Weekend

Pływanie po Bajkale, wycieczki muzyczne i malowanie 3D

Strony

Hepna

Noc muzyki elektronicznej z przodu

W nadchodzącą sobotę w restauracji Paradnaya ogłosili noc muzyki elektronicznej. Gościem specjalnym będzie społeczność muzyczna i wizualna Hepna z Ułan-Ude oraz duet Araatan, który udał się w zaimprowizowaną trasę po rosyjskich miastach i po raz pierwszy zatrzymał się w Irkucku. W swoim rodzinnym mieście grają eklektyczną muzykę elektroniczną, robią własne mini-rave, a także zajmują się sztuką wizualną i projektowaniem odzieży. Na „Front” artyści Hepna zagrają sety DJ, a Araatan, duet dwóch braci z Mongolii, wykona program na żywo.


Kiedy

29 lipca, godz. 22.00

Gdzie

Restobar „Front”

Ile

300 rubli

Vk.com

„Horyzont zdarzeń”

Manchu rock w Edison Bar

Mandżurski rock w wykonaniu Event Horizon zabrzmi w piątek wieczorem w Edison Bar. Założyciel i lider projektu - Roman Ant - pisze piosenki na wieczne tematy życia i śmierci. Jego teksty odzwierciedlają przemyślenia autora na temat gry przestrzeni, wewnętrznych i zewnętrznych przejawów iluzji. W swojej muzyce „Event Horizon” oprócz gitar wykorzystuje skrzypce i kontrabas. Wszystko to zostało zsyntetyzowane w niesamowitym gatunku, który muzycy określają jednym hashtagiem - #Art_psychodelik_folk_jazz_rock. Albo skała mandżurska w pigułce.


Kiedy

28 lipca, godz. 21:00

Gdzie

Pasek rzemieślniczy Edison

Ile

za darmo

Vk.com

Wystawy

„Znajdź się na świecie”

Wystawa sztuki współczesnej

W nowej przestrzeni artystycznej „Kroki” otworzyły „chuligana”, jak sami organizatorzy nazywają wystawę sztuki współczesnej. Wystawa obejmuje ponad 20 prac artystów z grupy ProArt, a także świecące w ciemności obrazy, które tworzą efekt 3D. Prace napisane przez taki pigment są w centrum uwagi. Chuligaństwo jest takie: w świetle dziennym można zobaczyć obraz Donalda Trumpa na zdjęciu, aw ciemności na tym samym płótnie widać portret Władimira Putina. Wystawa będzie czynna do 17 sierpnia.


Kiedy

od 10:00 do 18:00

Gdzie

przestrzeń artystyczna „Steps” (TC „Novaya Dacha”)

Ile

200 rubli

Vk.com

Wystawa malarstwa i prac graficznych Lyubova Bertakova

Osobista wystawa artysty Buriacji

Wystawa Lyubova Bertakova jest otwarta w Galerii Bronstein. Jej obrazy są prezentowane w prywatnych kolekcjach w miastach Rosji, Niemiec, Francji i Korei. Ulubione postacie artysty Buriacji - niemowlęta i starcy, są one przedstawione na obrazach prezentowanych na wystawie. Proste fabuły otwierają w jej pracach refleksje o wieczności, a płótna wykonane w ciepłych kolorach i miękkie obrazy są szczególnie miłe dla oka. Wystawa czynna jest do 31 sierpnia.


Kiedy

od 11:00 do 20:00

Gdzie

Galeria Bronstein

Ile

150 rubli

Vk.com

Ekstremalne

Bajkał pływać

Międzynarodowe pływanie w Bajkał

W ten weekend rozpocznie się międzynarodowa seria X-Waters w Bajkale. Uczestnicy będą mieli prawie niewiarygodne rzeczy - poradzić sobie z biegiem Angary i popływać w zimnym Bajkale przez kilka kilometrów. Wyścig odbędzie się na dwóch dystansach: jedna mila (około dwóch kilometrów) i pięć kilometrów. Wszyscy sportowcy zaczynają od żwirowej plaży w Listwiance. Pierwsza trasa biegnie wzdłuż wybrzeża do Przylądka „Proca” i Muzeum Bajkał. Tam uczestnicy zwrócą się do brzegu i zakończą. Druga odległość przejdzie wzdłuż warunkowej linii podziału źródła Angary w kierunku portu Bajkał, gdzie przepływ rzeki spotka sportowców. W pobliżu wybrzeża zawraca się, a następnie po przekątnej na prawy brzeg, obok legendarnego kamienia Szamana. Wykończenie planowane jest na plaży na prawym brzegu 800 metrów w dół rzeki od Przylądka Rogatki.

Organizatorzy ostrzegają, że możesz pływać tylko w kombinezonie, ponieważ musisz pływać w zimnej wodzie, która w niektórych miejscach może być jeszcze zimniejsza niż oczekiwano (od 12 do 16 stopni). W przypadku złej pogody wydarzenie zostanie przełożone do 30 lipca. Możesz przeczytać warunki rejestracji tutaj. Jeśli nie bierzesz udziału, warto to sprawdzić. To powinno być niesamowite.


Kiedy

29 lipca, 09:00

Gdzie

Listvyanka, Bajkał

Ile

od 6000 rubli

Vk.com

Olha Race-2017

Irkuck Skyrunning Championship

W najbliższą sobotę w kompleksie narciarskim „Olha” odbędą się mistrzostwa alpinizmu w Irkucku. Zawody są organizowane dla miłośników niesamowitych lotów w różnym wieku - od ośmiu lat i starszych. Uczestnicy muszą poruszać się po zboczu góry z prędkością. Najdłuższa odległość to trzy kilometry w dwóch okręgach. Tor wyścigowy jest wyposażony w kolej linową o dużej przepustowości. Komitet Poświadczeń rozpocznie pracę o godzinie 09:00, a otwarcie mistrzostw odbędzie się o 10:40. Przyznanie zwycięzców zaplanowano na 15:00. Przyjmowanie wniosków o dopuszczenie do udziału potrwa do godziny 18:00 28 lipca. Więcej informacji na temat regulaminu konkursu można znaleźć na stronie wydarzenia.


Kiedy

29 lipca, 09:00

Gdzie

kompleks narciarski „Olha”

Ile

od 200 do 350 rubli

Vk.com

Obejrzyj wideo: My Little Pony: Equestria Girls Rainbow Rocks - oficjalny zwiastun DVD polski dubbing (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Weekend, Następny Artykuł

Moc umysłu: 5 sposobów na rozwój inteligencji
Chmura wiedzy

Moc umysłu: 5 sposobów na rozwój inteligencji

Ilościowy umysł Na mózg, jak każda inna część naszego ciała, wpływają czynniki zewnętrzne. Jeśli na przykład spowalniasz oddychanie lub boisz się czegoś, możesz natychmiast zauważyć zmianę w postrzeganiu. Twórca Quantified Mind, Johnny Donner, zasugerował, że wielu chciałoby wiedzieć dokładnie, które czynniki pozytywnie lub negatywnie wpływają na ich zdolności poznawcze.
Czytaj Więcej
Republika Cypryjska: 3 sposoby optymalizacji podatków na byłym obszarze morskim
Chmura wiedzy

Republika Cypryjska: 3 sposoby optymalizacji podatków na byłym obszarze morskim

Listy stref przybrzeżnych zostały zaktualizowane: Ministerstwo Finansów Rosji wyrzuciło z nich Republikę Cypryjską. Oficjalną datą wykluczenia Cypru z offshore będzie 1 stycznia 2013 r., Ale teraz możemy powiedzieć, że zainteresowanie tym krajem w zakresie optymalizacji podatkowej ponownie gwałtownie wzrośnie. Cypr pozostanie atrakcyjny dla inwestorów zagranicznych, którzy nadal mogą włączać spółki na Cyprze, wykorzystując je do optymalizacji podatkowej swojej działalności.
Czytaj Więcej
5 rodzajów przedsiębiorców z Game of Thrones
Chmura wiedzy

5 rodzajów przedsiębiorców z Game of Thrones

Czwarty sezon sagi telewizyjnej Game of Thrones, opartej na powieści George'a Martina Song of Ice and Fire, dobiega końca. Producenci ogłosili, że zostaną wydane jeszcze trzy sezony epickiego dramatu o kandydatach na żelazny tron ​​Siedmiu Królestw. Wiadomo, że George Martin, choć nie ukończył prac nad najnowszymi książkami, już przemyślał losy głównych bohaterów i ujawnił je twórcom serialu.
Czytaj Więcej
Business Geek: Pinterest dla Firm, Wskazówki absolwentów LinkedIn i inne cotygodniowe hity
Chmura wiedzy

Business Geek: Pinterest dla Firm, Wskazówki absolwentów LinkedIn i inne cotygodniowe hity

Inc.: Jak korzystać z Pinteresta w biznesie Aaron O'Hanlon, dyrektor wykonawczy Footbridge Media Marketing Agency, mówi o tym, jak sieć społecznościowa zdjęć i zdjęć może pomóc w promocji Twojej firmy. Na początek radzi, aby nie postrzegać go jako bezpośredniego kanału zwiększającego ruch: na Pinterest możesz zwrócić uwagę tylko na swój produkt lub portfolio (oczywiście, jeśli wyglądają dość estetycznie).
Czytaj Więcej