Weekend

Nowa wystawa w FUTURO, „Dziedziniec sztuki” i festiwal muzyki fortepianowej

Koncerty i imprezy

Na zdjęciu: „R AND T M AND K A”

CDOMA

W najbliższą sobotę projekt CDDOMA, prowadzony przez znanych moskiewskich imprezowiczów i DJ-ów Seryozha Much i Sashę Vepr, odwiedza „Śledź i kawę”. Obaj są mieszkańcami popularnego baru piwnego Enthusiast i biorą udział w wielu wydarzeniach muzycznych i modowych w stolicy. Przyniosą ze sobą kolekcję swoich ulubionych płyt winylowych.


Kiedy

16 czerwca, godz. 22.00

Gdzie

„Śledź i kawa”

Ile

wstęp wolny

vk

„Dziedziniec sztuki”

Przez całe lato i część jesieni, gdy pozwala na to pogoda, Yula Pizza organizuje na dziedzińcu imprezy muzyczne, teatralne i gastronomiczne, a także wydarzenia poświęcone sztuce współczesnej. Wszystko zacznie się w ten weekend - na otwarciu odbędzie się specjalne menu, jedzenie z ulicy, gry i kursy mistrzowskie z serwisu wina GOTO.WINE, zestaw winylowy Maxima Kuppera oraz występ na żywo w wykonaniu wieczornych headlinerów - grupy muzycznej Ba-doo Child.


Kiedy

16 czerwca, 18:00

Gdzie

„Yula Pizza”

Ile

wstęp wolny

vk

„R AND T M AND K A”

Impreza „RIMTIKA” rok później znów w biznesie. W sobotni wieczór Lemon 714, Sova, Acrone, Worldinsideout, Timmit, Salama i Kupper uruchomią go ponownie na obu parkietach klubu Sklad, a kultowy samochód z lat osiemdziesiątych - Toyota Corolla Hachiroku - stanie się głównym symbolem i stylem imprezy.


Kiedy

16 czerwca, 23:00

Gdzie

Sklad

Ile

od 200 rubli

vk

LETNIE WIBRACJE

Spotkania w przytulnym miejscu kawiarni SURF COFFEE, zgodnie z planami organizatorów, będą w stanie zjednoczyć inicjatywę i kreatywnych ludzi. W sobotę będzie to rozmowa ze słynną baristą Niżnym Nowogrodem Aksinia Talalaeva, która podzieli się swoimi sekretami i nowościami branżowymi, a także specjalnym zestawem DJ-skim od Yuli Sakhon. Równolegle z głównymi wydarzeniami możesz zagrać w Mortal Kombat, spróbować lokalnych potraw ulicznych i kupić stylowe towary.


Kiedy

16 czerwca, 18:00

Gdzie

KAWA SURFOWA

Ile

wstęp wolny

vk

Max Barsky

Jeden z głównych popowych artystów w kraju w ubiegłym roku wędrował po CIS z albumem „Mists”, dzięki czemu otrzymał wiele nagród muzycznych od Russian Musicbox i Fashion People Awards do VK Music Awards i Golden Gramophone. W tym roku postanowił nieco urozmaicić program: nowy hit „Zwiększ głośność” już podbija listy przebojów i YouTube - i rozpoczął nowy cykl tras koncertowych. Możesz ocenić wysiłki muzyka na dużym albumie solowym w Milo Concert Hall.


Kiedy

15 czerwca, 20:00

Gdzie

Sala koncertowa Milo

Ile

od 1600 rubli

vk

Urodziny CHOP-CHOP

Popularna sieć męskich salonów fryzjerskich została otwarta w mieście pięć lat temu, a na cześć tego wydarzenia właściciele urządzają wielką imprezę nad brzegiem Wołgi. Przez cały wieczór i noc DJ-e Maxim Kupper, Sergey Ukhanov i Dmitry Sokolov zagrają wybrane zestawy, a zespół Show Me Bar przygotuje napoje dla gości. Wejście na wakacje za zaproszeniem, które można uzyskać w dowolnym mieście Chop-Chop.


Kiedy

15 czerwca, 22:00

Gdzie

klub jachtowy „Lato”

Ile

wpis zaproszenia

vk

Inne

Na zdjęciu: CHURSIN. RENOVATIO

„PIANO Maraton”

W najbliższą sobotę Bolszaja Pokrowska po raz trzeci poprowadzi festiwal muzyki fortepianowej na świeżym powietrzu. Zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy będą mogli wziąć udział w maratonie: każdy, kto umie choć trochę grać na instrumencie. Jednocześnie organizatorzy nie nakładają żadnych ograniczeń na gatunek i styl - pojawią się popularne klasyki, nowoczesne dzieła, improwizowane i gry własnej kompozycji.


Kiedy

16 czerwca, godz. 14.00

Gdzie

strona przed filologią Wydziału Łobaczewskiego

Ile

wstęp wolny

vk

Więzadła

Projekt Bundles daje początkującym muzykom platformę do występów, a widzowie mają okazję zobaczyć i usłyszeć coś nowego i niezwykłego. Przez długi czas wszystko działo się w Tommy Gun, ale po zamknięciu baru projekt został zawieszony. Teraz w ścianach baru karaoke „Mokustyow” zaczyna drugie życie. Możesz zarejestrować się już teraz.


Kiedy

15 czerwca, 19:00

Gdzie

Mokustyow

Ile

wstęp wolny

vk

CHURSIN. RENOVATIO

Galeria FUTURO otwiera dużą wystawę rezydenta Krasnodarskiego Centrum Sztuki Współczesnej „Typografia” autorstwa artysty Alexandra Chursina. Stworzył dużą instalację na temat badań horrorów, wykorzystując klasyczne obrazy kinowe i artystyczne. Jako przykład - praca „Czarny obraz”, jest to kopia arcydzieła Santi Raphaela, wykonana w inwersji tonalnej, w której czerń jest postrzegana jako biała i odwrotnie.


Kiedy

otwarcie 15 czerwca, 19:00

Gdzie

Futuro

Ile

wstęp wolny

vk

„SEAGUE | DIRT”

Miejski koncert-koncert aktora i reżysera MCX Nikity Chebatkov, łączący klasyczną sztukę Antona Czechowa z piosenkami współczesnych zespołów i muzyków. Na liście odtwarzania utwory LSP, OXXXYMIRON, „Poshly Molly”, „Malbek & Suzanne”, Scryptonita, Noize MC, Face, „We”, „Dirt”, BI-2 i T-FEST.


Kiedy

17 czerwca, 19:00

Gdzie

klub artystyczny „Mayakovka 10”

Ile

300 rubli

vk

Obejrzyj wideo: The Future - cover zespołu Dżem "Harley mój" - koncert w Kurozwękach (Luty 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Weekend, Następny Artykuł

Festiwal SKIF, koncert Motorama i otwarcie Kuznya House w New Holland
Weekend

Festiwal SKIF, koncert Motorama i otwarcie Kuznya House w New Holland

Wystawa Abstrakty radzieckiego hałasu Wystawa-prezentacja interdyscyplinarnego projektu austriackiego artysty i kuratora Aleksandra Felcha, który od dawna mieszka w Petersburgu i gromadzi swego rodzaju archiwum radzieckich artefaktów, takich jak taśmy analogowe wyprodukowane pod koniec lat 80., losowe fotografie, nagrania dźwiękowe hałasu miejskiego, a także dokumentację wideo własnych akcji i występów.
Czytaj Więcej