Tydzień w Internecie

Kto wynalazł remont i co oznaczało ropne i Oxxxymiron

Twórca kanału Freakbook Telegram, Andrey Grigoryev, co wieczór publikuje na swoim kanale autorską listę mailingową najciekawszych artykułów tego dnia. Na prośbę Life wokół zbierał popularne, śmieszne i dziwne materiały na tydzień w rosyjskim i zagranicznym Internecie - dla tych, którzy nie mają czasu na czytanie w dni powszednie.

Krótki przewodnik po stylach architektonicznych

Arzamas pomaga czytelnikom zrozumieć style architektoniczne - od starożytnej architektury greckiej do nowoczesnej poprzez gotyk, rokoko, secesję i inne obszary.

Analiza bitwy rapowej Oksimiron i Ropnej

Edycja Genius przeprowadza szczegółową analizę głównego wydarzenia rapowego ostatnich tygodni z analizą linii, referencji i stempli.

Dziennikarz, który naprawia stare domy

Knife publikuje historię dziennikarza Andrieja Czochekowa, który założył ruch w celu przywrócenia historycznego wyglądu rosyjskich miast i teraz mówi, od czego zacząć, jeśli chcesz przywrócić stary budynek.

Jak działa rynek „przyjaciół na godzinę”

Firmy, które oferują usługi osobom, które mogą tymczasowo zostać Twoimi przyjaciółmi, działają z powodzeniem w Ameryce, ale w Rosji rynek ten nie jest tak rozwinięty. Za niewielkie pieniądze mogą dotrzymać ci towarzystwa przy barze, uspokoić dziecko lub wykopać łóżko.

Jak policja wyjaśnia obrażenia osobom złapanym na komisariacie

Wybór fantasmagorycznych opowieści, według których rosyjscy policjanci w różnych latach próbowali wyjaśnić rany zatrzymanych przez nich obywateli.

Ilya Oskolkov-Tsentsiper zastanawia się nad biznesem

Wśród projektów Oskolkov-Tsentsiper są strona i linia produktów Poczty Rosyjskiej, ulepszenie VDNH i projekt oddziałów Sberbank. Jest także współwłaścicielem studia projektowego Made, które oferuje typowe naprawy mieszkań. Przedsiębiorca powiedział Inc. Rosja o swoich poglądach na biznes.

Tatyana Nikonova - jak zebrać milion na książkę

Blogerka seksu Tatyana Nikonova opowiada, jak w ciągu tygodnia zebrać ponad milion rubli za darmowy lekki podręcznik do seksu dla nastolatków.

Jak zbudować obiekt na Burning Man

Lena Suvorova, członkini rosyjskiego zespołu Own Way, dzieli się swoim doświadczeniem w tworzeniu obiektu artystycznego w Burning Man.

Wywiad z mistrzem kulturystyki

Kulturystka Miss Universe z kulturystyki Daria Dioshi, która mieszkała w Chinach w ostatnich latach, mówiła o swoim treningu i relacjach przyjaciół i nieznajomych z jej wyglądem i pracą.

Kto wynalazł remont

Iwan Golunow zorientował się, skąd wzięła się rozmowa o renowacji w Moskwie. Okazuje się, że został wymyślony kilka lat temu, ale następnie przedstawiony jako inicjatywa z dołu, od mieszkańców, którzy są zmęczeni życiem w odrapanym Chruszczowa.

Najciekawsze dialekty Rosji

Artykuł o najczęstszych i najciekawszych dialektach miast i regionów Rosji. Z tego dowiadujesz się, że w Niżnym Nowogrodzie używają „herbaty” inaczej niż w Moskwie, aw Omsku nazywają makaron „choyami”.

Popularne Wiadomości

Kategoria Tydzień w Internecie, Następny Artykuł

Dziewczyny w kulturystyce
Ludzie w mieście

Dziewczyny w kulturystyce

Dla większości sportowców odciążenie mięśni nie jest celem samym w sobie, ale środkiem do osiągnięcia wyniku. Ale nie dla kulturystów. Od miesięcy przestrzegają diety i trenują, aby pokazać się w całej okazałości na scenie, w przypadku dziewcząt - w kostiumie kąpielowym, na obcasach iz jasnym makijażem. Redaktorzy „Life wokół” rozmawiali ze sportowcami z Niżnego Nowogrodu o konkurencji, sprawiedliwości sędziów, życiu osobistym i hejterach, a także o tym, jak prawidłowo jeść i trenować, aby wygrać nagrody.
Czytaj Więcej
Pokaz tancerzy i pylon tancerzy w Irkucku
Ludzie w mieście

Pokaz tancerzy i pylon tancerzy w Irkucku

Taniec pylonowy i pokazy ze striptizem, nawet w 2019 roku, są nadal piętnowane. Czy wstydem jest tańczyć na słupie, jak publiczność reaguje na liczby z elementami erotyki i ile artystów podobnego gatunku może zarobić w Irkucku, Life zapytało łącznie trzech profesjonalnych artystów i choreografów.
Czytaj Więcej
„Schudnij!”: Irkuccy trenerzy fitness o „przebiśniegach” i szkoleniu online
Ludzie w mieście

„Schudnij!”: Irkuccy trenerzy fitness o „przebiśniegach” i szkoleniu online

Wraz z nadejściem wiosny kluby fitness wypełniają się przebiśniegami - ludźmi, którzy chcą pilnie uporządkować swoją sylwetkę. Życie wokół rozmawiało z trenerami z Irkucka o tym, jak odnoszą się do sezonowości w fitnessie, a także o trendach w 2019 roku i szaleństwie dla zdrowego stylu życia. Anastasia Shimokhina Doświadczenie trenerskie - 10 lat Wszyscy przychodzą i chcą okrągłego pięknego tyłka i płaskiego brzucha, to się nie zmienia.
Czytaj Więcej