Weekend

Sztuka na Bajkale, rock na korzyść i piąta rocznica szopa pracz Nafani

Koncerty

Ian Maxine i Doctor Jazz

6 lipca wiolonczelista Ian Maxine i zespół Doctor Jazz wystąpią w Edison Kraft Bar. Podczas gdy druga drużyna jest dobrze znana mieszkańcom Irkucka, wielu po raz pierwszy usłyszy o Janie Maksinie.

Mieszkając w USA, wiolonczelista, kompozytor i wokalista pochodzenia rosyjskiego, Jan stworzył swój własny, niepowtarzalny styl gry, łącząc różne gatunki i trendy: od muzyki klasycznej i jazzu po muzykę etniczną. Jako solista w towarzystwie orkiestr symfonicznych i lider zespołu Zaria Band daje rocznie ponad sto koncertów na pięciu kontynentach. Muzyk gra jednocześnie na wiolonczeli i śpiewa w prawie dwudziestu językach świata. Jego koncert jest godną okazją do pozostania w mieście w lipcową sobotę.


Kiedy

6 lipca, godz. 21:00

Gdzie

Edison Craft Bar, ul. 3 lipca 33

Ile

1000-2000 rubli

edisonbar.ru

Koncert charytatywny rockowy

A 7 lipca to samo miejsce, Edison Bar, organizuje koncert charytatywny, aby pomóc zwierzętom dotkniętym powodzią w regionie Irkucka. Irkuck zespoły Czajkowskiego i Trąby Świata, Jeliza Roza i Moonshine wystąpią dziś wieczorem na scenie. Organizatorzy obiecują dostarczyć raporty na temat zebranych funduszy i przekazanych na cele charytatywne.


Kiedy

7 lipca, 20:00

Gdzie

Edison Craft Bar, ul. 3 lipca 33

Ile

200 rubli

edisonbar.ru

Dla dzieci

Urodziny szopa Nafani

Być może najsłynniejszy szop pracz w Irkucku obchodzi swoje urodziny: Nathan będzie miał pięć lat. W godzinach od 11.00 do 20.00 na gości czeka program rozrywkowy - warsztaty tematyczne, quiz szopów z prezentami, zadania, malowanie twarzy, demonstracyjne karmienie małych szopów, a także gry z nimi w strefie kontaktu. Każdy będzie mógł robić zdjęcia z osobą urodzinową. Na tych, którzy przychodzą w szopach, czekają premie.


Kiedy

6 lipca, 11:00

Gdzie

św. Koltsova, 93

Ile

150-350 rubli

irkdetzoo

Poza miastem

Festiwal Sztuki „Bajkał. Punkt powrotu”

Góra Sobolinaya organizuje festiwal sztuki na dużą skalę, a nadchodzący weekend będzie dla niego ostatnim. Organizatorem jest Związek Kryteriów Rosji, a sam ten fakt nie pozostawia nikogo obojętnym. Projektanci, architekci, artyści z Moskwy, Nowosybirska i Ułan-Ude stworzą na brzegu jeziora Bajkał.

Program ostatnich dni obejmuje przedstawienia, warsztaty z tworzenia obiektów artystycznych, cyjanotypii (sposób drukowania zdjęć), poklatkowa, ceramika, modelowanie 3D i inne działania twórcze. Dobre miejsce do odwiedzenia z dziećmi - codziennie na terenie festiwalu jest plac zabaw.


Kiedy

4-5 lipca

Gdzie

Bajkalsk, dzielnica Krasny Klyuch, Sable Mountain

Ile

500 rubli / dzień

baikal-event.ru


Zdjęcia: okładka, 3 - Anton Klimov; 1 - ian.maksin; 2 - pixabay.com

Przeczytaj nam, gdzie jest to wygodne:

Facebook

VK

Instagram

Popularne Wiadomości

Kategoria Weekend, Następny Artykuł

Otwarcie sezonu biegowego, Apocalyptica i wieczór filmowy w galerii
Weekend

Otwarcie sezonu biegowego, Apocalyptica i wieczór filmowy w galerii

Na zewnątrz, Night of Sidewalk Astronomy Irkutsk ponownie dołącza do światowej akcji „Night of Sidewalk Astronomy”. 24 marca wszyscy będą mogli patrzeć przez teleskopy na księżyc i nie tylko. Jedynym warunkiem jest czysta pogoda, w przeciwnym razie wydarzenie zostanie przełożone na następny wieczór. W Irkucku teleskopy zostaną rozmieszczone w ośmiu miejscach: w pobliżu Muzeum Noosfery, pod pomnikiem Aleksandra III, pod Bramą Moskiewską, na placu przed biblioteką Molchanov-Sibirsky, niedaleko IrNITU, na placu pod pomnikiem Pracowników Zakładu Lotniczego w Irkucku, przed centrum handlowym Europark i na stronie przy szkole nr 50 w Topkinsky.
Czytaj Więcej