Konto osobiste

Na czym żyją striptizerki

Życie wokół wciąż dowodzi, jak działa osobisty budżet przedstawicieli różnych zawodów. W nowym numerze - tancerz moskiewskiego klubu ze striptizem. Powiedziała, dlaczego zaczęła tańczyć na rurze, jak dostała pracę, co przychodzą do niej klienci i ile zarabia.

Zawód

Ściągacz

Wynagrodzenie

60-110 000 rubli

(średnio 80 000 rubli)


Wydatki

4 000 rubli

transport publiczny

10 000 rubli

jedzenie

5 000 rubli

ubrania do pracy

25 000 rubli

ubrania

2 000 rubli

film

15 000 rubli

hobby (lalki bjd)

19 000 rubli

akumulacja

Jak zostać striptizerką

Ukończyłem dziewięć klas szkoły, studiowałem na uczelni projektowej. Zacząłem pracować w wieku 14 lat - zawsze bardzo chciałem to robić. Pierwszą pracą było przedszkole, gdzie malowałem huśtawki i inne metalowe przedmioty na stronach. Pracowała również w McDonald's - i ogólnie gdzie. Do paska przyszedł łatwo. Nie musiałem karmić rodziny, a życie mnie nie zmusiło - zacząłem tańczyć, bo chciałem.

Lubiłem taniec na rurze, oglądałem filmy o tańcu w Internecie - było super! Ale nie było pieniędzy na subskrypcję, aby zrobić to sam. Poza tym byłam bardzo nieśmiała - byłam gruba i ciągle siedziałam przy komputerze, jakie tańce? W pewnym momencie jednak zdecydowała, zaoszczędziła pieniądze i poszła na zajęcia. Początkowo nic nie działało, więc minęło pięć miesięcy, skończyły mi się pieniądze, pojechałem autostopem na południe i wróciłem do upadku. Potem pojawiła się myśl, że jeśli mi się uda, mogę spróbować nad tym popracować.

Miesiąc zebrał się z odwagą i poszedł osiedlić się w klubie. Nie zabrali mnie, dając jasno do zrozumienia, że ​​nie formatuję dla nich (nic dziwnego: klub był dobry, a mimo to pracowałem w nim, kiedy doszedłem do formy). Mój najlepszy przyjaciel i ja uznaliśmy klub za prostszy i pojechaliśmy tam razem. Zostaliśmy zabrani z progu, bez doświadczenia zawodowego - w zasadzie ich to nie obchodziło. Oczywiście byliśmy bardzo zdenerwowani, zabraliśmy ze sobą sukienki, buty, różną bieliznę, ale nawet nie spojrzeliśmy na nasz bagaż.

Najpierw trzeba było wymyślić pseudonimy, kierownik wybrał moje imię - nazwał mnie Afrodytą. Moim zdaniem w ogóle mi to nie pasowało. Strasznie było tańczyć na scenie po raz pierwszy, ale zrobiłem to, chociaż teraz nie pamiętam, co zrobiłem i jak się czułem. Nigdy nie bałem się rozebrać. Trudności pojawiły się głównie wtedy, gdy trzeba było podejść do mężczyzn i rozpocząć rozmowę. Zawsze nie byłem zbyt towarzyski i ogólnie nie byłem arogancki, więc na początku było ciężko. Ale każda dziewczyna miała gościa, dla którego była boginią, a on spędził tylko na niej.

Po pewnym czasie stało się to dla mnie łatwiejsze - zacząłem czerpać przyjemność z pracy. Klub ma fajną atmosferę, to jest jak inny świat. Wszędzie piękne kobiety, w bieliźnie lub strojach wieczorowych, wszystko lśni i świeci, jakbyś był na innej planecie. A taniec na rurze wygląda fajnie i pięknie. Tak, nie wszyscy wiedzą, jak robić pewne sztuczki, ale we właściwym świetle, nawet gdy dziewczyna przechodzi obok pylonu, wygląda na czarującą.

Funkcje pracy

Pracuję około czterech dni w tygodniu przez prawie trzy lata. Najczęściej w klubach obowiązuje tzw. „Gwarancja” - określona stawka za noc. Moja gwarancja wynosi 1500 rubli. Aby otrzymać te pieniądze, wystarczy spełnić pewne warunki: pracować co najmniej cztery dni w tygodniu i wyjść z pokoju o 23 wieczorem w pełni gotowy. Jeśli to nie zadziała, na zarabianie składa się tylko to, co sam zarabiasz.

Muszę tańczyć topless na scenie (czasem całkowicie, gdy klub organizuje dni tematyczne), brać udział w pokazie, a także współpracować z gośćmi. Muszą sprzedawać pozycje z szalonego menu - na przykład prywatne tańce lub wydanie artysty (gdy gość płaci określoną kwotę, aby ta lub ta dziewczyna siedziała tylko z nim i nie wychodziła na scenę). W klubach z intymnością musisz przejść na emeryturę z gościem (oczywiście dlaczego): zwykle płaci osobno za pokój i czas dziewczyny. Ale nie pracowałem w takich klubach, więc niewiele o tym wiem.

Z przygotowaniem pokoi w każdym klubie jest inaczej. Gdzieś przedstawienie składa się z jednej improwizacji, gdzieś liczby ćwiczą przed pracą na walnym zgromadzeniu, gdzieś ćwiczą się. Niektóre kluby mają choreografów, którzy pomagają przygotować pokoje i uczą początkujących. Oczywiście, jeśli chcesz podać swój numer, musisz go skoordynować z menedżerem.

Mój dzień pracy zaczyna się od tego, że przychodzę do klubu o 18-19 godzinach, przygotowuję się, farbuję i uczesam. Potem, kiedy jestem gotowy do rozmowy, idę do kierownika - sprawdza mój makijaż, ubranie, czy moje nogi są gładkie i tak dalej. Po tym jak zabiorę się do pracy. Idę, oferuję gościom prywatne, piję z nimi lub zamawiam coś. Kiedy ogłasza mnie DJ, wychodzę na scenę, robię też koncerty, jeśli nie jestem wydany. Zasadniczo to cała moja praca.

Prywatnie gość może zabrać jedną lub kilka dziewczynek - tak jak chce. Tam dziewczyny tańczą i rozbiera się całkowicie. Gość może nas dotknąć i pogłaskać, ale bez fanatyzmu. Seks jest oczywiście zabroniony. Istnieją również pewne zasady dla nas: nie możesz zdjąć majtek gościa, być niegrzecznym i używać wulgarnego języka, upić się, musisz zapłacić na czas. W szeregach prywatnych dzieją się rzeczy: poważnie wyglądający mężczyźni, tacy jak bicie i klapsy, są fetyszyzmami stóp (pociąg seksualny do stóp. - Przybliżone wyd.), i są tacy, którzy przychodzą tylko na czat. Na przykład miałem gościa, z którym dyskutowaliśmy bajki na osobności, a drugi tańczył dla mnie. Nadal są goście VIP, do których nie można się tak podejść, ponieważ siedzą w pudełku i dzwonią do dziewcząt, które lubią samodzielnie lub za pośrednictwem kierownika.

W tej dziedzinie musisz być w stanie zaprzyjaźnić się ze wszystkimi, ponieważ dziś pomogłeś komuś zarobić pieniądze, a jutro ta dziewczyna zadzwoniła do ciebie, gdy przybył jej bogaty gość. Mężczyzna musi być w stanie zadowolić od pierwszego wejrzenia, poprawnie się komunikować i mieć go przy sobie. Spraw, by chciał tu wracać i płacić za to, że jesteś w pobliżu.

Być może najprzyjemniejszą rzeczą w mojej pracy jest atmosfera, tańce i piękni ludzie, a także ruch. Możesz się wiele nauczyć, rozmawiając z dobrymi ludźmi. A najbardziej nieprzyjemną rzeczą są głupi aroganccy goście, którzy próbują rozmnażać i po prostu pielęgnowali mężczyzn. Czasami są szczerze złe dni, kiedy wszyscy odmawiają lub kilku gości, często mam po prostu dość komunikacji.

Oczywiście przede wszystkim w mojej pracy pamiętam gości o nietypowych preferencjach, na przykład BDSM. Na przykład przychodzi do nas gość, który płaci za godzinę zwolnienia dziewczyny, tylko po to, by ją rozebrać, opasać oczy i przymocować do stołu. Więc siedzi na kolanach przez godzinę. Była też zabawna sprawa: na scenie mamy klatkę go-go, wysoką i z drzwiami. Pewnego razu jedna dziewczyna tak rozchorowała gościa, że ​​umieścił ją w tej klatce na godzinę zwolnienia, tylko po to, by ją zatrzymać.

Myślę, że striptiz bardzo mnie zmienił: stałem się odważniejszy i bardziej kobiecy, zacząłem lepiej rozumieć ludzi, nauczyłem się nawiązywać nowe znajomości i komunikować się, przestałem być nieśmiały.

Wszyscy moi przyjaciele wiedzą, z kim pracuję - nie widzę powodu, aby się ukrywać. Nigdy nie spotkałem nikogo, kto byłby negatywny co do mojej pracy i mnie - może po prostu nie komunikuję się z takimi ludźmi. Zasadniczo nie dbam o to, kto myśli, co tam jest, najważniejsze jest to, że mi się podoba.

Wynagrodzenie

Mamy najbardziej niestabilne zarobki. Ci, którzy pracują od dłuższego czasu, mogą otrzymać mniej więcej taką samą kwotę dziennie. Do tej pory mi to nie wychodzi, ponieważ często zmieniam kluby i robię przerwy w pracy, nie mam czasu, aby się do tego przyzwyczaić. Czasami się męczę - potem wyjeżdżam na wakacje, a potem zaczynam pracę w nowym miejscu. Również wynagrodzenie zależy od sezonu - najgorętszy czas to zima, przed Nowym Rokiem.

Zarabiam od 60 do 110 tysięcy rubli miesięcznie. Procent tych usług, które udało mi się sprzedać, jest dodawany do stawki. Każdy klub ma swój własny, zwykle dają mi około 50%. Goście mogą również dawać napiwki, sam je wybieram. To jest średnia pensja; są dziewczyny, które zarabiają 250-300 tysięcy rubli miesięcznie, ale jest ich niewiele i codziennie orają.

Wydatki

Nie płacę za mieszkanie, mieszkam w moim mieszkaniu na przedmieściach. Jestem całkiem zadowolony z transportu publicznego - wydajeam 4 tysiące rubli miesięcznie. Czasami jeżdżę taksówką, ale rzadko za nią płacę. Wydaję 10 tysięcy rubli na jedzenie, na ubrania zawsze na różne sposoby. Odzież w stylu, który kocham, nie jest tania, więc wydaje się na nią około 20 tysięcy rubli. Ostatni raz mężczyzna kupił mi sukienkę - kosztowała około 120 USD. W kawiarni, jeśli płacę za siebie, wydaje około 500 rubli. Nie widzę powodu, by wydawać na to więcej. Nie mam pożyczek.

Okazuje się, że oszczędzasz pieniądze, gdy wszystko jest dobrze w pracy, to znaczy w te dni, kiedy przychodzi wielu dobrych gości. Zwykle oszczędzam na coś konkretnego - na przykład tak zaoszczędziłem na chirurgii plastycznej piersi. Pracowałem przez miesiąc i miałem operację, która kosztowała mnie 130 tysięcy rubli. Nie chodzi o pracę, ale o siebie. Miałem ogromne kompleksy dotyczące ciała, a teraz wszystko jest w porządku.

Mam hobby. Uwielbiam lalki BZD - szyję je, robię makijaż. Zajmuje to do 15 tysięcy rubli miesięcznie.

Podróżuję rzadko. Zasadniczo mogę pracować za granicą i przyjemnie łączyć interesy. Potem z reguły muszę tylko kupić bilety. Prawdopodobnie mogę zaprzeczyć sobie we wszystkim. Jeśli naprawdę tego potrzebujesz, mogę żyć w każdych warunkach.


Obejrzyj wideo: JAK WYGLĄDAŁO ŻYCIE W BURDELU CZYLI ILE ZARABIA PROSTYTUTKA (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Konto osobiste, Następny Artykuł

18 głównych wystaw jesiennych w Rosji
Przewodnik

18 głównych wystaw jesiennych w Rosji

Na zdjęciu: Josette Fioroni. „60s in Rome” Josette Fioroni. „Lata 60. w Rzymie” Zgodnie z duchem czasu, krytycy w czasach Josepheta Fioroniego zauważają cechy feminizmu, który jest w większości kłamliwy. Pochodzący z artystycznej rodziny Fioroni prawie nigdy świadomie nie opuszczał strefy komfortu.
Czytaj Więcej
7 zabytkowych sklepów, które warto obejrzeć
Przewodnik

7 zabytkowych sklepów, które warto obejrzeć

Kultura klasyczna w Rosji rośnie. Nowe sklepy otwierają się dosłownie jeden po drugim. W porównaniu z tym, co było trzy lub cztery lata temu, jest to bezprecedensowy postęp. Życie wokół zgromadziło siedem ciekawych, otwartych w ciągu roku sklepów z pamiątkami, które warto obejrzeć. Tekst Diana Aliyeva Zobacz ten post na Instagramie Post udostępniony przez F E F Ë L A (@fefela.
Czytaj Więcej
Nie można zgubić toru: 5 gadżetów dla bezpieczeństwa dzieci
Przewodnik

Nie można zgubić toru: 5 gadżetów dla bezpieczeństwa dzieci

Każdego roku na świecie znika 8 milionów dzieci. Wszyscy rodzice chcą myśleć, że „to nigdy nie stanie się z moim dzieckiem”. Ale nawet takie pozytywne nastawienie nie pomoże uchronić siebie i dziecka przed paniką i bezradnością, gdy zaginie lub po prostu zniknie z pola widzenia. Śledzenie ruchów dziecka wcale nie jest paranoją, ale normą życia w dużym mieście.
Czytaj Więcej