Weekend

„Chleb”, weekend projektowania i argentyński festiwal filmowy w „Fabryce filmu”

Koncertyi imprezy

Na zdjęciu: „Godina. 1979”

„Godina. 1979”

Nowa impreza z cyklu maratonu muzycznego na YouTube poświęcona będzie 1979 r., Świetności elektroniki „nowej fali”, synth-popu i post-punku. Muzykę i taniec do późnych godzin nocnych zapowiada mały wykład miłośnika muzyki, poety i krytyka literackiego Eugene'a Proschiny.


Kiedy

30 września, 15:00

Gdzie

Bufet

Ile

wstęp wolny

VK.COM

„Chleb”

Ten w dużej mierze humorystyczny i parodialny projekt rapowy, zyskujący miliony wyświetleń w sieci dzięki swoim wirusowym filmom, został zainicjowany przez popularnych blogerów wideo i producentów seriali TNT Alexander Shuliko, Denis Kukoyaka i Kirill Trifonov. Grupa przybyła do miasta, aby zaprezentować swój debiutancki album „White” oraz piosenki z najnowszej EPki zatytułowanej „Musi być chleb w każdym domu”.


Kiedy

30 września, 18:00

Gdzie

Sala koncertowa MILO

Ile

od 1000 rubli

MILOCONCERTHALL.RU

Thomas Mraz

Mieszkający w Ufie Almas Gataullin, który tworzy skrzyżowanie piosenek The Weeknd i Franka Ocean'a, wydał dwa albumy 13 maja i Do Not Shake The Spear rok temu, co zasadniczo nie zostało zauważone przez ogół społeczeństwa, ale zyskało uznanie wielu wielkich rosyjskiego przemysłu rapowego. W rezultacie muzyk obecnie aktywnie podróżuje po kraju pod skrzydłem wytwórni Booking Machine, prowadzonej przez Oxxxymiron.


Kiedy

1 października, 19:00

Gdzie

Premio

Ile

800–900 rubli

premiocentre.ru

Festiwale

Na zdjęciu: Manhattan Short Film Festival

Argentyński Festiwal Filmowy

Program festiwalu obejmuje współczesne argentyńskie filmy fabularne, animacje i filmy dokumentalne: na przykład możesz spojrzeć na życie słynnego artysty z komiksu w pracy dokumentalnej Franka Gonzaleza „Liners, proste przedstawienie rzeczy” lub przypomnieć dziedzictwo Julio Cortazara w animowanym filmie „Historia koron i gwiazd”. Wszystkie filmy będą wyświetlane w języku hiszpańskim z rosyjskimi napisami.


Kiedy

29 września - 1 października

Gdzie

„Czynnik filmowy”

Ile

wstęp wolny

vk.com

Fenist

Festiwal nauk, sztuki i technologii, w którym tradycyjnie można posłuchać znanych dziennikarzy naukowych i światowej sławy naukowców, odbędzie się w mieście po raz dziewiąty. W piątek wieczorem Oleg Verkhodanov, doktor nauk fizycznych i matematycznych, opowie o wszechświecie i jego kodzie genetycznym, a w weekend odbędą się dwa maratony wykładowe z przemówieniami na temat inteligencji maszynowej, pojawienia się języka, metod komunikacji, ewolucji mózgu, matematyki w życiu codziennym i sieci neuronowych.


Kiedy

do 1 października

Gdzie

Arsenał

Ile

wstęp wolny

fenist.org

Manhattan Short Film Festival

W tym roku słynny festiwal bije kolejny rekord - odbędzie się jednocześnie w dwustu pięćdziesięciu miastach świata i zjednoczy ponad sto tysięcy fanów krótkiego licznika, z których każde będzie miało prawo głosować przy wyborze zwycięzcy. Jeśli nie masz czasu na oglądanie filmów w weekend, możesz to zrobić w dni powszednie do środy.


Kiedy

29 września 20:00, 30 września i 1 października 18:00

Gdzie

„Orlik”

Ile

150-200 rubli

orlenok-kino.ru

Inne

Na zdjęciu: „Mail art portrait”

Projekt weekendowy

Publiczny projekt edukacyjny rosyjskiej społeczności projektowej ma na celu zmniejszenie odległości między stolicą a regionami. W ciągu dwóch dni nieprzerwanie około trzydziestu wiodących rosyjskich projektantów, dyrektorów artystycznych, projektantów, programistów i szefów studiów projektowych poprowadzi kursy mistrzowskie, wykłady i otwarte dyskusje.


Kiedy

30 września - 1 października

Gdzie

Marins Park Hotel

Ile

wstęp wolny

designweekend.ru

„Ten sam Munchausen”

Munchausen w sztuce Gregory'ego Gorina, w której Mark Zakharov nakręcił kiedyś swój słynny film z Jankowskim, różni się od łotrzyka w powieści Raspe. Reżyserka Elena Nevezhina jest bliżej postaci Gorinsky'ego, który określa gatunek jej występu jako „nie najnowszą broszurę”. W spektaklu Munchausena wcielił się Siergiej Błochin, a rolę burgomastera wystąpi Oleg Szapkow, który powrócił do teatru dramatycznego po pięcioletniej przerwie.


Kiedy

30 września, 18:30, 1 października, 11:00 i 18:30

Gdzie

Teatr dramatyczny

Ile

250–800 rubli

drama.nnov.ru

„Portret sztuki pocztowej”

Sztuka pocztowa została wynaleziona w latach pięćdziesiątych przez absolwenta legendarnego Black Mountain College Ray Johnsona, wysyłając swoje kolaże do przyjaciół z prośbą o uzupełnienie i przekazanie dalej. Wystawa w Arsenale, która zgromadziła prace artystów z całego świata i pokazuje szeroki zakres technik od pieczątek po perforacje, jest poświęcona gatunkowi portretowemu.


Kiedy

do 10 grudnia

Gdzie

Arsenał

Ile

150 rubli

ncca.ru

Obejrzyj wideo: VLOG Metamorfoza mojej łazienki. Super szybkie danie z makaronu! (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Weekend, Następny Artykuł

Nowa wyprzedaż w Au Pont Rouge i minus 30% na wszystkie buty Afour
Cotygodniowe rabaty

Nowa wyprzedaż w Au Pont Rouge i minus 30% na wszystkie buty Afour

Au Pont Rouge Adres: Nab. Moika River, 73 aupontrouge Au Pont Rouge rozpoczął nową fazę sprzedaży online i offline: teraz rabaty na kolekcję letnią osiągają 70% (a na poprzednich - nawet 90%). Na przykład męska kurtka khaki od The New Designers, która jest zdecydowanie przydatna jesienią, kosztuje 5550 rubli zamiast 11100, a koszula damska Isabel Marant - 11940 rubli zamiast 39800.
Czytaj Więcej
W sprzedaży w Asos w Trends Brands i Les 'Store
Cotygodniowe rabaty

W sprzedaży w Asos w Trends Brands i Les 'Store

Każdego tygodnia Life around dowiaduje się, co nowego w sklepach w Moskwie i Sankt Petersburgu (a także online), i doradza, jakie specjalne oferty i promocje należy teraz wykorzystać. Nowy numer obejmuje krótką wyprzedaż w Les Lesi Paramonova, specjalną ofertę na Asos, minus 70% w Trends Brands oraz kolejną kolekcję Uniqlo i Ines de la Fressange.
Czytaj Więcej