Weekend

Performance „Kanon pokuty”, Feduk i nowa wystawa w Galerii 9B

Stronyi koncerty

Na zdjęciu: Summer Of Haze

Feduk

Piosenkarz prawdopodobnie głównej piosenki z 2017 roku „Rose Wine” w tym roku, w przeciwieństwie do prognoz krytyków, nie zniknął z przestrzeni medialnej i wydał kilka nowych hitów naraz - „Zamknij oczy”, „Na falach” i piosenkę „The Bachelor”, nagraną wraz z raperami LSP i Egor Creed. Wszyscy weszli na nowy album More Love, który Feduk zaprezentuje w sobotę w sali koncertowej Milo.


Kiedy

24 listopada, 19:00

Gdzie

Sala koncertowa Milo

Ile

od 800 rubli

vk

Ruch podstawowy

W piątek odwiedzi duet DJ „Herring and Coffee” Base Movement (Moskwa). Twórcy tej samej audycji radiowej DJ-e Sergey Baster Jazzster i Timur Ilinoise będą dzielić różnorodną, ​​niezwykłą, ale zawsze taneczną muzykę ze swojej kolekcji. Wieczór otworzą Niżny Nowogród DJ i producent Kirill Pchelin.


Kiedy

23 listopada, 21:00

Gdzie

„Śledź i kawa”

Ile

wstęp wolny

vk

Anton Ripatti

Muzyk Anton Ripatti, znany na awangardowej scenie ze względu na niezwykłe wokale i ekstrawagancką grę na gitarze, przybył do Black Ho ze swoim zespołem Babakaband latem, jednak w niedzielę wystąpi tam solo. Będzie to ten sam eksperymentalny jazz, blues i psychodelia noir.


Kiedy

25 listopada, 19:00

Gdzie

Czarny ho

Ile

200 rubli

vk

Lato zamglenia

Zakhar Bravikov, elektronik z Tambowa, znany pod pseudonimem Summer Of Haze, przybywa do klubu Sklad z wielkim recitalem. Jest nie tylko jednym z pierwszych rosyjskich muzyków, który zwrócił uwagę na dom czarownic, ale także założycielem własnego gatunku weedwave - muzyki zmysłowej o szczególnie zniekształconej jakości.


Kiedy

23 listopada, 20:00

Gdzie

Sklad

Ile

400–600 rubli

vk

„Canon żałuje”

W niedzielę główne wydarzenie festiwalu „Other Music.Part” odbędzie się w sali koncertowej Milo - plastyczny performance „Canon Penitent” w reżyserii kompozytora i reżysera Olgi Shaidulliny. Wielkie dzieło chóralne, zapisane w kanonicznym tekście prawosławnym, zostanie po raz pierwszy wykonane w przestrzeni nowoczesnego klubu koncertowego i zaangażowana będzie nie tylko scena, ale także sam parkiet taneczny, a publiczność znajdzie się na balkonie.


Kiedy

25 listopada, 19:00

Gdzie

Sala koncertowa Milo

Ile

500-1500 rubli

vk

Inne

Na zdjęciu: „Place in Paradise”

BEST SCI-FI

W „Eaglet” zaczął pokazywać filmy krótkometrażowe festiwalu BEST SCI-FI. Oto pięć obrazów z Francji, Wielkiej Brytanii, Łotwy i Hiszpanii, poświęconych tematyce bliskiej przyszłości ludzkości: w jaki sposób nastąpi kontakt z pozaziemską inteligencją, czy może poruszać się w czasie i przestrzeni, czy możemy żyć bez gadżetów i kiedy wszyscy zostaną zastąpieni wirtualnymi awatarami?


Kiedy

24-25 listopada, 18:30

Gdzie

„Orlik”

Ile

150-200 rubli

orlenok-kino

Hamlet

Sztukę tragedii Williama Szekspira wymyślili studenci dwóch uniwersytetów teatralnych - Petersburga i Niżnego Nowogrodu. Ten pierwszy działał jako reżyserzy, a drugi jako aktorzy. Zmieniono akcenty semantyczne, zmieniono intrygę, wzmocniono efekt teatralny, a do produkcji dodano muzykę George'a Gershwina, Bruno Kule i grupy Too Many Zooz.


Kiedy

24 listopada, 18:00

Gdzie

„Teatr edukacyjny”

Ile

200 rubli

ntu-nn

„Pole, drzwi, świnia, bagno”

W „Galerii 9B” z udziałem moskiewskiej pop / off / galerii sztuki otwiera się nowa wystawa moskiewskiego duetu artystów Vika Begalskaya i Alexander Vilkin. Są to prace malownicze i graficzne, połączone ideami równości ludzi z innymi organizmami ziemskimi i odzwierciedlające poglądy autorów na temat ekologii i przyrody w ogóle.


Kiedy

Dzień otwarcia - 23 listopada, 17:00

Gdzie

„Galeria 9B”

Ile

wstęp wolny

vk

Obejrzyj wideo: STREET MUSICIANS IN PRAGUE , STREET MUSICIANS ON THE CHARLES BRIDGE IN PRAGUE 2018 (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Weekend, Następny Artykuł

Przewodnik po restauracji w drugim dniu: kawiarnia z niezwykłym menu
Jedzenie

Przewodnik po restauracji w drugim dniu: kawiarnia z niezwykłym menu

W tę niedzielę 18 sierpnia w Petersburgu po raz drugi odbędzie się „Dzień Restauracji” - gastronomiczne święto, w którym amatorzy kulinarnych mężczyzn z całego świata otwierają jednodniowe restauracje. Już około 180 uczestników zarejestrowało się na stronie i najprawdopodobniej zostaną do nich dodani nowi. Dla restauratorów przygotowaliśmy już szczegółowe instrukcje z przydatnymi zaleceniami.
Czytaj Więcej
Szybko: 4 nowe fast foody w Moskwie
Jedzenie

Szybko: 4 nowe fast foody w Moskwie

HUDSON DELI BURGERY I KANAPKI W UNII Z BORCHEM I KOTŁAMI Hudson Deli otworzył czterech przyjaciół z dzieciństwa, z których każdy miał własną firmę, w tym restaurację, ale którzy po raz pierwszy stworzyli projekt: David Berkovich, Felix Berman, Julian Zinshtein i Matvey Livshits. Spędzili dużo czasu w Ameryce i Europie, co skłoniło firmę do zrobienia miejsca w Rosji ze znanym fast foodem - kanapkami i burgerami.
Czytaj Więcej
Menu sezonowe: Dania z kurkami w restauracjach w Petersburgu
Jedzenie

Menu sezonowe: Dania z kurkami w restauracjach w Petersburgu

Perlotto z kurczakiem w serze i sosem kurkowym w James Cook Waga: 320 gr. Cena: 360 rub. ANNA ANISIMOVA PR Dyrektor sieci James Cook Pubs Network W tym roku postanowiliśmy zrobić perlotto * kurki * z filetem z kurczaka zapiekanym w serze. W perlotto wszystko odbywa się w taki sam sposób jak w risotto, zamiast ryżu stosuje się tylko jęczmień perłowy.
Czytaj Więcej
LavkaLavka będzie organizować mikro-rynki na Kursku w każdą niedzielę
Jedzenie

LavkaLavka będzie organizować mikro-rynki na Kursku w każdą niedzielę

Rolno-gastronomiczny projekt „LavkaLavka” będzie teraz co tydzień organizował „Farmer Sunday” w rezydencji na Armie. Wszystkie produkty można próbować i kupować od dziesiątej rano do drugiej po południu. Ponadto za każdym razem będzie gospodarzem gościnna opowieść kulinarna. Rolnik nie tylko zaprezentuje swój produkt, ale także przygotuje coś z niego, ponieważ na przykład Dmitrij Klimow przygotował swoje perliczki na rożnie.
Czytaj Więcej