Weekend

Piknik roboczy na Strelka, kino francuskie w Eaglet
i lata 80. w „Śledzie”

Strony

Na zdjęciu: „R AND T M AND K A”

„R AND T M AND K A” // Thunder6

Po krótkiej przerwie projekt R&T M&K A powraca z nową dużą imprezą. Kras, Timmit, WT i Sova wystąpią na małej scenie, Lemmon 714, Mojawe, Acrone zagrają na dużej scenie, a także headliner partii Thunder6 - to projekt muzyka i producenta Aleksandra Lytkina z Solikamska, któremu udało się zrobić dużo hałasu przez cały rok swojego istnienia w Rosji zarówno w kraju, jak i za granicą.


Kiedy

1 września, 23:00

Gdzie

SKLAD

Ile

100–400 rubli

vk.com

Nowoczesne lata 80

Pierwszego dnia jesieni w „Śledzie i kawie” nie stracą serca i nie wezwą wszystkich do zanurzenia się w latach osiemdziesiątych. Niżny Nowogród, DJ Konstantin Guryanov, lepiej znany jako Discomatika, został wybrany głównym asystentem w tej sprawie. Muzyk dokładnie przygotował i przygotował dla gości najlepszy post-dysk.


Kiedy

1 września, 22:00

Gdzie

„Śledź i kawa”

Ile

wstęp wolny

vk.com

Dziura 3

Od dziewiątej wieczorem do drugiej rano, harmonijnie wymieniając się nawzajem na pilocie i mikrofonie, „biblioteka gier nocnych”, czasowniki, dj dmz, Igor Titov, leniwy i wysoki i w bezpiecznym miejscu wystąpią. Organizatorzy obiecują, że „rzeczywistość połączy się ze snami z minionego lata, zmieniając magnetyczny garaż w impuls elektryczny”. Byłoby miło to sprawdzić.


Kiedy

2 września, 20:00

Gdzie

Czarny ho

Ile

300 rubli

vk.com

Działania w mieście

Na zdjęciu: „Pieszo w zieleni”

„Pieszo do zieleni”

„Walking to the Green” - bezpłatne spacery z ekologami, botanikami i przewodnikami po parkach i placach w Niżnym Nowogrodzie. W najbliższą sobotę będzie można wybrać się do Kulibin Park i przedszkola Puszkina w towarzystwie Inny Samariny z Neparadnego Niżnego, a w niedzielę - na plac na placu Gorkiego z architektem krajobrazu Olgą Woroniną. Uczestnicy nie tylko poznają historię tych miejsc, ale także widzą rzadki drewniany konstruktywizm i zaglądają do pobliskich dziedzińców.


Kiedy

2 września, 13:00
3 września, 12:00

Gdzie

Niżny Nowogród

Ile

darmowa darowizna

VK.COM

Czerwona strzałka

Legendarny napis „Strelka” u zbiegu rzek Oka i Wołgi, który w tym roku ma już pięćdziesiąt lat, został niedawno odnowiony przez organizację publiczną Open Arrow i projekt CityFox. Teraz każdy może przyjść na specjalny piknik i pomalować litery w jaskrawoczerwonym kolorze - lepiej zabrać ze sobą jedzenie i koce, a materiały robocze już tam będą.


Kiedy

3 września, godz. 14.00

Gdzie

Strzałka Niżny Nowogród

Ile

wstęp wolny

vk.com

Kino

Na zdjęciu: „Ghosts of Ismael”

„Duchy Ismaela”

Kultowy reżyser w swojej ojczyźnie, francuski reżyser Arno Depléschen, który jest znany tylko wybranym filmowcom z reszty świata, nakręcił na wiosnę dramat o trójkącie miłosnym z Mathieu Amalricem, Marion Cotillard i Charlotte Gainsbourg w roli głównej i zaprezentował go podczas otwarcia festiwalu w Cannes. Teraz film dotarł do Rosji - wypożyczalnia bynajmniej nie jest szeroka, nie spiesz się.


Kiedy

1-6 września

Gdzie

kino „Orlik”

Ile

150-200 rubli

orlenok-kino.ru

„O miłości. Tylko dla dorosłych”

Autor komedii romantycznej „O miłości” Anna Melikyan postanowił kontynuować historię i wyprodukował film almanachu, w którym reżyserzy Pavel Ruminov, Natalya Merkulova, Alexey Chupov, Evgeny Shelyakin, Rezo Gigineishvili i Nigina Sayfullaeva opowiadali swoje historie o miłości w dużym mieście. Galaktyka rosyjskich gwiazd od Bondarczuka z Kutsenko do Kozłowskiego z Dapkunaite bierze udział w obrazie, a nawet John Malkovich pojawił się w jednej historii.


Kiedy

do 6 września

Gdzie

kino „Orlik”

Ile

150-200 rubli

orlenok-kino.ru

Inne

Na zdjęciu: wystawa fotografii „Sekrety zamkniętego miasta”

Projekt fotograficzny poświęcony testowi pierwszej domowej bomby atomowej

Wystawa fotograficzna składa się z czterech niezależnych części. Wśród nich znajdują się prace jednego z liderów sowieckiego projektu atomowego, naukowca Yuli Kharitona, zdjęcia miasta Gorkiego podczas zimnej wojny i dawnych obiektów uranowych w Chukotce, a także fotografie z ekspozycji Muzeum zimnej wojny, który znajduje się w Arizonie na terenie byłej bazy wojskowej.


Kiedy

do 17 września

Gdzie

Rosyjskie Muzeum Fotografii

Ile

75-150 rubli

vk.com

„Czytamy bajki dla dorosłych i dzieci”

Petersburski teatr żywej bajki „Mitologia”, w który zaangażowani są nie tylko reżyserzy i aktorzy, ale także psychologowie z naukowcami, dekodują mity i tradycje narodów świata dla dzieci i dorosłych. W Niżnym Nowogrodzie pokażą interaktywny spektakl o Babie-Jadze, Pięknym Vasilisa i Nieśmiertelnym Koshchei oraz wyjaśnią, co oznaczają ich obrazy w prawdziwym życiu.


Kiedy

2 września, 12:00

Gdzie

Muzeum życia narodów Wołga Niżny Nowogród

Ile

50-100 rubli

hutor-museum.ru

Obejrzyj wideo: Szwedzkie kiszone Śledzie kontra Baca i Wiesiek (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Weekend, Następny Artykuł

Radość i krótka gra
Filmy tygodnia

Radość i krótka gra

„Joy” Joy „The Big Short” Adam Mackay Obsada Christian Bale, Ryan Gosling, Steve Carell, Brad Pitt Story Michael Barry ma zaburzenie ze spektrum autyzmu i nie ma jednego oka, kocha hard rocka i zarządza dużym żywopłotem fundusz. W 2005 roku Barry, badając rynek kredytów hipotecznych, przewiduje jego rychłe załamanie - i decyduje się na to, ryzykując miliard dolarów.
Czytaj Więcej
„Pod osłoną nocy” i „Noworoczny korporacyjny”
Filmy tygodnia

„Pod osłoną nocy” i „Noworoczny korporacyjny”

„Under the Cover of the Night” Nocturnal Animals Reżyser: Tom Ford Obsada: Jake Gyllenhaal, Amy Adams, Michael Shannon, Isla Fisher Magnetic i wizualnie nieskazitelny film projektanta Toma Forda (jego drugie doświadczenie po Lone Man) z Amy Adams i Jake Gyllenhaal w roli głównej. Kryminał, ale właściwie dramat o podwójnie utraconej miłości - historia 40-letniej Susan, która przez weekend przebywała w drogiej rezydencji z niebezpieczną książką.
Czytaj Więcej
Anna i umarli nie umierają
Filmy tygodnia

Anna i umarli nie umierają

Tekst Alice Taiga „Anna” Anna Reżyser Luke Besson Obsada Sasha Luss, Helen Mirren, Luke Evans, Killian Murphy Thrash i szaleństwo Luke'a Bessona na temat rosyjskiego blond agenta wywiadu Luke Besson uwielbia napisy „pięć lat temu”, „trzy miesiące później” i „dwa tygodnie temu”, więc nie będziemy linearni.
Czytaj Więcej
Szpieg, Under Electric Clouds, Nowi Rosjanie
Filmy tygodnia

Szpieg, Under Electric Clouds, Nowi Rosjanie

„Szpieg” „Pod elektrycznymi chmurami” REŻYSER: Aleksiej Jr. W ROLKACH: Merab Ninidze, Chulpan Khamatova, Victoria Korotkova, Louis Frank, Anastasia Melnikova Działka Gdzieś na pustkowiu w niezidentyfikowanej metropolii znajduje się niedokończony wieżowiec. Siedem opowieści o ludziach, którzy mogliby zostać nazwani zbędnymi w literaturze klasycznej, są bezpośrednio lub pośrednio z tym związane.
Czytaj Więcej