Weekend

Koncert OQJAV, wizyta Klassen, Ona Sasha Prana i sala wykładowa w „Republice”

W każdy piątek biuro promocyjne Tesnota wydaje weekendowy przewodnik po życiu wokół Jekaterynburga. Są to imprezy, które odwiedzą Sasha Elsakov i Slava Dushin i doradzą swoim obywatelom.

SMS

Alexander Yelsakov

Sklep koncepcyjny Moonswoon

św. Lenin, 69/4

Przestrzeń gminy, znajdująca się w mieście Czekistów, została na krótko zamknięta w celu naprawy, po tym, jak opuściła ją marka Ural, a dziś jest gotowa do ponownego otwarcia. Jest więcej miejsca, nowe miejsce zostało przeznaczone na kawiarnię, firma marki Moonswoon, której sklep koncepcyjny początkowo mieścił się w Kommune, będzie rogiem marki Kh należącej do Nastya Khokhlova. Od poniedziałku nowa „Gmina” zacznie działać w trybie stabilnym, a dziś urządzą kameralną imprezę i otworzą drzwi. Program obejmuje wino, musujące, słodkie przekąski i muzykę. Będziemy odpowiedzialni za ostatni przedmiot. Przyjdź i posłuchaj najsłodszych piosenek na ziemi.

Klub środkowy

Centrum Jelcyna, ul. Borys Jelcyn, 3

Koncert niezależnej grupy OQJAV, który przetrwał kilka zmian w składzie w ciągu ostatniego roku, stał się świetnym wydarzeniem 1 stycznia w klubie Center, nawet dla tych, którzy nie lubią swojej muzyki. Publiczność była tak obładowana starymi drożdżami, że pokój do śpiewania był lepiej słyszany niż wokalista Vadik Korolev. Dziesięć miesięcy później zespół powraca w to samo miejsce, prezentując nowy album „Buttercups-Flowers”. Nie przegap, jeśli karta przeglądarki z grupą w VKontakte „Natywne dźwięki” jest dla Ciebie ważniejsza niż kanały informacyjne.

Bar „Misanthrope”

św. 8, 14 marca

Kolejne podstawowe zagrożenie dla publiczności Misantropa, przyzwyczajonego do deptania pod bezpośrednim beatem. Jak pokazała nasza pierwsza impreza z serii Barons, w tym gatunki uliczne i złamane rytmy, publiczność tęskniła za tą muzyką. W ten piątek organizator imprezy Shutdown, utalentowany artysta Ural Fantastic Fresh, w towarzystwie Simpsona i DJ Conflict, zamierza zorganizować ruch brownie ciał na parkiecie przy użyciu brudu, hip-hopu i bazy.

Loft bar „House of Printing”

św. Lenin, 49

Jeśli dla kogoś słowo „impreza po posiłku” oznacza wspólną rozrywkę w weekendowy poranek, to w „Domu Fok” nazywają to głośnym przyjęciem po jednym z koncertów. Jak myślisz, jak powołano się do grania DJ-ów po koncercie „Leningrad”? Oczywiście Nikolaitch i Kenar sobie z tym poradzą! Pewnego razu jeden z nas usłyszał ich występ w klubie Atmosphere, więc wierzcie mi, nikt nie przyniesie piosenki Orientation North z jakąś niezniszczalną z Disco Crash lepiej niż oni.

Bar „Shalom, Szanghaj”

św. 8 marca 4

Jesus and Onya - na pewno pamiętasz te imiona z naszych tekstów datowanych na wiosnę 2018 roku. Pomimo tego, że duet DJ-ski ma niewielkie doświadczenie, zostali uwięzieni w nocnym życiu miasta, gdzie wizerunek artysty jest ważniejszy niż jego umiejętności i mistrzostwo. Właśnie dlatego impreza Scandal spod ich pióra stała się wizytówką Shalom. Tym razem na wydarzeniu Oni ​​i Jezus będzie nawet dostawa w postaci Kierastoboya, mieszkańca Berlina rosyjskiego pochodzenia z Petersburga. Akt otwarcia - nowość! - DJ Bounty. Ale aby dowiedzieć się, kto okaże się tylko na miejscu.

Wyciąg Club12

św. 8, 12 marca

Podpisana przez nią impreza DJ Sashy Prany pod tytułem Ona ​​obejmuje występy w doskonałej roli jako gościnny artysta, ale tym razem wystąpią dwaj główni bohaterowie: młody i szybki DJ Eostra z Petersburga, a także moskiewski producent Palekh, „niewolnik” tragicznie zamkniętego klubu Rabitsa. W przypadku zwolenników nocnego techno i domowych shake'ów, skład powinien działać jak waleriana na kota. Oprócz występów gościnnych pod pretekstem Shinanay ukrywał się DJ-ski gospodyni wieczoru Sasha Prana, jej przyjaciółka i kolekcjonerka płyt winylowych Roma Gudzovsky oraz początkujący dżokej dyskoteka Ani Kartzova.

Kupuj „Republika”

Dom towarowy Bolshoy, ul. Malysheva, 77

Nie tak dawno temu sieć książek Respublika otworzyła swoje drugie biuro przedstawicielskie w Jekaterynburgu, tym razem w centrum miasta na miejscu z hukiem nieudanej winiarni Amy i przestrzenią imprezową Rimskaya. O tym ostatnim we wnętrzu sklepu przypomina tylko zachowany projekt dla studentów wykładów. Decyzja o opuszczeniu miejsca siedzącego została podjęta z jakiegoś powodu. W sobotę „Republika” otwiera program wykładowy RUniversity. Postanowili dać zaszczyt zostać pierwszym gościem sensacyjnego pisarza Uralu Aleksieja Salnikowa, którego powieść Pietrow w grypie i wokół niego nie zna tylko leniwych. Nawiasem mówiąc, w listopadzie, tutaj, w sklepie, obiecują zorganizować wielką imprezę, ale wciąż nie udało nam się znaleźć nazwy głównej gwiazdy. Każdy, kto chce zobaczyć, jak zmieniła się przestrzeń domu towarowego Bolshoi, musi udać się na wykład - to miłe, ale nie takie samo, aby przejść na dyskoteki.

Loft bar „House of Printing”

św. Lenin, 49

Impreza z retrospektywą z udziałem głównych bohaterów minionego życia w Jekaterynburgu. Jeśli pojawiłeś się w okularach przeciwsłonecznych i próbowałeś dotknąć wiązki laserowej w klubie Base, posłuchałeś dyskietek mieszkańców Ministerstwa Elektroniki na przedstawicielu i więcej niż raz liczyłeś dni w kalendarzu do początku festiwalu Mechanics, to tutaj jesteś. DJ Doorkeeper jest zadeklarowany w składzie, który nie tylko gra „techno ze schronów”, ale także po mistrzowsku rysuje na setach, co, szczerze mówiąc, jest rzadkością w tym gatunku muzyki.

Bar „Shalom, Szanghaj”

św. 8 marca 4

Całkiem niedawno znak uliczny „Perm Happiness jest tuż za rogiem” dla Perm został zepsuty i zamieniony w „Death is tuż za rogiem”. Okropny szok dla każdego mieszkańca Perm. Jeśli chcesz utrzymać przyjazne miasto, zatańcz na zestawie Klassen Perm w Shalom: sprawdź, czy szczęście czeka na ciebie za liściem kurtyny i małą kolejką przy barze.

Bar „Misanthrope”

św. 8, 14 marca

Bar Misanthrope w tę sobotę gra w gatunku Shalom, bar Shanghai. Skład powstał jakby na zasadzie „losowości”, a prosta promocja obiecuje muzyczną różnorodność w stylu house. W rzeczywistości czeka na ciebie impreza w stylu potpourri, a ty będziesz musiał nudzić się gorzką wódką i poprosić o słuchanie złej rosyjskiej muzyki pop ze zmęczonego głośnika w dalekim barze. Nasza rada, lepiej włączyć „Mamo, nie mogę już pić” z „Akwarium” i wrócić do domu z ostatnimi akordami. Ale jeśli nadal chcesz wskoczyć na parkiet, zagraj dla siebie DJ-ami - Sonyapey, Goldenfang i Katya Ershova. Nawiasem mówiąc, pamiętaj o subskrybowaniu kanału telegramowego tego ostatniego, w którym fachowo mówi się o tym, jak smaczne i niedrogie jest pić w Jekaterynburgu. Użyj i nie dziękuj

czytaj TAM, GDZIE WYGODNE:

Facebook

Instagram

VK

Twitter

Popularne Wiadomości

Kategoria Weekend, Następny Artykuł

Zmień pozycję w ciągu dnia roboczego
Dobry nawyk

Zmień pozycję w ciągu dnia roboczego

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. W nowym wydaniu rozumiemy niebezpieczeństwo siedzącej pracy i dlaczego potrzebne są miękkie pufy i wysokie stoły. Inżynier Ruslan Mamaev DevOps, Skyeng Prawie 100% mojej codziennej pracy wykonuję na komputerze.
Czytaj Więcej
Ładuj gadżety poprawnie
Dobry nawyk

Ładuj gadżety poprawnie

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Dzisiaj - o tym, jak prawidłowo ładować gadżety: smartfony, tablety, laptopy, zegarki i słuchawki - aby przedłużyć ich żywotność i nie zabić baterii przed czasem. Vlad Filatov, dziennikarz high-tech, bloger wideo Mam kilka rodzajów urządzeń, które ładuję każdego dnia: inteligentne zegarki, tablety, laptopy i słuchawki bezprzewodowe.
Czytaj Więcej
Noś wymienne buty w pracy
Dobry nawyk

Noś wymienne buty w pracy

Po przedłużającym się indyjskim lecie do miasta przyszło zimno, ale najgorsze jeszcze przed nami. Śnieg, odczynniki, odchody i inne (przerażające, aby pomyśleć, co jeszcze) brud zabieramy ze sobą do domu, na uniwersytet, do pracy, a następnie nosimy przez cały dzień w pokoju. Coś wchłania się w dywan, a coś pozostawia nieprzyjemne ślady na płytce, powodując niezadowolenie personelu sprzątającego.
Czytaj Więcej
Przechowuj przedmioty według kategorii
Dobry nawyk

Przechowuj przedmioty według kategorii

Życie wokół mówi o prostych czynnościach, które czynią życie lepszym. Dzisiaj porozmawiamy o przechowywaniu rzeczy według kategorii (a nie według strefy, jak wielu jest przyzwyczajonych) - jakie są zalety i jak to zorganizować. Irina Tsyplenkova konsultant ds. Sprzątania, organizator przestrzeni, założyciel projektu „Pełne zamówienie” Jakie są zalety przechowywania według kategorii?
Czytaj Więcej