Weekend

Obladaet, żeglarstwo Bajkał i kino francuskie

Koncerty

Obladaet

31 marca w barze Heart odbędzie się koncert Obladaeta, młodego rapera z Irkucka, który od dawna znalazł swoje miejsce na dużej scenie rapowej. W ciągu ostatniego roku muzyk wydał album Files, kilka wspólnych wydawnictw z raperem Markulem, a ostatnio klip do utworu Kenny'ego. Rozpocznie trasę z okazji urodzin z Irkucka, gdzie da dwa koncerty. Pierwszy został już wyprzedany, bilety na koncert 4 kwietnia są nadal dostępne.


Kiedy

31 marca i 4 kwietnia 19:00

Gdzie

Pasek serca

Ile

od 700 do 1300 rubli

vk.com

Linkin park hołd

W „Artosphere” zorganizuj imprezę poświęconą zespołowi rockowemu Linkin Park. Fani zbierają się z okazji 15. rocznicy wydania głównego albumu Meteory i urodzin wokalisty Chestera Benningtona, który 20 marca może świętować 42. rocznicę. Program obejmuje wersje coverów hitów Linkin Park w wykonaniu Zombietown i Semoliny, karaoke i quiz.


Kiedy

31 marca, 19:00

Gdzie

„Artosfera”

Ile

200 rubli

vk.com

Kino

Francuski Festiwal Filmowy

W „sztuce” 1 kwietnia rozpoczyna się francuski festiwal filmowy. Na pierwszy dzień festiwalu wybrano film „Polina” - opowieść o dziewczynie z rosyjskiej rodziny, która marzy o zostaniu baletnicą. Jedną z ról w filmie była Juliette Binoche. Przed pokazem goście będą mieli degustację francuskich deserów, prezentację i prezenty od partnerów. W sumie w ramach festiwalu planowanych jest siedem pokazów filmowych. Wszystkie filmy będą wyświetlane w oryginalnym języku z napisami. Festiwal potrwa do 9 kwietnia.


Kiedy

1 kwietnia, 17:00

Gdzie

kino „Artystyczne”

Ile

od 250 rubli

cinema.bgu.ru

Wystawy

Wystawa fotograficzna „100 cudów świata”

Pozostały ostatnie dni, aby obejrzeć wystawę fotografii „100 cudów świata” w rezydencji Sukaczew. To projekt Centrum Sztuki w Petersburgu, który rozpoczął się we współpracy z National Geographic i przerodził się w międzynarodowy festiwal fotografii. Ekspozycja obejmowała 100 różnorodnych zdjęć wykonanych w różnych częściach świata. Wystawa potrwa do 8 kwietnia.


Kiedy

od 10:00 do 18:00, z wyjątkiem poniedziałku

Gdzie

Dwór Sukachev

Ile

150 rubli

sukachoff.ru

Wystawa „Spell Niels”

31 marca galeria sztuki DiaS otwiera nową wystawę - „Spell Niels”. Wystawa obejmuje ponad 70 prac artysty nowosybirskiego Jurija Tretiakow. W swoich obrazach ironicznie odzwierciedla motywy życia prowincjonalnego - czasem zabawne, czasem brzydkie. Ekspozycję można oglądać do 15 maja.


Kiedy

od 11:00 do 19:00, w niedzielę - od 12:00 do 18:00

Gdzie

galeria sztuki DiaS

Ile

100 rubli

Facebook.com

Turnieje

Tydzień Buernoe na Bajkał

Na Morzu Małym, od 31 marca do 7 kwietnia, odbędzie się nudny Tydzień Bajkał. Jest to seria zawodów żeglarskich, które obejmują mistrzostwa i mistrzostwa Rosji, zawody międzynarodowe „Puchar Bajkału” i „Puchar Azji”. Bajkał to szczególne miejsce dla miłośników żeglarstwa, ponieważ jest to jedyny punkt na planecie, w którym w tej chwili można złapać gładki lód. Na zawody przybędą sportowcy z różnych regionów Rosji, USA, Niemiec, Holandii i innych krajów europejskich. 31 marca odbędzie się ceremonia otwarcia tygodnia tygodnia i odbędzie się pierwszy wyścig. Możesz dowiedzieć się o zasadach konkursu i warunkach życia na stronie rosyjskiego Stowarzyszenia Buers.


Kiedy

od 30 marca do 7 kwietnia

Gdzie

Małe Morze, Zatoka Karma

dnrussia.ru

Festiwal Sportów Tańca „Baikal-Dance 2018”

W Pałacu Trud Sports 31 marca i 1 kwietnia odbędzie się 25. Baikal-Dance 2018 Dance Sports Festival. W tym roku festiwal jest poświęcony 25-leciu klubu tanecznego o tej samej nazwie. Konkurs zgromadzi około 700 tancerzy z całego kraju. Trzykrotni mistrzowie świata wystąpią podczas pokazów podczas festiwalu. Wstęp na codzienne zawody jest bezpłatny, wieczorem widzowie czekają na ostatni etap i pokazy. Bilety na wieczorne biura można kupić tutaj.


Kiedy

31 marca i 1 kwietnia, 18:30

Gdzie

DS „Trud”

Ile

od 400 do 2500 rubli

vk.com

Popularne Wiadomości

Kategoria Weekend, Następny Artykuł

Urodziny Rabitsy, Life at regatta i Claude Lantsman's Napalm show
Weekend

Urodziny Rabitsy, Life at regatta i Claude Lantsman's Napalm show

Film Olgi Darfi „I Am Gagarin” Pokazy filmowe „Napalm” Dokument o miłości sprzed pół wieku, który został zebrany krok po kroku przez autora „Shoa” Claude'a Lantsmana. To historia krótkiego spotkania, które zmieniło życie dwóch osób - Francuza i pielęgniarki Koreańskiego Czerwonego Krzyża. Film został po raz pierwszy zaprezentowany w zeszłym roku na festiwalu filmowym w Cannes i zebrał wiele entuzjastycznych odpowiedzi.
Czytaj Więcej
Retrospektywa Wima Wendersa, wystawa Pepperstein, powrót The X-Files
Weekend

Retrospektywa Wima Wendersa, wystawa Pepperstein, powrót The X-Files

Dokąd pójść „Łowcy marmurowych głów (Archeologia przyszłości)” Kiedy: 28 stycznia - 28 lutego Gdzie: Muzeum badań Rosyjskiej Akademii Sztuki (nasyp Universitetskaya 17) Koszt: 200 rubli Pierwsza wystawa wpływowego rosyjskiego artysty Pavla Peppersteina w Petersburgu od dziewięciu lat, który w zeszłym roku ustanowił osobisty rekord, gdy jego praca opuściła aukcję za 165 tysięcy euro.
Czytaj Więcej
Koncerty Zemfiry i „Talnika”, wystawa sztuki odwilży i „targu Lambada”
Weekend

Koncerty Zemfiry i „Talnika”, wystawa sztuki odwilży i „targu Lambada”

Wystawa „Odwilż w Moskwie: 1953–1968” Wielkoskalowy projekt Muzeum Moskiewskiego na temat sztuki i kultury odwilży. Obrazy i rysunki, projekty architektoniczne, plakaty filmów Kozintseva i Tarkowskiego, pierwsze wydania poetów lat sześćdziesiątych i przedruki zrehabilitowanych modernistów współistnieją z artefaktami, które przenoszą obraz czasu - plakaty na temat eksploracji przestrzeni, mebli, urządzeń i odzieży.
Czytaj Więcej