę „30 aspektów uczciwości”, którą można oglądać do 9 sierpnia. I w każdą sobotę i niedzielę, aż do zakończenia projektu, na stronie pojawi się muzyka DJ-ów z grupy Flammable Beats.

kiedy:9 lipca, 14:00 - 22:00

gdzie: Museon

koszt: za darmo

Dzień Francji w fiolce

Fabryka projektowa Flacon postanowiła na jeden dzień zmienić się w małą Francję. W sobotę można spróbować potraw kuchni francuskiej i wybierać pamiątki na targach, ćwiczyć swoje umiejętności francuskiego w otwartych zajęciach i oglądać przedstawienia teatru ulicznego. Dla dzieci przygotowano specjalny obszar z czytelnią i placami zabaw. Właściciele francuskich buldogów również nie zignorowali - wraz ze swoimi zwierzętami domowymi są wezwani do udziału w uroczystej paradzie.

kiedy: 9 lipca, 12: 00-23: 00

gdzie: fabryka projektowa „Flacon”

koszt: za darmo

Festiwal wycieczek „Otwarta mapa”

Pierwszy w Moskwie festiwal niebanalnych wycieczek przygotowanych przez Moskali dla Moskali. Obywatele będą mogli odwiedzić laboratorium Wydziału Badań Biomedycznych Uniwersytetu Medycznego, poznać historię słynnej wioski Sokol lub ewolucję moskiewskiej sztuki ulicznej, a także odwiedzić fabrykę recyklingu śmieci i poznać życie niewidomych w Moskwie. Grupy nie są bardzo duże, więc powinieneś spieszyć się z rezerwacją.

kiedy: 9 lipca, 10 rano - 20:30, 10 lipca

gdzie: Rynek Sokolniki, Vinzavod, Danilovsky i inne strony

koszt: 500 rubli

Finały Mistrzostw Europy w piłce nożnej

kiedy:10 lipca, godz. 22.00

gdzie: „Horizon”

koszt: za darmo

Oprócz licznych barów sportowych zamknięcie głównej letniej imprezy sportowej będzie transmitowane, na przykład, w Krugozorze - jak zawsze, na dużym ekranie i związanych z tym wydarzeniach, takich jak piłka nożna Co? Gdzie? Kiedy?

Wystawa „Ludzie o podobnych poglądach”

Garage Museum of Modern Art jest jedną z niewielu instytucji artystycznych w Rosji, która pomaga osobom niepełnosprawnym studiować sztukę współczesną i jej praktykę. Tym razem pracownicy programu włączającego muzeum zaprosili uczestników do pełnienia roli kuratorów i wybrania na wystawę czasową dzieł takich gwiazd sztuki nowoczesnej jak Cindy Sherman, Maurizio Cattelan, Robert Rauschenberg i Anthony Gormley, które są przechowywane w prywatnych kolekcjach. Uczestnicy programu wybrali prace i doradzili w sprawie projektu wystawy - tak, aby odzwierciedlić postrzeganie, w którym żyją.

kiedy: 7 lipca - 9 września

gdzie: Muzeum Sztuki Nowoczesnej „Garaż”

koszt: 100–400 rubli

Wystawa „Inside the Art”

W tym roku Muzeum Puszkina postanowiło również wziąć udział w Biennale Młodej Sztuki i pozwoliło mu zajrzeć do kilku obrazów ze swojej kolekcji. Nazwę wystawy należy brać dosłownie - zwiedzającym zostanie pokazana kolekcja zdjęć rentgenowskich obrazów Moneta, Renoira, Van Gogha, Cezanne'a i innych postimpresjonistów. Ekspozycję uzupełniają prace Marii Agureevy, Victora Polyakova, Jana Tamkovicha, Ilyi Fedotov-Fedorova i innych współczesnych artystów pracujących nad tematem interakcji sztuki i technologii.

kiedy: 8-31 lipca

gdzie:dom towarowy „Tsvetnoy”

koszt: za darmo

Program szortów Romcom

Program almanachu komedii romantycznej obejmuje film „Miejsca do pocałunków” o silnym przywiązaniu do kanapy, opowieści o odwiecznych problemach z wiernością w rodzinie, film „Prawdziwa dziewczyna” o problemach z separacją oraz kilka innych standardowych i niezbyt fabuł.

kiedy: 8-13 lipca

gdzie: Centrum filmu dokumentalnego

koszt: 300 rubli


tekst: Katerina Firsova, Sergey Babkin

zdjęcia: okładka, 2 - Dominic Sheldon / Young Turks, 1 - Neil Krug / Interscope / Polydor UK, 3 - Horizon

Popularne Wiadomości

Kategoria Weekend, Następny Artykuł

Nowa wyprzedaż w Au Pont Rouge i minus 30% na wszystkie buty Afour
Cotygodniowe rabaty

Nowa wyprzedaż w Au Pont Rouge i minus 30% na wszystkie buty Afour

Au Pont Rouge Adres: Nab. Moika River, 73 aupontrouge Au Pont Rouge rozpoczął nową fazę sprzedaży online i offline: teraz rabaty na kolekcję letnią osiągają 70% (a na poprzednich - nawet 90%). Na przykład męska kurtka khaki od The New Designers, która jest zdecydowanie przydatna jesienią, kosztuje 5550 rubli zamiast 11100, a koszula damska Isabel Marant - 11940 rubli zamiast 39800.
Czytaj Więcej
W sprzedaży w Asos w Trends Brands i Les 'Store
Cotygodniowe rabaty

W sprzedaży w Asos w Trends Brands i Les 'Store

Każdego tygodnia Life around dowiaduje się, co nowego w sklepach w Moskwie i Sankt Petersburgu (a także online), i doradza, jakie specjalne oferty i promocje należy teraz wykorzystać. Nowy numer obejmuje krótką wyprzedaż w Les Lesi Paramonova, specjalną ofertę na Asos, minus 70% w Trends Brands oraz kolejną kolekcję Uniqlo i Ines de la Fressange.
Czytaj Więcej