Projekty specjalne

Jak wygląda biuro Game Insight

Odwiedziliśmy firmę, która od wielu lat rozwija i produkuje gry na urządzenia mobilne. Dowiedzieliśmy się, nad czym faceci pracują teraz, jak osiedlić się w nowym biurze, i czy jest czas na gry w deweloperów gier.

Co oni tu robią?

Zawsze jest miło wiedzieć, że masz sąsiadów o światowej sławie, zwłaszcza jeśli nie jest to tylko jedna osoba, ale cała firma. Z Game Insight to prawda. Na placu Komsomolskaja, w budynku z czerwonej cegły, znajduje się biuro zespołu Nizhny Novgorod Game Insight.

Game Insight jest twórcą światowych hitów, takich jak The Natives, Guns of Boom, Trade Island, Airport City, The Mysterious House i innych gier z widownią ponad 350 milionów ludzi na całym świecie.

GI jest dumny z tego, że jako jeden z pierwszych wydał narzędzie do budowania miast na urządzenia mobilne, jako pierwszy wprowadził go w interfejsie pionowym i jako jeden z pierwszych wydał grę dla komunikatora na Facebooku.

Biuro firmy w Niżnym Nowogrodzie zostało otwarte w 2011 roku. W 2012 roku chłopaki wypuścili jedną z flagowych gier GI - The Natives, budowniczego miasta, który przenosi gracza do epoki kamienia. Teraz gra ma ponad 60 milionów graczy. Tutaj przez trzy lata rozwijał się nowy hit Wyspa Handlowa, którego światowa premiera miała miejsce w lipcu tego roku. Tworzenie gier jest poważnym procesem, studio wykorzystuje szeroki wachlarz technologii: gry są pisane od razu na prawie wszystkie platformy, narzędzia i rozwiązania są najbardziej zaawansowane. Nic dziwnego, że prawdziwie profesjonalny i entuzjastyczny zespół zebrał się w murach Game Insight, ponieważ tak wiele interesujących i trudnych zadań, przed którymi stoją, trudno znaleźć gdzie indziej, z wyjątkiem gamedev.

Kto to robi

Zespół Niżny Nowogród GI ma ponad siedemdziesiąt osób: producentów, projektantów gier, artystów, programistów, kontrolę jakości i wsparcie.

Zespół nie tylko Niżny Nowogród, ale także faceci, którzy przybyli z innych miast. Firma oferuje dobre warunki do przeprowadzki i ostrożnie przewozi nie tylko rodzinę i rzeczy, ale także ryby, koty, figurki kolekcjonerskie i wszystko, co jest szczególnie drogie (tak, okazuje się, że dzieje się to nie tylko w stolicy!).

Mentor jest przypisany do każdego nowego pracownika, niezależnie od poziomu: pomoże początkującym dostosować się w jak największym stopniu do procesów pracy i wyjaśnić niuanse codzienne i korporacyjne. Okresowo zespoły organizują tematyczne spotkania zawodowe, na których każdy może przyjść i zarejestrować się. Mówcami są zarówno ludzie z zespołu Game Insight, jak i zewnętrzni eksperci branżowi. Dla pracowników w środku jest to świetna okazja do rozwoju i rozwoju zawodowego, a dla zewnętrznych gości mitapy jest to szansa dołączenia do zespołu GI.

Chłopaki mają wygodny harmonogram z „płynnym” początkiem i końcem dnia roboczego: mogą wybrać najbardziej komfortowy tryb, który jest niezwykle ważny dla kreatywnej pracy.

Zespoły spędzają dużo czasu razem, z przyjemnością organizując wydarzenia na cześć urodzin gier, wydań.

Imprezy z pizzą, zestawy dla DJ-ów, kolekcja komputerów stacjonarnych, turnieje na Xbox i PlayStation ... jednym słowem, wiedzą, jak się dobrze bawić!

Jak i gdzie to robią

Zespół przeprowadził się niedawno do nowego biura. Znajduje się w „Bugrov Business Park” prawie w samym centrum miasta z dobrą komunikacją transportową. Nawiasem mówiąc, tylko 7-10 minut pieszo od stacji metra Leninskaya. Na terenie parku biznesowego - bezpieczny bezpłatny parking. Teoretycznie (biorąc pod uwagę, że biuro działa przez całą dobę), możesz tu mieszkać: na tym samym terenie znajduje się centrum fitness, kawiarnie i jadalnie, boisko do siatkówki, w odległości spaceru - centrum handlowe i rynek. Sam budynek jest również dość niezwykły: jest to dawna przędzalnia Molitov, zbudowana w XIX wieku, obiekt dziedzictwa architektonicznego, więc teraz historia i najnowocześniejsze pomysły i technologie się tutaj spotkały.

Biurowe miejsce do pracy to przestronna, lekka otwarta przestrzeń na poddaszu z różnymi obszarami projektowymi. Wewnątrz jest tak przytulnie i lampowo, że wielu chodzi w kapciach, a nawet boso. Istnieje wiele interesujących i funkcjonalnych rozwiązań projektowych: ściany pomalowane kredą, szklane ścianki działowe, na których można pisać markerem, duża przestrzeń do spotkań z półkolistą kanapą piętrową, pufy i dwumetrowa postać Dino - symbol Game Insight.

W biurze stale pracują dwa punkty do kawy: tutaj możesz wybrać różne odmiany kawy i herbaty, przekąski pp, orzechy i suszone owoce. W korporacyjnej kuchni są płatki śniadaniowe, płatki i świeże owoce na śniadanie i przekąski.

Ponadto w biurze znajduje się biblioteka - firma i chłopaki uzupełniają ją. Dla tych, którzy chcą rozciągnąć swoje kości podczas przerwy, jest stół do tenisa i poziomy drążek, a dla tych, którzy chcą się zrelaksować, fotel do masażu.

Wiśnia na torcie, to integralna część biura twórców gier - pokój gier! Tutaj wszystko gra się na wszystkim. Istnieją wszelkiego rodzaju konsole, na których faceci układają prawdziwe bitwy, a wieczorem istnieje możliwość spotkania się jako cała firma i oglądania filmów.

MATERIAŁ PRZYGOTOWANY Z WSPARCIEM

Obejrzyj wideo: NanoShadow I Case story (Marzec 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Projekty specjalne, Następny Artykuł

Urodziny Rabitsy, Life at regatta i Claude Lantsman's Napalm show
Weekend

Urodziny Rabitsy, Life at regatta i Claude Lantsman's Napalm show

Film Olgi Darfi „I Am Gagarin” Pokazy filmowe „Napalm” Dokument o miłości sprzed pół wieku, który został zebrany krok po kroku przez autora „Shoa” Claude'a Lantsmana. To historia krótkiego spotkania, które zmieniło życie dwóch osób - Francuza i pielęgniarki Koreańskiego Czerwonego Krzyża. Film został po raz pierwszy zaprezentowany w zeszłym roku na festiwalu filmowym w Cannes i zebrał wiele entuzjastycznych odpowiedzi.
Czytaj Więcej
Retrospektywa Wima Wendersa, wystawa Pepperstein, powrót The X-Files
Weekend

Retrospektywa Wima Wendersa, wystawa Pepperstein, powrót The X-Files

Dokąd pójść „Łowcy marmurowych głów (Archeologia przyszłości)” Kiedy: 28 stycznia - 28 lutego Gdzie: Muzeum badań Rosyjskiej Akademii Sztuki (nasyp Universitetskaya 17) Koszt: 200 rubli Pierwsza wystawa wpływowego rosyjskiego artysty Pavla Peppersteina w Petersburgu od dziewięciu lat, który w zeszłym roku ustanowił osobisty rekord, gdy jego praca opuściła aukcję za 165 tysięcy euro.
Czytaj Więcej
Koncerty Zemfiry i „Talnika”, wystawa sztuki odwilży i „targu Lambada”
Weekend

Koncerty Zemfiry i „Talnika”, wystawa sztuki odwilży i „targu Lambada”

Wystawa „Odwilż w Moskwie: 1953–1968” Wielkoskalowy projekt Muzeum Moskiewskiego na temat sztuki i kultury odwilży. Obrazy i rysunki, projekty architektoniczne, plakaty filmów Kozintseva i Tarkowskiego, pierwsze wydania poetów lat sześćdziesiątych i przedruki zrehabilitowanych modernistów współistnieją z artefaktami, które przenoszą obraz czasu - plakaty na temat eksploracji przestrzeni, mebli, urządzeń i odzieży.
Czytaj Więcej