Weekend

Wystawa Mat Collishow „Dreams III” i koncert gruzińskiego zespołu w katedrze luterańskiej

Pokazy filmowe

Na zdjęciu: strzał z filmu „Bezpieczeństwo nareszcie!”

Pokaz filmu ze stożkiem: „Nareszcie bezpieczny” (1923)

W nowej sali wykładowej pawilon książkowy odbędzie się pokaz klasycznego komediowego filmu niemego Bezpieczeństwo na końcu, z kulminacyjnym momentem, w którym bohater wisi na rękach dużego zegara na ścianie wieżowca. Pokazowi towarzyszyć będą taperowie: pianista Daniel Maslov uzupełni wydarzenia na ekranie, grając na pianinie, historyk filmu i piosenkarz Georges Siergiejew wygłosi repliki wszystkich postaci, a także opowie narrację autora. Możesz kupić bilet i zarejestrować się na pokaz tutaj.


Kiedy

4 lutego, 18:30

Gdzie

Book Pavilion

Ile

300 rubli

facebook

Strony

Na zdjęciu: Katya Photosynthez, „Pika Pika naive”

„Dreams III”

Związek vv17chou7 ogłosił trzecią stronę pod infantylnym imieniem „Dreams”, poświęconą domowi czarownic, oślepiającemu neonowi, wizerunkom przyszłości i tylko dla początkujących, a zatem szczególnie dla oszalałych drapieżników. W składzie zostają ogłoszeni ci sami bohaterowie poprzednich partii: „Kryształowi zabójcy”, „Niewidzialni”, „Lato mgły”, Archanga, a także nowe nazwiska, o których pracy nie wiemy jeszcze w redakcji. 50% zniżki przy wejściu otrzymają goście, którzy specjalnie przybyli na przyjęcie z innych miast, a ci, którzy mają urodziny 2 i 3 lutego, wejdą za darmo. Miejsce imprezy organizatorzy postanowili do tej pory zachować w tajemnicy.


Kiedy

2 lutego, 23: 00-09: 00

Gdzie

zostanie ogłoszony później

Ile

1000 rubli

facebook

Nazdorovie

Ważny wieczór w Dissident zostanie w nocy poświęcony uniwersalnemu przyjacielowi i bohaterowi Moskwy, Jefimowi Gryzłowowi, który od kilku lat zmaga się z ciężkim chłoniakiem. Wszystkie zebrane pieniądze z wejścia zostaną przeznaczone na pomoc Yefimowi w kosztownym leczeniu. Niewolnicy „Rabitsa” i niezawodny strażnik DJ-ów, którzy od dawna podbijają stolicę, zagrają na dwóch parkietach: Peter Petrovich, Sergey Sergeev, Mike Spirit i inni.


Kiedy

2 lutego

Gdzie

Dysydent

Ile

800 rubli

facebook

„Pika-Pika naiwna”

Kolejna eklektyczna impreza entuzjastów muzyki, dziennikarzy i ich przyjaciół, na której oprócz rangi i akt, wystąpi rap z Instagram Katya Photosynthez, Life around już szczegółowo o tym pisało. Naiwne sterowanie będzie działać na wejściu.


Kiedy

3 lutego, 23: 00-05: 00

Gdzie

Powerhouse Moscow

Ile

za darmo

facebook

Koncerty

Na zdjęciu: „Acapella Sakartvelo”

Gruziński zespół polifonii „Acapella-Sakartvelo”

Zespół wokalno-instrumentalny „Acapella-Sakartvelo” składa się z najlepszych solistów słynnych chórów ludowych Gruzji oraz dla tych, którzy tęsknią za Tbilisi i którzy mają Adjarian Khachapuri w „Wai Me!” nie toczą się już więcej, w programie „Sounding Landscapes. Mountains” zagrają i zaśpiewają melodie ludowe w towarzystwie saksofonu, organów i duduku. Koncert odbędzie się w pięknej katedrze na Kitay Gorod.


Kiedy

3 lutego, 15:00

Gdzie

Ewangelicko-Luterańska Katedra Świętych Piotra i Pawła

Ile

800-1 500 rubli

lutherankatedr

Szczyt: Dwóch tenorów

W ciągu trzech miesięcy format „Summit” odbędzie się w „House of Power”, inspirowanym nowojorskimi jamami z lat 50.: dwóch przedstawicieli jednego instrumentu spotka się w celu negocjacji, które mogą przerodzić się w zaciekłą debatę. W piątek na szczycie powalczą dwa saksofony tenorowe, fortepian, kontrabas i perkusja. Bilety na przedsprzedaż są tańsze, można je kupić tutaj.


Kiedy

2 lutego, 20: 00-23: 00

Gdzie

Powerhouse Moscow

Ile

500 rubli

facebook

Wystawy

Na zdjęciu: Matt Collichow

Matt Collischow

Moskiewski oddział galerii Gary Tatintsian przenosi do stolicy dzieła współczesnego brytyjskiego artysty Matta Collisowa, jednego z założycieli i liderów ruchu Młodych Brytyjskich Artystów, znanego z prac nawiązujących do dziedzictwa sztuki klasycznej. Na wystawie zaprezentowana zostanie jedna z jej najnowszych serii - animowane kopie obrazów Nicolo Renieri i Vlacho Bukovaca oprawione w czarne szkło Murano.


Kiedy

2 lutego - 28 kwietnia

Gdzie

Gary Tatintsian Gallery

Ile

za darmo

tatintsian

Wystawy „Lekkie, delikatne, delikatne” autorstwa Danili Polyakovej i Czerwonego Sureka Nikołaja Koshkosha

W tym tygodniu w galerii Art4 wystawy otworzyło dwóch moskiewskich artystów, których obrazy pełne są teraz instagramów z podziemnej elity - jedna z wystaw należy do skandalicznej metropolii Danili Polyakov; cała jego seria jest wykonana na półprzezroczystym zmiętym papierze do rysowania i jest poświęcona dziwnym obrazom i naiwnym opisom. Drugi pokój wypełniony był obrazami i plakatami z nocnych wydarzeń artysty i tatuażysty znanego rabusiom, który przyjechał z Ukrainy Mykoła Koshkosh, a także serii zdjęć jego autora. Możesz kupić pracę, którą lubisz.


Gdzie

Art4

Kiedy

1 lutego - 16 marca

Ile

za darmo

art4

Popularne Wiadomości

Kategoria Weekend, Następny Artykuł

Pokaz masek: 6 napadów sklepowych z kostiumami
Chmura wiedzy

Pokaz masek: 6 napadów sklepowych z kostiumami

Dziś zamaskowani przestępcy Barack Obama i Guy Fawkes obrabowali sklep spożywczy Kurochka Ryaba w Krasnodarze: zabrali z sejfu 20 000 rubli. Wcześniej ktoś w tych samych maskach przyniósł biżuterię o wartości 1 miliona rubli ze sklepu jubilerskiego. H&F pamiętał, kogo napastnicy lubią się ubierać, gdy wyruszają do rabowania sklepów.
Czytaj Więcej
Dobre dane: 6 rynków, na których możesz zarabiać pieniądze za pomocą dużych zbiorów danych
Chmura wiedzy

Dobre dane: 6 rynków, na których możesz zarabiać pieniądze za pomocą dużych zbiorów danych

Finanse i ubezpieczenia Eric Schmidt, CEO Google SEO i współwłaściciel Civis Analytics, ostatnio zauważył, że ubezpieczenie jest najbardziej oczywistą aplikacją dla dużych zbiorów danych. Firmy zbierają wszystkie dane o osobie należącej do domeny publicznej i składają mu ofertę dotyczącą ubezpieczenia osobistego. Na przykład, jeśli jesteś fanem sportów ekstremalnych i regularnie jeździsz na wakacje, ubezpieczyciele mogą dowiedzieć się i sprzedać niezbędną usługę we właściwym czasie.
Czytaj Więcej
Zakodowane: Jak nauczyć się programowania od zera
Chmura wiedzy

Zakodowane: Jak nauczyć się programowania od zera

Codecademy Najpopularniejsza usługa w dziedzinie programowania szkoleń od zera, która otrzymała kilka znaczących rund finansowania. Znany z tego, że jest całkowicie darmowy i zaprojektowany specjalnie dla tych, którzy nic nie rozumieją w programowaniu. Uczy podstawowych zasad pracy z JavaScript, HTML i CSS, Python i Ruby.
Czytaj Więcej