Weekend

Rosyjski horror oszałamiających lat 90., koncert Depeche Mode i wystawa maski „Cząsteczki”

Pokazy filmowe

Na zdjęciu: ramka z filmu „Publican”

Rosyjski horror oszałamiającej dekady

W ramach wspólnego programu RussoRosso i festiwalu „Epoka zmian” zostaną pokazane pierwsze rosyjskie horrory i klasyka kina podziemnego lat 90.: 24 lutego o 16:00 - horror akcji „Upyr” z Aleksiejem Serebryakowem w roli tytułowej, 25 o 15:00 - „Źródło węża” Nikołaja Lebiediewa, a o 21:00 - film „Publican”, którego scenariusz napisał Ivan Okhlobystin, a Oleg Fomin był reżyserem i wykonawcą głównej roli.


Kiedy

24-25 lutego

Gdzie

„Karo.ART”

Ile

350 rubli

karofilm

„Odyssey 1989”

Film opowiada o młodych ludziach z dresu w spodniach dresowych - o gopnikach, którzy sami są niewyczerpanym tematem badań i inspiracji rosyjskich filmowców. Film zaprezentuje reżyser Ilya Khotinenko.


Kiedy

25 lutego, 16: 30-18: 30

Gdzie

„Caro 11 października”

Ile

350 rubli

karofilm

Strony

Nz. Hemka / Bravers / Radar / Aglomerat

New New World Party: 1 rok transmisji

W weekend House of Power będzie buczeć i świętować rok nieprzerwanej transmisji i ponad pięćset programów założycieli, inspiratorów i fanów New New World Radio. W składzie rocznicowym regularni uczestnicy programu: Andrey Algoritmik, Ivan Smekalin, Petr Chinavat, Denis Smagin i inni. Nawiasem mówiąc, jak powstało radio NNW i kto go tworzy, można znaleźć w Life wokół.


Kiedy

24 lutego, 23:00 - 06:00

Gdzie

Powerhouse Moscow

Ile

wstęp wolny

facebook

Bravers / Radar / Aglomerat

Młody i obiecujący zespół rave B.ravers kontynuuje serię imprez radarowych, które rozpoczęły się w Rabicy sześć miesięcy temu i sprowadza jednocześnie trzech zagranicznych bohaterów: Hemkę z Francji, Darię Kolosową z Ukrainy i tajnego gościa z Niemiec, który według organizatorzy, nigdy nie występowali w Rosji. Również na trzech parkietach zagrają Belik, Gedevaan (znany również jako Syberian), Draag, Natasha Abel, Sofia Rodina i inni. Entuzjazm zostanie dokonany przez stowarzyszenie twórcze Horizont.


Kiedy

24-25 lutego

Gdzie

Aglomerat

Ile

800-1 000 rubli

facebook

Koncerty, występy

Na zdjęciu: Tryb Depeche

Tryb Depeche

Depeche Mode po raz kolejny pojedzie do Olimpiyskiy w ramach wielkiej trasy Global Spirit - nazwa najnowszego albumu zespołu jest wymieniona w tytule, ale mamy nadzieję, że DM pokochają również sprawdzone w czasie piosenki, które ludzie kochają.


Kiedy

25 lutego

Gdzie

SC „Olympic”

Ile

od 2 000 rubli

PONOMINALU

Plastikowa gra „Rewers”

Eksperymentalna produkcja w moskiewskim teatrze musicali choreografki Debry Brown, która znana jest ze swojej pracy w Cirque du Soleil, Oscarów, filmów Catwoman, Van Helsing oraz współpracy z Madonną, Bjork i Shakirą. Plastyczny spektakl opowie o zewnętrznej i wewnętrznej walce człowieka i można się domyślić, że głównym środkiem wyrazu nie będzie słowo, ale ruch. Można zobaczyć produkcję w piątki i soboty o 23:00, bilety są sprzedawane w kasie.


Kiedy

od 21 lutego w weekendy

Gdzie

Moskiewski Teatr Muzyczny

Ile

1 000–4 000 rubli

teamuz

Wystawy

Na zdjęciu: „Cząstki”

„Cząsteczki”

W tropikalnym ogrodzie ogrodu farmaceutycznego, pośród bananów, palm, ananasów i orchidei, odbędzie się wystawa egzotycznych masek byłego redaktora modowego czasopism Interview i Numéro, a teraz moskiewskiego artysty Dmitrija Shabalina. Zebrał każdą maskę z „cząstek” - różnych materiałów, takich jak kamienie półszlachetne z pierścieni, bibelotów, ozdób choinkowych i figurek z Happy Mila. Sam artysta nazywa kolekcję „eksperymentem w stylu recyklingu” i próbą nadania każdemu niepotrzebnemu elementowi drugiego życia.


Kiedy

23 lutego - 18 marca

Gdzie

„Ogród farmaceutyczny”

Ile

200–300 rubli

hortus

Obejrzyj wideo: Europe to the Stars ESOs first 50 years of exploring the southern sky Full movie (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Weekend, Następny Artykuł

Serbski bar z jedzeniem ulicznym Gužva, przebudowa cukierni Troika i piąty Pho'n'Roll
Odkrycie tygodnia

Serbski bar z jedzeniem ulicznym Gužva, przebudowa cukierni Troika i piąty Pho'n'Roll

Guzhva Adres: Zagorodny pr., 9 Telefon: +7 (812) 907-37-47 Średni rachunek: 800 rubli INSTAGRAM Jovan Rashet, właściciel serbskiej restauracji serbskiej kuchni, otworzył nowy projekt na Zagorodny Prospekt - ponownie z odrobiną plusku i chevapi, ale tym razem w demokratycznym formacie ulicznego baru z jedzeniem. Klasyczne serbskie motywy i styl uliczny zostały rozegrane we wnętrzu Guzhvy, co zostało wykonane przez projektantów studia Paum: sale zdobią kopie graffiti w Belgradzie, sufit pokryty jest tynkiem maszynowym, a jedna ze ścian jest wyłożona płytkami.
Czytaj Więcej