Weekend

AloeVera, filmy krótkometrażowe w Eaglet i nowa wystawa w RMF

Stronyi koncerty

Na zdjęciu: Aloe Vera

Aloe Vera

Jesienią grupa z Jekaterynburga, kierowana przez Verę Musaelyan, która tworzy zmysłową i charakterystyczną muzykę pop, zgromadziła już salę koncertową Milo na cześć piątej rocznicy. Nową okazją do wielkiego koncertu jest wydanie piątego albumu studyjnego „Alimono”, którego nazwę można przetłumaczyć z greckiego jako „niestety”.


Kiedy

18 stycznia, 20:00

Gdzie

Sala koncertowa Milo

Ile

od 800 rubli

miloconcerthall

Salem

W sobotę w barze Cargo Cult na Pochainskaya odbędzie się pierwsza impreza noworoczna od społeczności Technodevil. Skład: Daniel STRD, Crimson FM, Plohoi Meh, Volga_Oka, Bitchcraft i DJ Blunt. Pospiesz się, aby zrobić repost - tradycyjna loteria z prezentami.


Kiedy

19 stycznia, 22:30

Gdzie

Kult ładunku

Ile

od 150 rubli

VK

Godina

W „Buffet” seria spotkań projektu Godin trwa, kiedy klipy wydane w danym roku są odtwarzane na dużym ekranie przez cały dzień w barze. Kolejny w kolejce do 1984 roku to czas synth-popu, nowej fali, post-punku i hard rocka. Przyjdź, jeśli lubisz Madonnę, Nicka Cave'a, Queen, The Cure, Depeche Mode i innych bohaterów tej epoki.


Kiedy

19 stycznia, 15:00

Gdzie

Bufet

Ile

bezpłatny wstęp

VK

Inne

Na zdjęciu: „Woodpecker”

Dzięcioł

Premiera spektaklu „Dzięcioł” w reżyserii Aleksandra Suchkowa opartego na sztuce Aleksieja Żytkowskiego, która kilka lat temu znalazła się w pierwszej dziesiątce konkursu „Kulminacja. Współczesny dramat”, odbyła się w październiku, a teraz produkcja została naprawiona w repertuarze Centrum Sztuk Teatralnych. W tej historii, odnoszący sukcesy inżynier naftowy traci wszystko w ciągu jednego dnia, od prestiżowej pracy do rodziny, i próbuje rozpocząć swoje życie od nowa.


Kiedy

20 stycznia, 20:00

Gdzie

DTM

Ile

500 rubli

vk

„Szorty Nordic”

Nordic Shorts, festiwal filmów krótkometrażowych oparty na osobistych historiach i doświadczeniach reżyserów pracujących z tożsamością narodową, humorem i estetyką krajów skandynawskich, rozpoczyna się w „Orlyonok”. W sumie program składa się z pięciu filmów fabularnych i jednego dokumentu ze Szwecji, Finlandii i Norwegii.


Kiedy

18 stycznia 20:20, 19 i 20 stycznia 18:00

Gdzie

„Orlik”

Ile

150-200 rubli

orlenok-kino

„Bardzo prosta historia”

W sobotę w Teaching Theatre na Bolshaya Pokrovskaya odbędzie się premiera spektaklu reżysera Tatyany Yagunovej „Bardzo prosta historia”, opartego na debiucie i prawdopodobnie najpopularniejszej sztuce dramatopisarza Marii Lado. Jest to lekka i sentymentalna światowa przypowieść o dwóch miłośnikach wsi, przeciwko którym wszyscy wokół są bojownikami, a mieszkańcy miejscowej stodoły - krowa, koń, pies, świnia i kogut - bronili ich.


Kiedy

19 stycznia, 18:00

Gdzie

Teatr edukacyjny

Ile

200 rubli

vk

„Od aparatu otworkowego do współczesności”

W Rosyjskim Muzeum Fotografii otwarto wystawę uczestników studia MiG poświęconą historii fotografii. Tworząc swoje prace, autorzy wykorzystali zarówno nowoczesną technologię cyfrową i kamery filmowe, jak i domowe aparaty otworkowe, które są najprostszą wersją aparatu otworkowego.


Kiedy

do 12 lutego

Gdzie

RMF

Ile

75-150 rubli

vk

Popularne Wiadomości

Kategoria Weekend, Następny Artykuł

Wygląd: Ilya Shalyov, szef kuchni Ragout
Styl

Wygląd: Ilya Shalyov, szef kuchni Ragout

Raz w tygodniu redakcja fotografuje jednego ze znajomych mieszkańców miasteczka na ulicy i jednocześnie prosi, aby powiedzieć, jakie marki ma na sobie, gdzie je kupił i gdzie woli kupować ubrania. Dzisiaj Ilya Shalyov została bohaterem kolumny „Appearance” - sfotografowaliśmy go na 2. ulicy Brest, obok gastro-kawiarni Ragout.
Czytaj Więcej
Mniej znaczy lepiej: gdzie kupić Fred Perry Polo
Styl

Mniej znaczy lepiej: gdzie kupić Fred Perry Polo

Narzekanie na ceny w Moskwie od dawna jest nawykiem: ktoś obwinia wysoką stawkę czynszu, inni są pewni chciwości właścicieli. Tak czy inaczej, to samo w różnych sklepach może kosztować inaczej, podwoić lub potroić koszt w oryginalnym sklepie za granicą. Życie wokół kontynuuje serię o tym, gdzie kupić opłacalne.
Czytaj Więcej
Mieszkanie tygodnia (Petersburg)
Styl

Mieszkanie tygodnia (Petersburg)

Właścicielem jest Pavel, specjalista IT. Pokoje: 3 Metryczne: 70 m kw. Pułapy: 2,7 m. Kilka lat temu Pavel kupił czteropokojowe mieszkanie w starym funduszu w pobliżu stacji metra „Ligovsky Prospekt”. Była w ruinie, więc naprawy musiały być gruntowne. Zaczęliśmy od przebudowy na dużą skalę: wyburzyli prawie wszystkie ściany i zbudowali nowe, połączyli kuchnię z salonem i przenieśli łazienkę.
Czytaj Więcej