Weekend

Regaty, Jezioro Łabędzie w Taltsy i imprezy na plaży

ramka z kreskówki „Liście Pishto”

Kino

Festiwal filmów krótkometrażowych „Multoboz”

Na plakacie kina „Artystyczny” - festiwal krótkometrażowych filmów animowanych „Multoboz”. Widzom zostaną pokazane dwa programy rosyjskich kreskówek z różnych lat od 2002 do 2016. Wszystkie obrazy brały udział w międzynarodowych festiwalach filmowych w Cannes, Hiroszimie, Mediolanie, Chicago, Brukseli. Ten weekend w „Sztuce” to drugi program festiwalu. Na liście kreskówek - „Hamlet.Comedy”, „Mole at Sea”, „Pishto Leaves”, „Walk”, „Artist and Hooligans” i innych dzieł. Festiwalowe bajki potrwają do 8 sierpnia.


Kiedy

27 czerwca o 18:30, 28 czerwca o 16:35, 29 czerwca o 12:55

Gdzie

kino „Artystyczne”

Ile

250 rubli

cinema.bgu.ru

występ w „Galerii Bronstein”

Występy

Występ z tworzywa sztucznego w „Galerii Bronstein”

Tradycyjna sztuka w sobotę w „Galerii Bronstein” poświęconej nowej wystawie Dasha Namdakov odbędzie się w nowym formacie. Trasie w „Innym wymiarze” towarzyszyć będzie plastyczny spektakl z teatru tańca „PROdvizhenie”. Czytane przez reżysera fantastyczne rzeźby nabiorą nowej esencji i ożyją w sztuce aktorskiej. Prace wystawy „Another Dimension” łączą tematy mitologiczne z awangardową sztuką plastyczną współczesnej rzeźby zagranicznej.


Kiedy

28 lipca, 19:00

Gdzie

Galeria Bronstein

Ile

od 300 do 400 rubli

vbgallery.ru

Jezioro Łabędzie w Taltsy

Balet rzadko widuje się nie w teatrze, ale na świeżym powietrzu. Rosyjski Teatr Baletu zapewni taką możliwość obywatelom Irkucka - 28 lipca artyści pokażą balet Jezioro Łabędzie w Muzeum Taltsy. Scena z linoleum baletu została specjalnie wyposażona na pokaz na brzegach Angary, 800 miejsc przygotowano dla publiczności. W przypadku złej pogody balet zostanie pokazany 29 lipca o 15:00. Bilety można kupić w kasie Teatru Muzycznego i Muzeum Taltsy.


Kiedy

28 lipca o 15:00

Gdzie

Talty

Ile

od 600 do 800 rubli

imt38.ru

Plener

„Summerbook v.1.0”

W Heart Bar i Sand odbywa się letni piknik nad brzegiem Irkut, który płynnie zamienia się w imprezę na plaży. Heart Bar jest odpowiedzialny za napoje i muzykę, a Sand zapewni gościom miejsce do relaksu na plaży nad brzegiem Irkut, leżaki i sprzęt do grillowania. To miejsce znajduje się w okolicy Bering Lane, 1, a dokładniej, można zobaczyć tutaj. Rozpocznij - o 13:00.


Kiedy

28 lipca o 13:00

Gdzie

lokalizacja „Piasek”

Ile

za darmo

vk.com

Jacobi Motorcycle Show

Jacobi Beach poprowadzi pokaz Motobikini w sobotę. Zgodnie z oczekiwaniami w bikini będzie wielu motocyklistów i dziewcząt. Program obejmuje sesję zdjęciową na motocyklu, tradycyjną podróż dla uczestników, program rozrywkowy i konkurs Miss Bikini. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:00, część wieczorna show z ceremonią wręczenia nagród odbędzie się w pubie Rock'n'Roll. Extrovert i MP-3 wystąpią dla gości. Uczestnicy czekają na prezenty od organizatorów, fundusz nagród w programie to 20 tysięcy rubli.


Kiedy

28 lipca, 12:00

Gdzie

Jacobi and Rock'n'Roll Pub

Ile

za darmo

vk.com

Na Bajkał

Baikal Yoga Fest

Podczas festiwalu jogi i psychologii oferują trzy razy dziennie ćwiczyć jogę, medytować, rozwijać ciało, uspokajać myśli i dążyć do równowagi życia z międzynarodowymi mistrzami. Wydarzenie odbędzie się na Małym Morzu w dniach 27–29 lipca. Festiwal połączy pięć dziedzin jogi i siedem obszarów psychologii. Wydarzenie obejmuje również warsztaty, koncerty na świeżym powietrzu, muzykę na żywo i kino na trawie. Goście specjalni to Laurence Jay, międzynarodowy instruktor jogi miejskiej i Embodied Flow, oraz Anton Santosh, muzyk z Krasnojarska. Szczegółowy harmonogram, koszt programu i zakwaterowania można znaleźć na stronie festiwalu.


Kiedy

od 27 do 29 lipca

Gdzie

Małe morze, ośrodek rekreacyjny „Uyuga”

Ile

6000 rubli

baikalyogafest.ru

Regaty na Bajkał

28 lipca na Bajkarze rozpoczynają się regaty żeglarskie. Uczestnicy mogą dołączyć do powstających załóg lub wynająć łódź dla własnej załogi. Organizatorzy zapewnią każdemu zespołowi doświadczonego kapitana, który rozumie nawigację i meteorologię jeziora Bajkał. Zawody odbędą się na jachtach 30 stóp. Uczestnicy wystartują z Irkucka i będą podążać następującą trasą: Zatoka Shchel nad Angarą - Listwianka - Zatoka Peschanaya - Buguldeyka - Sakhyurta - Małe Wyspy Morskie - Zatoka Zagli. Regaty zakończą się 4 sierpnia.


Kiedy

od 28 lipca do 4 sierpnia

Gdzie

Bajkał

Ile

od 10 000 do 40 000 rubli

facebook.com

Obejrzyj wideo: Regaty żeglarskie z okazji Lata z Radiem" , Jezioro Tarnobrzeskie, HD (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Weekend, Następny Artykuł

Parzyć kawę w domu
Dobry nawyk

Parzyć kawę w domu

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Tym razem porozmawiamy o tym, jak uniknąć niewielkich wydatków, które powodują znaczne szkody w budżecie. Anna Sokolova, redaktorka „Życie wokół” Kiedyś pisaliśmy, ile kosztuje filiżanka kawy w moskiewskich kawiarniach: zboże, mleko i szklanka kosztują 20-45 rubli, a oni proszą o 130-200 rubli za gotowy napój.
Czytaj Więcej
8 nowych dobrych nawyków do wypróbowania w nowym roku
Dobry nawyk

8 nowych dobrych nawyków do wypróbowania w nowym roku

Przez cały rok rozmawialiśmy o dobrych nawykach, które zmieniają życie na lepsze (chyba że oczywiście po prostu o nich przeczytasz i spróbujesz je przedstawić). Mówimy o ośmiu innych nawykach, najpopularniejszych w tym roku. Do czyszczenia tenisówek gąbką melaminową Białe buty w Moskwie czekają na wiele testów: ciągłe przesuwanie się płytek i nieprzestrzeganie granic przestrzeni osobistej w transporcie publicznym i zwykłe kałuże.
Czytaj Więcej
Idź na masaż
Dobry nawyk

Idź na masaż

Życie wokół mówi o prostych czynnościach, które czynią życie lepszym. W nowym numerze - o tym, dlaczego regularnie chodzić na masaż. Wszyscy o tym wiedzą, ale w rzeczywistości niewiele osób to robi. Olga Łukińska, redaktor działu „Zdrowie” Wonderzine. Nie chodzę na masaż bardzo często (średnio raz na kilka miesięcy), ale minęło już 20 lat.
Czytaj Więcej
Podaruj niepotrzebne przedmioty do sklepów z artykułami używanymi
Dobry nawyk

Podaruj niepotrzebne przedmioty do sklepów z artykułami używanymi

W nowej sekcji Life wokół mówi o dobrych nawykach i prostych działaniach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Julia Ruzmanova redaktorka sekcji „Miasto” i „Ludzie” W grudniu wielu decyduje się pozbyć niepotrzebnych ubrań, zgodnie z tradycją wkraczania w nowy rok bez starego obciążenia. A jeśli łatwo rozstać się z podartymi rzeczami, oto co zrobić z modnymi, ale zaniedbanymi ubraniami - dla wielu jest to nadal problem, zwłaszcza jeśli nie ma młodszych sióstr i braci.
Czytaj Więcej