Weekend

Impreza w skate sklepie, Sasha Prana w „Misanthrope” i ostatnim „Know”

W każdy piątek biuro promocyjne Tesnota wydaje weekendowy przewodnik po życiu wokół Jekaterynburga. Są to imprezy, które odwiedzą Sasha Elsakov i Slava Dushin i doradzą swoim obywatelom.

SMS

Alexander Yelsakov

Sklep z łyżwami „Trajektoria”

św. Kuibysheva, 55

Sklep z deskorolką, snowboardem i odzieżą obchodzi swoje drugie urodziny. Zespół agencji DSA przygotował ucztę z przysmakami Pizza Mia oraz bezpłatny bar - goście otrzymają piwo Jaws i napoje bezalkoholowe. Stąd trudno będzie wyjść bez zakupów: sklep ma 30% rabatów, a pod koniec imprezy odbędzie się losowanie wiązań snowboardowych. Spotkamy wszystkich biegających pod światło przy wesołej i wojennej muzyce.

Bar „Nelson Sauvin”

św. Malysheva, 21/4

Dwa lata do naszego ukochanego rzemieślniczego baru piwnego w Jekaterynburgu. Wszystkie 30 kranów zostaną przechwycone przez ekskluzywne, rzadkie i niezwykłe piwa z całego świata. W piątek wieczorem Katya Yonder wystąpi na żywo na 2. piętrze, aw sobotę elektroniczne trio górskie „Rowan”.

Kino „Koloseum”

św. Lenin, 43

Kolejne kino miejskie Staś Słowikowski zamienia się w miejsce spotkań na cześć swoich urodzin, ale w przypadku dzisiejszej imprezy nie zawstydza się. Główni bohaterowie wieczoru: poeta Leha Nikonov i saksofonista Siergiej Letow, których znaczenie i talent są niekwestionowane. Na czele listy DJ będzie moskiewski Andrei Panin, który powinien przebywać w Jekaterynburgu, wyłącznie z okazji urodzin Stasia. Dowiedz się o innych uczestnikach festiwalu mothballs ze spotkania - na taką specjalną okazję program został ogłoszony z wyprzedzeniem, a nie w dniu imprezy.

Bar „Misanthrope”

św. 8, 14 marca

Znakomita DJ i hodowczyni Sasha Prana rzadko jest powołana do gry w „Misanthrope”, pomimo tego, że czekała tu od dawna. Ostatnio często gra w innych miastach i za granicą. Przed sobotnią imprezą „Know” nie będzie tańca w barze przy śpiewie pułapki i groove hip-hopu, zamiast tego akustyka zatruwa kwas, techno i electro. Drugim gościem jest podziemny muzyk i ekstremalny żartowniś Nonweiler. Oprócz nich niezmienne wsparcie baru w osobie duetu kabaretowego Żyrkow i Andre.

Bar „Shalom, Szanghaj”

św. 8 marca, 4

Dziś w Shalom w Szanghaju jest wyjątkowa okazja, by wysłuchać być może ostatniego zestawu Witalija Ushenina przed jego wyjazdem do Moskwy. Szkoda, że ​​wyłączność tego wydarzenia została zrównana z jego absolutną opcjonalnością. W komplecie z Usheninem zagra Vitya Udachin. Oto taka rutyna Shalomova.

Bar „Shalom, Szanghaj”

św. 8 marca, 4

W tym tygodniu odbyło się kilka przestępczych imprez hip-hopowych. Jeśli brakuje ci recytatywnego i soulowego wokalu, załóż jasny futrzany płaszcz, zamów taksówkę i przejdź do parkietu tanecznego Shalom, który jest prowadzony przez Wide i Elfilter.

Bar „Misanthrope”

św. 8, 14 marca

Piąta i ostatnia impreza „Know” w tym roku z naszego biura promocyjnego, którą niektórzy pracownicy Misanthrope już zaczęli brandować słowem „starsi”. Nie ukryjemy faktu, że coraz bardziej odczuwamy ból pleców z powodu pięcioletniego przeciągania subwooferów i mebli na imprezy. Coraz bardziej narzekamy i ledwo rozumiemy gusta młodych ludzi. Ale jest za wcześnie, aby zabrać nas do pensjonatu dla starszych graczy. Choćby dlatego, że na nadchodzące imprezy z serii zaplanowaliśmy dostawy DJ-ów i muzyków, którzy jeszcze nie byli w mieście, ale od dawna o nie proszono. W sobotnie sobotnie popołudnie parkiet zostanie zaaranżowany przez Shutta, DJ-a z Petersburga z formacji Roots United, organizatora głównego rosyjskiego festiwalu elektronicznego Present Perfect. Przyjdź wcześnie, aby usłyszeć na żywo Daniela Noiera, sygnatariusza lokalnej wytwórni faktur. Nie przychodź na imprezę - poczekaj, aż nasze zrzędliwe echo przyjdzie do ciebie w przyszłym tygodniu.

Loft bar „House of Printing”

św. Lenin, 49

W House of Prints w tę sobotę impreza w stylu „przyniosła tym ludziom koncert, po co się tam zatrzymywać”. Ponownie jesteśmy zaproszeni na afterparty, tym razem po koncercie Maxa Korzha. Imprezę poprowadzą chłopaki z grupy promocyjnej Plure, którzy mają szczególną pasję do elektroniki w stylu „kreskówek pod marchewką”. Strasznie głośno, zaporowo blisko, ale według plotek działa dobrze w przypadku silnego zatrucia. Obiecujemy, że kiedyś to sprawdzisz, ale nie tym razem.

czytaj TAM, GDZIE WYGODNE:

Facebook

Instagram

VK

Twitter

Obejrzyj wideo: 5 WPADEK W FILMACH KRUSZWILA 13! (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Weekend, Następny Artykuł

MIEFF New Holland Film Festival, koncert Pompeya i „Noc światła” w Gatchinie
Weekend w Petersburgu

MIEFF New Holland Film Festival, koncert Pompeya i „Noc światła” w Gatchinie

Na zdjęciu: Salon kolekcjonerski 1. Wystawa przyszłości Salon kolekcjonerski 1. Przyszłość Galeria Anna Nova pokazuje wybrane prace ze swojej kolekcji, połączone ideą przyszłości przez cały sierpień. Geometryczne złudzenia Aleksandra Daszewskiego, pseudobiologia Denisa Patrakeeva, abstrakcyjne malarstwo Vlada Kulkova, obiekty Ilyi Fedotov-Fedorov i futurystyczna rzeźba Dmitrija Kawari sąsiadują z twórczością niemieckiego artysty medialnego Björna Schülke.
Czytaj Więcej
 Wczesna brytyjska fotografia w Rosfoto, Antoha MC Concert and Beat Weekend Festival
Weekend w Petersburgu

Wczesna brytyjska fotografia w Rosfoto, Antoha MC Concert and Beat Weekend Festival

Koncerty Na zdjęciu: Jarboe Antokha MC „Ten, który pali, jest głupcem” Prezentacja albumu oryginalnego moskiewskiego rapera trębacza Antokha MC wydanego pod koniec września. Talerz „Wskazówki dla nowożeńców” poświęcony jest wartościom rodzinnym, zdrowemu stylowi życia i promocji sportu. Jednak ci, którzy nie są blisko takiego podejścia do życia, mogą wziąć udział w koncercie tylko ze względu na muzykę - zabawę i życie.
Czytaj Więcej
Petrov-Vodkin w Muzeum Rosyjskim, Noel Gallagher, Festiwal Innocence i impreza na dachu
Weekend w Petersburgu

Petrov-Vodkin w Muzeum Rosyjskim, Noel Gallagher, Festiwal Innocence i impreza na dachu

Wystawy „Kuźma Siergiejewicz Pietrow-Wódkin. W 140. rocznicę urodzin” Jedna z głównych wystaw sezonu Retrospektywa wielkiej rosyjskiej symboliki na dużą skalę: około 250 prac z kilkudziesięciu muzeów - od programu „Kąpiel czerwonego konia” i „Madonny Piotrogrodzkiej” po rysunki i szkice, które zostały pobrane z magazynów po raz pierwszy od prawie pół wieku.
Czytaj Więcej
Andrei Lanskoy w budynku sztabu generalnego, improwizacja „AHE” i impreza w Peterhofie
Weekend w Petersburgu

Andrei Lanskoy w budynku sztabu generalnego, improwizacja „AHE” i impreza w Peterhofie

Sztuka „Implicit Impacts” z udziałem aktorów „Theater.doc” Eksperymentalny flash mob Władimira Lisowskiego z udziałem aktorów „Theater.doc” po raz pierwszy dotarł do Petersburga w ramach festiwalu „Globe 2.0”, którego większość odbywa się w moskiewskim centrum „Mars”. Eksperyment jest radykalny: publiczność i aktorzy poruszają się po mieście, zgodnie z reżyserem spektaklu Vsevolod Lisovsky; W tym przypadku trasa jest za każdym razem nowa i zależy od początkowej lokalizacji, zgodnie z pomysłem reżysera, widzowie biorą najbardziej aktywny udział: „Jeśli punkt początkowy jest znany, to punkt końcowy będzie nieoczekiwany dla publiczności i aktorów”.
Czytaj Więcej