Weekend

„Ręce do góry!”, Opowiadania Woody'ego Allena i zdjęcia tabu

Koncerty

„Ręce do góry!”

Święto nostalgii dla obecnych 30-latków. Grupa „Ręce do góry!” ponownie w Irkucku, tym razem z programem „22”. I choć data nie jest okrągła, zdaniem muzyków, jest to całkiem odpowiednie, aby udowodnić wielu fanom: ich ukochana drużyna nie poddaje się.

Irkutian czeka na hity „przebijające zbroję”, takie jak „My Baby”, „18 Me Already”, „Alien Lips”, a także piosenki z ostatniej płyty „Open Me the Door” - „Happy Without You”, „Girl from the Past” i inne.


Kiedy

31 marca, 20:00

Gdzie

Lodowy pałac „Góra lodowa”

Ile

1600-2800 rubli

Sibkassa.ru

Występy

„Niektóre niezwykłe historie z życia zwykłego człowieka”

Nowoczesny teatr dramatyczny „Flash” z Krasnojarska zaprezentuje spektakl solowy oparty na opowieściach Woody'ego Allena. Irkutyan czeka na intelektualną komedię z trzech opowiadań znanego na całym świecie reżysera i scenarzysty.

W opowieści bohater przychodzi do baru i tam, opierając się o ladę, dzieli się opowieściami ze swojego życia z innymi gośćmi. Jak głosi zapowiedź, „Kilka niezwykłych historii z życia zwykłego człowieka” to dowcipne spekulacje, subtelna ironia i sytuacje komiczne. Uważamy, że warto to sprawdzić.


Kiedy

29 i 30 marca, godz. 19.00

Gdzie

Galeria Bronstein

Ile

800 rubli

vbgallery.ru

Wieczór poetycki „Wiersze”

Wieczór poetycki z towarzyszeniem muzyki na żywo odbędzie się 30 marca w galerii „Rewolucja”. Organizatorzy obiecują program wypełniony głębokimi słowami i muzyką, niezwykłymi dekoracjami, sprzętem oświetleniowym i przekąskami dla każdego gościa. Scena 180 stopni pozwoli Ci zobaczyć każdy szczegół wieczoru i usłyszeć każde wypowiedziane słowo.


Kiedy

30 marca, 18:00

Gdzie

galeria

„Rewolucja”

Ile

250 rubli

event-human-pr.timepad.ru

Wystawy

„Fluktuacja czułości i cienia” Aleny Petite

30 marca w Irkucku zostanie otwarty projekt wystawowy „Fluktuacja czułości i cienia” autorstwa Aleny Petite - grafika w Petersburgu, fotografa, rzeźbiarza i dekoratora rekwizytów.

„Składa się z sekty fotografii rytualnej, bada ukryte tabu strony seksualności w uciskanych grupach” - mówią o autorze organizatorzy. Występy artysty oznaczone Hamburgiem, Petersburgiem i Paryżem.

Ekspozycja będzie składać się ze zdjęć, filmów, obiektów artystycznych. Peekhta wystąpi na otwarciu wystawy - „tragikomiczny duet afektywny grający eksperymentalną muzykę, przeplatany wierszami, elementami teatru i performance”.


Kiedy

30 marca, 20:00

Gdzie

klub XXX

Ile

100 rubli

vk.com


Zdjęcia: okładka, 3 - alena_petite; 1 - rukivverh.ru; 2 - vbgallery.ru.

Popularne Wiadomości

Kategoria Weekend, Następny Artykuł

Produkty do ust
Kosmetyki

Produkty do ust

Co tydzień Life wokół opowiada o różnych produktach kosmetycznych, czy to kosmetykach dekoracyjnych, czy produktach do pielęgnacji skóry lub włosów, które zasługują na uwagę i ułatwiają życie. W nowym wydaniu - balsamy, peelingi, maski i inne produkty, które dbają o delikatną skórę ust.
Czytaj Więcej
Nurkowanie: jak dbać o skórę na wakacjach
Kosmetyki

Nurkowanie: jak dbać o skórę na wakacjach

Lato to gorący sezon nie tylko dla biur podróży, ale także dla Twojej skóry. Na wakacjach na morzu lub w weekendy przy basenie potrzebuje opieki, która znacznie różni się od codzienności. Nauczyliśmy się od eksperta, jak dbać o skórę przed, w trakcie i po wakacjach, a także zebraliśmy fundusze, które pomogą w tym.
Czytaj Więcej
Pachnie wiosną: 7 perfum
Kosmetyki

Pachnie wiosną: 7 perfum

Wiosna to najlepszy czas na wszelkie przedsięwzięcia: zmianę pracy, parsowanie garderoby lub zakup perfum. Tak, nowe perfumy są dobrym sposobem na dostrojenie się do zmian. Dla tych, którzy są już na nie gotowi lub dopiero przygotowują, Life wokół zgromadziło siedem nowości perfum. Tekst Julii Vakhoniny Hermès Un Jardin sur la Lagune 7,305 rubli W 1884 r. Anglik Frederic van Eden założył prywatny ogród na weneckiej wyspie Judecca, gdzie uprawiał rzadkie rośliny, które starannie selekcjonował przez długi czas.
Czytaj Więcej