Weekend

Nocna parada rowerowa w Moskwie, Arcade Fire i impreza, na której będą tylko trasy Kanye Westa

Film „Cicha ciemność”

Pokazy filmowe

Cicha ciemność: pokaz i dyskusja

Film autorstwa chińskiego reżysera, operatora, pisarza i artysty Zhanga Miaoyana, który zaprezentuje rosyjski teoretyk współczesnej kultury Dmitrij Golynko-Wolfson. Obraz prowincjonalnej chińskiej Wenecji widzianej oczami anonimowego gwałciciela. Cela Miaoyanga powoli unosi się po mieście, śledząc ludzi: włóczęgów, uczennice, małych sklepikarzy i irytujących biznesmenów, z których każdy może okazać się przypadkowym przechodniem, gwałcicielem lub ofiarą. Rosyjska premiera będzie w oryginalnym języku, z rosyjskimi i angielskimi napisami.


Kiedy

4 sierpnia 18: 00-21: 00

Gdzie

MMOMA o Gogolewskim

Ile

wpis rejestracyjny

genreh.timepad

Kopciuszek (1947)

Pokaz filmu „Kopciuszek” na podstawie sztuki Eugene'a Schwartza o magicznym królestwie, marzycielskich romantykach, czarodziejkach, książętach o wielkich oczach i szczerym, najsłodszym Kopciuszku. Na zdjęciu tańczą przy piłce, latają na butach, wspinają się, jedzą lody z rubinowych kieliszków, śpiewają piosenki o lekkiej duszy majowego robaka i tworzą z powietrza kryształowe buty dzięki mocy przyjaznego uczucia. Ogólnie rzecz biorąc, najbardziej niezawodny sposób na ucieczkę od codzienności przynajmniej na kilka godzin.


Kiedy

5 sierpnia 18:30 - 21:00

Gdzie

pawilon „Książki” o Prospect Mira

Ile

wpis rejestracyjny

fgbuk-gmvts-rosizo.timepad

Dream popowa grupa „Uvula”

Imprezy / Koncerty

„YE bitwa”

Kolejny bałagan z nutką ironii od Untitled facetów, którzy pokochają Kanye Westa bardziej niż siebie samego: przez cały wieczór zagrają tylko utwory, które musiał wykonać - wykonał, wyprodukował, samplował - lub w których miał gościnnie kuplet.


Kiedy

4 sierpnia, 23: 00-05: 30

Gdzie

Bez tytułu

Ile

wstęp wolny

facebook

Czarny krąg. Flagalova (FR) + Måla

Druga impreza plutonowa: Parisian Flagalova stanie się zagranicznym headlinerem z pokazem wizualnym i romantycznym ambientem na żywo, który otoczy klub eterycznymi falami i melancholijnymi melodiami. Do tego rzadka okazja, by usłyszeć Målę z Petersburga - uczestnika i sygnatariusza wszystkich rosyjskich i zagranicznych wytwórni Perfect Aesthetics.


Kiedy

5 sierpnia, 19:00

Gdzie

Pluton

Ile

300–600 rubli

vk
facebook

Rocznica wydania albumu „Myślałem, że mogę to zrobić”

Dream popowa grupa „Uvula” świętuje rok wydania drugiego albumu koncertem. Zaproszenie od uczestników: „Graliśmy na wielu ważnych i ważnych festiwalach, zebraliśmy kilka wyprzedanych miejsc, pojechaliśmy w pierwszej rundzie, wystąpiliśmy w czterech krajach, współpracowaliśmy z wieloma interesującymi ludźmi, a nawet pokazaliśmy się na MTV. Dla nas jest to kamień milowy, więc pamiętajmy jej przejście. ”


Kiedy

5 sierpnia, 20: 00-23: 00

Gdzie

Klub 16 ton

Ile

400-1 100 rubli

16 ton

Wystawa „Tu i teraz!”

Wystawy

„Fructus Temporum / Fruit of the Time”

Ogród botaniczny MSU uruchamia wystawę Fructus Temporum / Fruit of Time - projekt jest rodzajem utopii na temat przyszłości i istnieje dzięki duetowi metodologii naukowej i strategii artystycznych. Galeria Hortus pokaże instalacje multimedialne, rzeźby dźwiękowe i złożone martwe natury z kwitnącymi piwoniami i przedmiotami alkoholowymi w naczyniach. Uwaga! Wejście na wystawę jest bezpłatne od Grokholsky Lane.


Kiedy

do 3 października

Gdzie

Ogród Botaniczny Moskiewskiego Uniwersytetu Państwowego, „Ogród Farmaceutyczny”

Ile

wstęp wolny

ncca

„Tu i teraz!”

Szeroki przegląd sztuki współczesnej w Moskwie, który zgromadzi ponad 50 projektów z przedstawieniami teatralnymi, instalacjami i sztuką dźwiękową. Wśród najbardziej uderzających: „Wszystko jest skomplikowane” Rostana Tavasiewa, „Wizja” Iriny Nakhovej, „KhMAT” Proteusa Temena, RandomTala Siergieja Filatowa i „Kultura marchwi” Eleny Kovyliny. Ten ostatni pozwoli nie tylko podziwiać zdjęcia z wizerunkiem warzyw i owoców, ale także je kupić. Grupa artystyczna AES + F pokaże instalację Psychosis VR opartą na sztuce brytyjskiej dramatopisarki Sarah Kane: siedząc na wózku inwalidzkim w korytarzu improwizowanej kliniki psychiatrycznej i nosząc specjalne okulary, widz odwiedzi świat z czarnym śniegiem, psychodelicznymi kwiatami i owadami. Przewodnik po gazetach pomoże ci nie zgubić się na wystawie, którą wszyscy rozdają przy wejściu (zawiera krótki opis każdego projektu). Usługa przewodnika jest również dostępna bezpłatnie.


Kiedy

do 20 sierpnia

Gdzie

Central Manege

Ile

wstęp wolny

moscowmanege

King Gizzard & The Lizard Wizard

Jak dobrze

Piknik „Plakaty” 2018

Kolejny festiwal muzyczny w Moskwie z fajnym składem. W redakcji wybraliśmy kanadyjską orkiestrę stadionową, Arcade Fire, Zemfira, szkocką niezależną pop Belle & Sebastian, raper z Brooklynu Joey Badass i dziki psychodeliczny rock z Melbourne King Gizzard i The Lizard Wizard. Oprócz muzyki: program gastronomiczny, rynek designu i milion rozrywek od gier planszowych po sztukę współczesną.


Kiedy

4 sierpnia, 12: 00-23: 00

Gdzie

park „Kolomenskoje”

Ile

3500-4000 rubli

picnic.afisha

Po imprezie Regattas Life wokół

Obchody końca życia wokół Regat w restauracji „Navone by Soho Rooms”. Nasz kolega Seryozha Golikov i duet Poima są odpowiedzialni za muzykę tego wieczoru, a koktajle The Glenlivet Founder Knot za wyluzowaną atmosferę.


Kiedy

2 sierpnia 19: 30-23: 30

Gdzie

„Along by Soho Rooms”

Ile

na zaproszenie

facebook

Nocna parada rowerowa w Moskwie

Zdrową alternatywą dla imprez jest nocny wyścig, którego długość trasy będzie tylko 20 kilometrów wzdłuż głównych ulic i deptaków. Obowiązkowym wymogiem dla rowerów wszystkich uczestników jest obecność świateł przednich i tylnych! Przeczytaj pełne zasady i inne szczegóły tutaj. Spotkanie uczestników o godzinie 22:00 na placu Suworowskim.


Kiedy

4 sierpnia, od 22:00

Gdzie

zacząć na placu Suworowa

Ile

udział jest bezpłatny

i-bike-msk

„E!” Drugie wydarzenie wspierające Jefima Gryzłowa

Przez cały dzień w entuzjastach odbędzie się impreza na cześć ukochanego Fajsera i bohatera moskiewskich ulic Efima Gryzłowa, który zmaga się z poważną chorobą nowotworową. Możesz wesprzeć Yefim, kupując modny towar „E!” z wysokiej jakości sitodrukiem lub po prostu płacąc 200 monet za wejście (i otrzymując pamiątkową odznakę jako szacunek).


Kiedy

5 sierpnia, 15.00 - 23.00

Gdzie

„Entuzjasta”

Ile

200 rubli

facebook

Popularne Wiadomości

Kategoria Weekend, Następny Artykuł

Produkty do ust
Kosmetyki

Produkty do ust

Co tydzień Life wokół opowiada o różnych produktach kosmetycznych, czy to kosmetykach dekoracyjnych, czy produktach do pielęgnacji skóry lub włosów, które zasługują na uwagę i ułatwiają życie. W nowym wydaniu - balsamy, peelingi, maski i inne produkty, które dbają o delikatną skórę ust.
Czytaj Więcej
Nurkowanie: jak dbać o skórę na wakacjach
Kosmetyki

Nurkowanie: jak dbać o skórę na wakacjach

Lato to gorący sezon nie tylko dla biur podróży, ale także dla Twojej skóry. Na wakacjach na morzu lub w weekendy przy basenie potrzebuje opieki, która znacznie różni się od codzienności. Nauczyliśmy się od eksperta, jak dbać o skórę przed, w trakcie i po wakacjach, a także zebraliśmy fundusze, które pomogą w tym.
Czytaj Więcej
Pachnie wiosną: 7 perfum
Kosmetyki

Pachnie wiosną: 7 perfum

Wiosna to najlepszy czas na wszelkie przedsięwzięcia: zmianę pracy, parsowanie garderoby lub zakup perfum. Tak, nowe perfumy są dobrym sposobem na dostrojenie się do zmian. Dla tych, którzy są już na nie gotowi lub dopiero przygotowują, Life wokół zgromadziło siedem nowości perfum. Tekst Julii Vakhoniny Hermès Un Jardin sur la Lagune 7,305 rubli W 1884 r. Anglik Frederic van Eden założył prywatny ogród na weneckiej wyspie Judecca, gdzie uprawiał rzadkie rośliny, które starannie selekcjonował przez długi czas.
Czytaj Więcej