Weekend

Jaws Fest, „Samizdat” z imprezą malibu dj i imprezą z Online Lipnem: Weekend z „Tesnity”

W każdy piątek biuro promocyjne Tesnota wydaje weekendowy przewodnik po życiu wokół Jekaterynburga. Są to imprezy, w których Sasha Elsakov i Slava Dushin wezmą udział i doradzą mieszkańcom stolicy Uralu.

Tętniąca życiem weekendowa impreza miejska ma coś przeciwko temu, by szybko wypłynąć nad jeziora Czelabińsk. Jednak nasz przewodnik ma również punkty, które pozwalają opuścić miasto i spędzić czas przy muzyce i innej rozrywce. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wydarzeniach rozrywkowych, zasubskrybuj nasz kanał „Tightness: Air”.

Festyn szczęk

Tradycyjna dwudniowa wycieczka fanów rzemiosła do miasta Zarechny, gdzie dokładnie dziesięć lat temu przeprowadzili pierwsze testy w laboratorium piwa Jaws. Obecnie co dziesiąty mieszkaniec dużego miasta hałasuje co najmniej raz w tygodniu rano po wypiciu pralni atomowej, aw 2008 r. Amatorzy piwa nie mieli pojęcia, jak bardzo wzmocnią swoją pozycję na rosyjskiej scenie rzemieślniczej. Festiwal poświęcony jest rocznicy organizatorów. W składzie piwa jest wielu przedstawicieli różnych browarów, a scena muzyczna nie świeci przyjemnymi niespodziankami. Pierwszego dnia występują tu trzy zespoły Lucky'12, Pail Riders i Mam Siberian Street Band. Wszyscy pochodzą z Jekaterynburga, wszyscy uwielbiają grać na gitarze w starym stylu: od rockabilly po bluesa - muzykę, do której kilkaset pijanych ludzi jest dobrze reprezentowanych w piękny letni dzień.


KIEDY:

13 lipca, od 13:00

GDZIE:

Miasto Zarechny, ul. Bazhova, 14

JAK DUŻO:

1100 rubli

Bar „Misanthrope”

Ostatnio chwaliliśmy aspirującego DJ Paszę Żyrkowa za zwinność, a teraz zmęczony jego nadmierną replikacją. Być może ta częstotliwość wypowiedzi związana jest z własnością właściciela „Misantropa” Antona Bochkarewa - jest skłonny angażować się w młodych i aktywnych, a może sam Pasha jest tak pełen energii, że ma tylko czas, aby się nią podzielić. W każdym razie, choć wydaje się, że ilość ma pierwszeństwo przed jakością. W tym tygodniu złapcie Żyrkowa na kolejnej imprezie „firmowej” w Jekaterynburgu „Lokalne wsparcie”, w której wystąpią także Andre84 i Iro. Plakat jest tradycyjnie piękny.


KIEDY:

13 lipca, od 22:00

GDZIE:

Bar „Misanthrope”, ul. 8, 14 marca

JAK DUŻO:

Za darmo

Loft bar „House of Printing”

Kolejna, szósta partia z „Samizdat” w gatunku „ani jednej informacji na noc” zmienia format. Teraz są tacy, którzy zostaną zebrani razem. Na przykład Vlad Kistner, który wrócił ze słonecznej Abchazji, nie gwarantuje innych uczestników składu. Oprócz Kistnera bawią się też czarny koń Blazedog, Julietta Stonem oraz Sonyapey & Thegoldenfang. Ten ostatni otworzy imprezę przed godziną 23:00 na letnim tarasie Domu Fok, gdzie zagrają również w ping-ponga szampana. Muzyka zabrzmi „lato”. „Wiśnia na torcie” zapowiada się na imprezę indie popowej grupy malibu dj.


KIEDY:

13 lipca, 23:00

GDZIE:

Bar na poddaszu „House of Printing”, ul. Lenin, 49

JAK DUŻO:

300 rubli

Bar „Shalom, Szanghaj”

Pozdrawiając po hebrajsku, była uralijska Ilya Ludevig, obecnie mieszkająca w Tel Awiwie, poleci przed szabatem w Szalomie w Szanghaju. Kilka lat temu był niezmiennym ogniwem w tryptyku techno-party, grał w zespołach perkusyjnych i wydawał muzykę elektroniczną pod pseudonimem Depressed Kid. Czy jego muzyczne przygody zatrzymały się po przeprowadzce, dowiemy się na jego przyjęciu. Postaramy się zdążyć zapytać go przed planem. Znając jego gust, oczekujemy od Ilyi mocno powalonego tech house, techno i electro. Czego można się spodziewać po reszcie DJ-ów Lesha Cheremushkina i Iro, czasem trudno zgadnąć.


KIEDY:

13 lipca, 23:00

GDZIE:

Bar „Shalom, Shanghai”, ul. 8 marca, 4

JAK DUŻO:

Za darmo

Klub „Lift12”

Imprezy w trybie awaryjnym Denisa Potapowa odbywają się prawie co tydzień i, co jest miłe, za każdym razem z dostawą, jeśli nie cudzoziemcem, to ktoś ze stolicy. Kolejnym gościem przez długi czas była Muscovite Bvoice, zaorająca kluby nocne od połowy lat 90., wypróbowała różne gatunki, rozwijając kilka serii imprez z naciskiem na występy producentów na żywo. Do tej pory, jako DJ, stara się trzymać nos na wietrze: zwraca uwagę nie tylko na tech house, minimal i inne „tsok-tsok”, ale także podąża za nowymi bohaterami sceny elektronicznej i przypomina o początkach holenderskiego podziemia. Jesteśmy pewni, że ten tryb awaryjny dla wielu imprezowiczów może stać się nie tyle zabawnym wydarzeniem, co oświecającym. Boże, broń, Vasya nauczy ich czegoś nowego.


KIEDY:

13 lipca, od 23:00

GDZIE:

Klub „Lift12”, ul. 8 marca 12a

JAK DUŻO:

Bezpłatnie z repost, reszta - 400 rubli

Festyn szczęk

Jeśli jesteś drugi dzień na festiwalu Jaws Fest, przygotuj się - preparat do rzemiosła wkrótce wciągnie Cię w prawdziwie psychodeliczną dżunglę. Zanurz się w przepływie, wypij obficie łyk z następnej szklanki gorzkiego piwa i poddaj się magii chwili. Pomogą Ci w tym psychodeliki Noble Rock „Casing”. Nie ma czasu, aby zmysły zmysły, gdy muzycy przekształcają się w „The Sound of the Waves”, kolejny projekt tego samego gangu. Chwila - znów jesteś zdezorientowany. Nie panikuj, nadal próbuj różnych drinków, tańcz i czekaj na zbawienie. Energiczna i porywająca zabawa przywróci ci hardcorowych rockerów BarBQ. Festiwal się skończył, czas pojechać do miasta i kontynuować zabawę. Opcje są dostępne.


KIEDY:

14 lipca, od 13:00

GDZIE:

Miasto Zarechny, ul. Bazhova, 14

JAK DUŻO:

1100 rubli

Loft bar „House of Printing”

Mistrzowska gorączka dobiega końca. W sobotę na stadionie „St. Petersburg” drużyny narodowe Belgii i Anglii będą walczyć o 3 miejsce. Mecz obejrzy cały świat, w tym goście „Domu druku”. W ramach serii miast turystycznych Levi uczestniczących w mistrzostwach odwiedzą Jekaterynburg z Fan Party. Zaraz po meczu grupa Aigel wejdzie na scenę klubową, mając czas na nagranie kolejnego albumu na drugą wizytę w mieście: zmęczeni niezniszczalnym Tatarem, usłyszą nowe piosenki. W międzyczasie pracownicy firmy jeansowej o artystycznym smaku i złotych rękach dostosują jeansy Levi. Ci, którzy po północy nie zamieniają się w dynie, są zaproszeni na przyjęcie, na którym można nas rozgrzać moskiewsko-petersburski DJ Timofei Smirnov. Dobrze znany internetowy joker, jerkman i winylowy DJ rozpoznawany przez społeczność metropolitalną będzie tradycyjnie grał do momentu wyłączenia kuli disco na parkiecie.


KIEDY:

14 lipca, 19:00

GDZIE:

Bar na poddaszu „House of Printing”, ul. Lenin, 49

JAK DUŻO:

Za darmo

Bar „Misanthrope”

Znów w „Misantropie” wszystko nie jest tak jak zawsze. Dwa parkiety taneczne. Oprócz muzyki pojawią się dzieła sztuki. To nie zadziała za darmo, zapytają przy wejściu do łapówki. Uciekinier z Uralu do Petersburga, artysta na Instagramie i producent elektroniczny Online Lipnem organizuje własną imprezę „Świat jest mały”. Zainspirowany doświadczeniem poprzedniej „Czarnej magii”, gdy parkiet rwał się oprócz liczby zagranicznych graczy i dziennikarzy, którzy przybyli na show Gosha Rubchinsky, nasz bohater stara się nie mniej niż na imprezie. Skład wygląda na niechlujny: oto Vlad Maidi z gongiem nowomodnego rapu, Sasha Temnikov z zastrzeżoną elektroniką, pewien anonimowy autor z Samizdat z cholerną selekcją, Ficus z niskim fałszywym popem, nowa maskotka Misanthrope Pasha Zhirkov, założycielka mody Komisarze Suspirii Anya Kartuzova z hitami EBM i siedmioma DJ-ami. Najwyraźniej każdemu artyście przydzielono, jeśli nie godzinę, to czterdzieści minut.


KIEDY:

14 lipca od 22:00

GDZIE:

Bar Misanthrope, 8, 14 marca

JAK DUŻO:

Za darmo

Bar „Shalom, Szanghaj”

Wśród dyrektorów artystycznych modnych miejsc gra producentów staje się coraz bardziej popularna. Zabierasz rezydentów DJ-ów i tworzysz dla nich imprezę firmową. „Centrum produkcyjne” Artema Zvereva odnosiło szczególne sukcesy, ale Lesha Cheremushkin, dyrektor artystyczny Shalom w Szanghaju, jest gotowa na rywalizację. Dwóch nowych młodych mieszkańców baru z przyzwoitym gustem muzycznym, Nancy i Jama, osiągnęło już poziom własnej imprezy i wzywa nas do niej. Stworzą firmę za gramofonami z rzeczownikiem pod pseudonimem Tata, ale pech, gdy pytają, kim jest ten nowicjusz, organizatorzy imprezy nie mogą odpowiedzieć - sami nie wiedzą. Nie dokończony, panie Czeremuszkin, popracujcie nad błędami i idźcie intensywnie do pana Zvereva. Sprytniejsi organizatorzy imprez wciąż znają wszystkich uczestników.


KIEDY:

4 maja, 23:00

GDZIE:

Bar „Shalom, Shanghai”, ul. 8 marca, 4

JAK DUŻO:

Za darmo

czytaj TAM, GDZIE WYGODNE:

Facebook

Instagram

VK

Twitter


Zdjęcia: okładka - Zarina Mirzalieva, 1 - Zarina Mirzalieva, 2 - Alexey Ponomarchuk

Popularne Wiadomości

Kategoria Weekend, Następny Artykuł

Parzyć kawę w domu
Dobry nawyk

Parzyć kawę w domu

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Tym razem porozmawiamy o tym, jak uniknąć niewielkich wydatków, które powodują znaczne szkody w budżecie. Anna Sokolova, redaktorka „Życie wokół” Kiedyś pisaliśmy, ile kosztuje filiżanka kawy w moskiewskich kawiarniach: zboże, mleko i szklanka kosztują 20-45 rubli, a oni proszą o 130-200 rubli za gotowy napój.
Czytaj Więcej
8 nowych dobrych nawyków do wypróbowania w nowym roku
Dobry nawyk

8 nowych dobrych nawyków do wypróbowania w nowym roku

Przez cały rok rozmawialiśmy o dobrych nawykach, które zmieniają życie na lepsze (chyba że oczywiście po prostu o nich przeczytasz i spróbujesz je przedstawić). Mówimy o ośmiu innych nawykach, najpopularniejszych w tym roku. Do czyszczenia tenisówek gąbką melaminową Białe buty w Moskwie czekają na wiele testów: ciągłe przesuwanie się płytek i nieprzestrzeganie granic przestrzeni osobistej w transporcie publicznym i zwykłe kałuże.
Czytaj Więcej
Idź na masaż
Dobry nawyk

Idź na masaż

Życie wokół mówi o prostych czynnościach, które czynią życie lepszym. W nowym numerze - o tym, dlaczego regularnie chodzić na masaż. Wszyscy o tym wiedzą, ale w rzeczywistości niewiele osób to robi. Olga Łukińska, redaktor działu „Zdrowie” Wonderzine. Nie chodzę na masaż bardzo często (średnio raz na kilka miesięcy), ale minęło już 20 lat.
Czytaj Więcej
Podaruj niepotrzebne przedmioty do sklepów z artykułami używanymi
Dobry nawyk

Podaruj niepotrzebne przedmioty do sklepów z artykułami używanymi

W nowej sekcji Life wokół mówi o dobrych nawykach i prostych działaniach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Julia Ruzmanova redaktorka sekcji „Miasto” i „Ludzie” W grudniu wielu decyduje się pozbyć niepotrzebnych ubrań, zgodnie z tradycją wkraczania w nowy rok bez starego obciążenia. A jeśli łatwo rozstać się z podartymi rzeczami, oto co zrobić z modnymi, ale zaniedbanymi ubraniami - dla wielu jest to nadal problem, zwłaszcza jeśli nie ma młodszych sióstr i braci.
Czytaj Więcej