Weekend

Mortal Kombat, Biblionoch-2017: Życie wokół bohaterów mówi, gdzie wybrać się na weekend

„Era tańca”

Julia Makarova

Projektant Turbo Yulia

Często dla mnie wydarzenia są kontynuacją pracy, więc wybieram to, co jest istotne dla młodych ludzi. Aby być w temacie, obserwuję, kto nosi teraz to, co modne. Szukam potężnej energii, napędu i, oczywiście, komunikacji.

Film „Wiek tańca”

W piątek wieczorem myślę o pójściu do filmu dokumentalnego „Wiek tańca” o tym, jak powstał ruch rave w Rosji w latach 90. Bardzo mnie interesuje ten okres jako czas twórczej wolności, eksperymentów, braku ram i wybuchowej energii - to mnie inspiruje.

Gdzie: „5 gwiazdek” w „Nowokuźnieck”

Kiedy: 21 kwietnia, 22:35

Ile: 330-385 rubli

Mortal Kombat

Następnie możesz odjechać na imprezową koleżankę Vasyę Volchkę „Mortal Kombat” w „Piekarni” w oczekiwaniu na pokaz swojej nowej kolekcji. Lubię oglądać, co robi Vasya, zastanawiam się, jak komunikuje się ze swoją publicznością, aby analizować, o co teraz bawi się 18-latek. Nawet na imprezie będzie można posiekać „Mortal Kombat” - dobrą okazję do powrotu do dzieciństwa (dla tych, którzy pamiętają).

Gdzie: „Góra Moskwy”

Kiedy: 21 kwietnia, 20: 00-23: 59

Ile: udział po wcześniejszym umówieniu

„Library Night 2017”

W sobotę w bibliotece im. Niekrasowa odbędzie się „Bibliochno-2017” z bardzo ciekawym i bogatym programem. Byłem zainteresowany publicznym festiwalem „VK”, myślę, że jest to najbardziej odpowiedni format medialny dla młodych ludzi, chcę o tym wiedzieć wszystko! Będzie również okrągły stół na samizdat, do którego również nie jestem obojętny. A na koniec planowana jest dyskoteka dla najbardziej wytrwałych.

Gdzie: biblioteka nazwana na cześć Niekrasowa

Kiedy: 22 kwietnia, 18:00 - 23 kwietnia, 04:30

Ile: za darmo

Shaw tnie noc

Połowa imprezowiczów w nocy z soboty na niedzielę przyjdzie w rytm zerowy w Simaczewie w urodziny baru, a druga połowa zamieni się w elektroniczne gagi w Rabicy - obiecują sesję techno-Shaolin z udziałem artystów z monachijskiej wytwórni Shaw Cuts ( brzmi bardzo kusząco). Jestem pewien, że ani jedno, ani drugie nie zawiedzie.

Gdzie: „Rabitsa”

Kiedy: 22 kwietnia 23:59 - 23 kwietnia 11:00

Ile: 600 rubli

Kornél kovács

Boris Bolelov

prezenter „Moskwa 24”

Proponuję taką trasę.

Dzień magazynu rekordów

Pierwsza uwaga: Record Store Day, na rynku Vinyl Power w House of Power, jest mnóstwo płyt, jest jeszcze więcej uczestników niż ostatnio: sklepy, wytwórnie, sprzedawcy, kolekcjonerzy i DJ-e. Miłośnik winylu, weź pieniądze i zacznij kopać! Możesz pozostać tam do końca: o 23:00 odbędzie się impreza Ida (headliner-Kornél Kovács) - miłośnicy lekkiego tańca disco powinni się zatrzymać.

Gdzie:Powerhouse Moscow

Kiedy: 22 kwietnia, 12: 00-22: 00

Ile: za darmo

Koncert Basta

Najpopularniejszym koncertem tego tygodnia jest oczywiście Basta 360 ° na „Olympic”. Musisz przynajmniej ocenić, ile tym razem Wasilij podniesie poprzeczkę. Vakulenko jest zawsze i wszędzie pierwszym: pierwszym raperem w Olimpiyskim, pierwszym nieformalnym na Kremlu, pierwszym w Golos. Tym razem - pierwszy rosyjski artysta, który dał koncert tego formatu w tak ogromnym miejscu. Bez scenerii, tylko technologia cyfrowa: projekcje i mapowanie na stojaki, lasery, światła, obrotowa scena i pierwsza transmisja do iTunes z Rosji. Biorąc pod uwagę ten fakt i wiedząc, jak Basta podchodzi do wszystkiego odpowiedzialnie, koncert ryzykuje wejście do historii.

Gdzie: SC „Olympic”

Kiedy: 22 kwietnia, 20:00

Ile: 1 000–1 500 rubli

Dyscyplina

Cóż, po następnej dyscyplinie będzie huczenie w twojej ulubionej dzielnicy. Wydaje się, że minie w klubie „Pravda” (choć na terytorium istnieją inne lokalizacje). Może coś będzie bardziej interesującego. Z całego składu muszę przyznać, że znam tylko OBGON. Kim jest Thomas P. Heckmann, nie mam pojęcia. „Amfetamina” to chyba jego najsłynniejszy hit, który stał się niekwestionowanym klasykiem klubowego undergroundu, nie jest zachwycony, ale to są moje osobiste problemy, a to w gruncie rzeczy nie jest absolutnie ważne. Dyscyplina to impreza, którą powinieneś odwiedzić przynajmniej raz, nawet jeśli nie lubisz techno ... Zamknij pytanie w podziemiu.

Gdzie: św. Prawda, 24 C3

Kiedy: 22 kwietnia, 23:00 - 23 kwietnia, 09:00

Ile: 600 rubli

Capablanca

Panya Kirillina

Dyrektor PR Sila Sveta

Śledzenie wydarzeń w mieście to mój zawodowy nawyk. Kochać i nienawidzić niektórych z nich jest profesjonalną deformacją lub dziwactwem, na które możesz sobie pozwolić, pisząc o rozrywce w Moskwie przez długi czas.

Denis Simachev Shop & Bar 10. rocznica DZIEŃ 2

Najważniejsze w ten weekend jest oczywiście dekada „Simachev”. Nie można przecenić kulturowego znaczenia tego miejsca dla miasta i nie ma sensu spierać się o jego znaczenie i mieszkańców. Jest to po prostu najbardziej zasłużony bar miejski najdroższej i niewątpliwie stałej Moskwy, bez której nie można sobie wyobrazić miasta w Sadovoy. Najbardziej imponujący skład w piątek: Berliner DJ Capablanca, Amerykanin Lee Douglas i Francuz Cosmo Vitelli są transportowani - przerażające jest wyobrażenie sobie, ile to kosztowało. To będzie najbardziej pracowita noc, załóż wszystko, co najlepsze, i idź do 10 wieczorem: do północy po prostu nie będzie już powietrza. Jeszcze lepiej, jedź w czwartek lub piątek - będą wszyscy mieszkańcy, od dyrektora artystycznego Siergieja Orange po Lipelisa i Timofieja Smirnowa - i jako goście są najdroższymi ludźmi. Najważniejsze, że nie jest w sobotę, w sobotę jest Fedor Fomin i Vitaliy Kozak, dlatego lepiej - na Dyscyplinie w fabryce Prawdy.

Gdzie: Denis Simachev Shop & Bar

Kiedy: 21 kwietnia, 23:00 - 22 kwietnia, 06:00

Ile: za darmo

Grzmot Prezentacja albumu „Nashatyr”

Z innych wydarzeń: w piątek w prowizorycznym klubie koncertowym „Les” (do którego nie radziłbym chodzić w innych okolicznościach) - koncert zabawnego Pietrozawodskiego zespołu „Gromyka”. Wyobraźcie sobie mężczyzn w strojach nomenklaturowych na wzór epoki Breżniewa, którzy w duchu najlepszych radzieckich piosenkarzy popowych (najczęściej wokale porównywane są do Magomajewskiego) śpiewają piosenki z absolutnie absurdalnymi wątkami. Grupa zapalająca i miła, która być może wykorzystuje styl radziecki, ale robi to w najlepszy możliwy sposób.

Gdzie: „Las ”

Kiedy: 21 kwietnia, 20: 00–23: 00

Ile: 600-700 rubli

„Lokalny rynek żywności”

W Moskwie są dobre historie gastronomiczne: po pierwsze, nowy sezon Lokalnego Targu Żywności otwiera się w Muzeum Moskiewskim - wtedy te gastrotalanty z miasta, które nie miały czasu otworzyć swoich falafel i burgerów, próbują swoich sił w festiwalowych warunkach. Zawsze jest smacznie, zawsze jest mądry facet, który oferuje jakieś skomplikowane argentyńskie jedzenie, którego w rzeczywistości nie można sprzedać w Moskwie po odpowiedniej cenie, ale w skrajnych przypadkach zawsze oślepia Cię olśniewający marmurkowy burger wołowy. Po drugie, festiwal Omnivore właśnie się kończy, aw piątek w przestrzeni telegraficznej odbywa się tradycyjna impreza zamykająca. Za 2 tysiące rubli - nieograniczony dostęp do sprytnie wymieszanych koktajli, a także możliwość oglądania najbardziej znanych szefów kuchni w akcji: Ivan Shishkin ze swoją gwiazdorską drużyną, Dmitrij Zotov, Sebby Kenyon i inni przygotowują złożone przekąski na twoich oczach. Jak mówią, wypróbuj je wszystkie.

Gdzie: Muzeum Moskiewskie

Kiedy: 22-23 kwietnia

Ile: za darmo

Soichi terada

Tanya Simakova

Redaktor naczelny, Life around

Tym razem postaram się znaleźć trochę więcej zabawy: pogoda jest zła, a jeśli nigdzie się nie wybierzesz, istnieje ryzyko kwaśności na następny tydzień. Musisz się ożywić.

Włoskie wiosenne targi

Na „Butelce” włoskie targi potrwają cały weekend. Zostały one już wykonane przez zespół Italian Week Festival od siedmiu lub ośmiu lat, wyróżnia je bardzo przyjazna atmosfera (to znaczy bardzo przyjazna: smakołyki, znajomi i tak dalej). Zwykle jest fajny program: mnóstwo różnych wykładów, mistrzowskie kursy kulinarne, tym razem będzie oddzielny plac zabaw dla dzieci. Ale najważniejsze, oczywiście, nie to - na festiwalu zawsze można kupić prawdziwe włoskie produkty, których nie znajdziesz w supermarkecie. Szczególnie zainteresowane są sery. Cena jest tak dobra, że ​​zawstydzanie jest obciążanie przyjaciół, którzy niosą parmezan z Europy ze swoimi walizkami. Dostępna jest również szynka parmeńska i inne specjały.

Gdzie: Fabryka projektowania Flacon

Kiedy: 21-23 kwietnia

Ile: za darmo

Soichi Terada (JP, Live), Lay-Far & Cat

Planuję przeprowadzić się do Strelki prosto z samolotu - zatańczymy z przyjaciółmi w japońskim domu. Po pierwsze, jest szansa, aby uchodzić za melomana, a po drugie, od stu lat nie byłem w Strelce, z którą mam wiele miłych wspomnień. Co może być lepszego niż rozproszenie pod japońskim domem?

Gdzie: Bar Strelka

Kiedy: 21 kwietnia, 23:00 - 22 kwietnia, 03:00

Ile: wstęp jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji

Popularne Wiadomości

Kategoria Weekend, Następny Artykuł

Festiwal SKIF, koncert Motorama i otwarcie Kuznya House w New Holland
Weekend

Festiwal SKIF, koncert Motorama i otwarcie Kuznya House w New Holland

Wystawa Abstrakty radzieckiego hałasu Wystawa-prezentacja interdyscyplinarnego projektu austriackiego artysty i kuratora Aleksandra Felcha, który od dawna mieszka w Petersburgu i gromadzi swego rodzaju archiwum radzieckich artefaktów, takich jak taśmy analogowe wyprodukowane pod koniec lat 80., losowe fotografie, nagrania dźwiękowe hałasu miejskiego, a także dokumentację wideo własnych akcji i występów.
Czytaj Więcej