Weekend

Zaktualizowano „Terminator 2”, „Rabitsa” i koncert Foxygen

Kino

Na zdjęciu: „Arytmia”

„Terminator - 2. dzień sądu”

Wciąż aktualny bunt cyborga

W 2017 roku druga część „Terminatora” kończy 25 lat. Na cześć Jamesa Camerona ogłosił wydanie zaktualizowanej wersji filmu o T-800 i Sarah Connor, przystosowanej do wyświetlania w 3D. Wygląda na to, że w świecie, w którym wygrał Trump, pozostało niewiele zbuntowanych cyborgów i innych prekursorów apokalipsy, więc nie można winić filmu za nieistotność nawet po ćwierćwieczu. Jedno jest uspokajające: zgodnie z reżyserską wersją drugiego Terminatora wszystko będzie dobrze w 2029 roku.


Dyrektor

James Cameron

Obsada

Arnold Schwarzenegger, Edward Furlong, Linda Hamilton

Przedpremierowy pokaz Arytmii Borisa Chlebnikowa

Szansa na zobaczenie jednej z głównych rosyjskich premier tego roku przed terminem

Film, który otrzymał Grand Prix na Kinotavr, będzie dostępny do wypożyczenia dopiero 5 października, ale w Dniu Arytmii Kina Rosyjskiego można go obejrzeć z wyprzedzeniem, a także porozmawiać z reżyserem. Jednak wydaje się już, że film o doktorze, który poświęca zbyt dużo czasu na pracę i zbyt mało swojej rodzinie, wraz z Tesnotą, jest uważany za jedną z głównych rosyjskich premier tego roku.


Kiedy

27 sierpnia

Gdzie

„Caro 11 października”

Ile

750 rubli

facebook

Festiwale

Na zdjęciu: Synthposium

Synthposium

„Rabitsa” zniknęła, muzyka elektroniczna pozostała

Ciężki festiwal elektroniczny z składem na pół strony, wykładami, lekcjami mistrzowskimi, sztuką wideo i występami. Przedstawienia odbędą się na terenie Winiarni, Rodney, Moskiewskiej Szkoły Kinowej i innych miejsc, rozmieszczonych w centrum miasta. Świetna opcja dla wszystkich, którzy nie dotarli do Signal w ostatni weekend lub po prostu chcą kontynuować rave w Moskwie, który stracił Rabitsę.


Kiedy

24-27 sierpnia

Gdzie

różne strony

Ile

Ruble za 2017 r. (Dla dzieci poniżej 18 lat - bezpłatnie)

facebook

Strony

Na zdjęciu: Randomer

Randomer

Surowy bas i techno w Propagandzie

Randomer, znany również jako Rochen Walder, jest DJ-em z północnego Londynu, autorem niezliczonych wydawnictw w kilkudziesięciu wytwórniach: na przykład jedna z nich nazywa się Russian Torrent Versions i jest nagrywana z sierpem i młotem. Walder gra na surowym basie i techno - aby dowiedzieć się, jak to wszystko brzmi, najbardziej logiczne jest słuchanie utworu Bring.


Kiedy

25 sierpnia, 23:00 - 06:00

Gdzie

„Propaganda”

Ile

za darmo

facebook

Wicked bass / progressive future

Współpraca „Rabitsy” i instytuty badawcze

Pierwsza (i niestety wymuszona) impreza rajdowa „Rabitsa”. Krajem przyjmującym jest instytut badawczy oraz jego mieszkańcy XAN, Poima i Buttechno. Gośćmi są kijowscy DJ-e z Wicked Bass i Progressive Future, a mianowicie Noizar, Borys, Wulffius, Alex Savage i Lobanov K. Również na imprezie zagrają kolejni goście z Kijowa - Yana Ponura. Organizatorzy zwięźle nalegają, by „spędzić to trudne lato tak, jak powinno”.


Kiedy

26 sierpnia, 23: 59-12: 00

Gdzie

Instytuty badawcze

Ile

600 rubli

facebook

Henry Woo na Strelce

Ulubieniec Franka Ocean patrzy na lato

Na dziedzińcu Strelki wystąpi brytyjski multiinstrumentalista i członek zespołu Yusseff Kamaal, Henry Woo, którego ostatni improwizacyjny album „Black Focus” zasłużył sobie na ulubione płyty Franka Ocean'a. Druga scena została przeznaczona dla muzyków ulicznych: petersburskiej męskiej orkiestry Michaiła Karetko, moskiewskich perkusistów „Ekologia myśli” i muzyk Arbat Siergiej Sadow.


Kiedy

26 sierpnia, 22: 00-04: 00

Gdzie

Strzałka

Ile

darmowa rejestracja

facebook

Koncerty

Na zdjęciu: Foxygen

Foxygen

Ambasadorowie „pokoju i magii”

W „Main Club” (dawnym Yotaspace) wystąpi duet Foxygen. W 2013 roku, gdy Pitchfork miał na myśli znacznie więcej w świecie nowej muzyki, ich album z ambitnym tytułem „We Are the 21st Century Ambassadors of Peace & Magic” otrzymał pożądaną odznakę „Najlepsza nowa muzyka”. Foxygen nadal eksperymentuje i broni tytułu ambasadora awangardy w dość konserwatywnym świecie indie rocka - jadą do Moskwy, aby zagrać nowy album „Hang”.


Kiedy

24 sierpnia

Gdzie

Glavklab

Ile

od 1500 rubli

facebook

AIGEL

Nowy rap o więzieniu i woli

O hip-hopowej grupie AIGEL pisaliśmy już w maju, kiedy wydali swój debiutancki album. W sobotę duet, łączący poetę i piosenkarkę Kazańską Aigel Gaisinę z Ilyą Baramia, uczestniczką Christmas Toys i SBPCH, zachwyci miłośników nowego rapu i więziennego rapu nowym singlem „Bush Bash” i klipem do utworu „Tatar”.


Kiedy

26 sierpnia, 20: 00-23: 00

Gdzie

Glavklab

Ile

od 300 rubli

facebook

Ishome

Otoczenia o zachodzie słońca

Ishome, znana również jako Mirabella Karyanova, zagra koncertowy ambient na dachu Rodneya. Według Miry „każdy utwór, który piszę, ma początkowo charakter ambientowy, i dopiero z jakiegoś powodu dodaje się do niego elementy rytmiczne”, więc główne miejsce na koncercie zostanie przypisane bezstrukturalnym melodiom, a bęben basowy zostanie zachowany dla klubu rave.


Kiedy

25 sierpnia, 20: 00-23: 00

Gdzie

„Krewni”

Ile

800 rubli

facebook

Wystawy

Na zdjęciu: wystawa absolwentów „Brytyjczyków”

Wystawa absolwentów „brytyjskiej”

„Obrót świadomości o 180 °”

25 sierpnia rozpoczyna się duża wystawa projektów absolwentów British School of Design, a raczej programów kształcenia ustawicznego 180 °. Projektanci i artyści zaprezentują wyniki swoich szkoleń w trzech obszarach: projektowania komunikacji, mody i sztuki.


Kiedy

25 sierpnia - 3 września

Gdzie

Artplay

Ile

za darmo

facebook

Siedem kroków wstecz Natalia Alexander

Wystawa o tym, jak zacząć żyć od nowa

Podstawą wystawy jest historia artysty i psycholog Natalii Alexander o tym samym tytule, dotycząca przełomów w życiu człowieka. W każdym rozdziale główna postać staje się bezosobowym przedmiotem gospodarstwa domowego: Alexander uważa, że ​​nowy etap na ścieżce życia musi rozpocząć się od pozbycia się wszystkiego, co stare. Według organizatorów wystawa obejmie instalację, malarstwo, a także „przedmioty artystyczne”.


Kiedy

25 sierpnia 19: 00-21: 00

Gdzie

MMOMA

Ile

darmowa rejestracja

facebook


Tekst: Stepan Nilov, Ilya Inozemtsev, Nikolai Udintsev

Zdjęcia: okładka - TriStar Pictures, 1 - Mars Media Entertainment, 2 - Synthposium, 3 - Randomer / Liason Artists, 4-Foxygen, 5 - British Higher School of Design

Obejrzyj wideo: Predator VS Prophet from Crysis. DBX (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Weekend, Następny Artykuł

Cafe Babetta
Nowe miejsce

Cafe Babetta

Babetta została otwarta na stronie bezimiennie mieszkającej i zmarłej w Butcher Cafe Balsamin i należy do tych samych właścicieli. Jaka jest różnica, dlaczego nowa instytucja była wypełniona ludźmi od pierwszych dni, a liczba wzmianek o niej w sieciach społecznościowych jest porównywalna z nowym warunkowym miejscem słynnego szefa kuchni? Oto odpowiedź: ponieważ koncepcja tego miejsca została wynaleziona i wdrożona przez niezwykle doświadczonego restauratora - Dmitrija Siergiejewa, współwłaściciela i założyciela Projektu Ginza.
Czytaj Więcej
Burgery Ketch Up Burgery w odlewni
Nowe miejsce

Burgery Ketch Up Burgery w odlewni

Burger Ketch Up Burgers - pierwsza kawiarnia przyszłej sieci - otwarta w Liteiny Prospekt, w pobliżu baru Union. Twórcy mówią niewiele o sobie, ale mają wielkie plany: w Petersburgu planują uruchomienie około siedmiu podobnych miejsc. Główna sekcja „Burgery” przedstawia dziewięć potraw.
Czytaj Więcej
Restauracja i bar „Let's go”
Nowe miejsce

Restauracja i bar „Let's go”

Od lata tego roku prezenterka telewizyjna, dziennikarz i specjalistka kulinarna Elena Chekalova rozpoczęła pracę w profesjonalnej kuchni, najpierw w klubie gastronomicznym Leveldva, który znajduje się nad restauracją Ugolyok, a następnie w restauracji Rybka. W obu instytucjach Chekalova działała jako szef kuchni marki, a jej własny szef kuchni Igor Kotov pomógł jej.
Czytaj Więcej
LaCelletta na nabrzeżu Fontanka
Nowe miejsce

LaCelletta na nabrzeżu Fontanka

Na rogu ulicy Bielińskiego i nabrzeża Fontanka, naprzeciwko cyrku, kawiarnia LaCelletta otworzyła się w przestronnym pokoju na parterze. Miejsce należy do kilku Włochów kierowanych przez Roberta Arduiniego, którego rodzina od dwudziestu lat prowadzi hotel i restaurację w regionie Marche. Aby rozpocząć swój pierwszy rosyjski projekt, przywieźli zespół szefów kuchni i baristę, w tym szefa kuchni Giorgio Siciliano, którzy przedstawiają swoje poglądy na temat autentycznej kuchni włoskiej.
Czytaj Więcej