Przewodnik

10 elementów wyposażenia wnętrz dla dzieci

Życie wokół kontynuuje rubryka poświęcona wnętrzom i wyposażeniu domu. Projektanci wybierają w sklepach internetowych dziesięć rzeczy, które mogą być przydatne na farmie lub po prostu stać się częścią wnętrza, a także wyjaśnić, co im się podobają. W nowym numerze - wybór Zarina Groeva i Maria Kosenkova, założycieli studia projektowego i sklepu internetowego Lecitron.ru.

Zarina Groevaya

Maria Kosenkova

Krzesło dziecięce Kartell

Kup za 5232 rubli

Przezroczyste meble sprawiają, że wnętrze jest przewiewne. Dzięki istniejącemu standardowemu wyborowi modelu wykonanego z drewna lub kolorowego plastiku, to nieważkie różowe krzesło Kartell wygląda niecodziennie i świeżo. Krzesło dla małej księżniczki.

Płócienna torba do przechowywania

Kup za 499 rubli

Takie torby na zabawki dosłownie zalały Pinteresta linkami do międzynarodowych sklepów internetowych, a w naszym kraju znalezienie takiej rzeczy trwało wieczność. Ale warto! To nie jest kolejne pudełko z IKEA, które znajduje się w każdym domu, ale prawdziwy mebel z rysunkiem autora.

Light Bean Bubble

Kup za 6000 rubli

Stworzenie rosyjskiego projektanta przemysłowego - utalentowanej Kateriny Kopytiny. Lampy lakoniczne, podobnie jak balony, pięknie łączą się z dębową podstawą.

Tabela The Land of Nod

Kup za 152 USD

Oszałamiająca kombinacja materiałów - jasny neon metalowy z blatem z ciemnego drewna. Prawdziwie designerski element wnętrza.

Lampa Bouli

Kup za 86 euro

W pokoju dziecięcym nie można bać się eksperymentować z kolorem. Te szklane lampy są wykonane ręcznie. Każdy produkt jest wyjątkowy, dlatego niektóre niedoskonałości są nie tylko wybaczane, ale także mile widziane.

Regał Le Citron

Kup za 13 500 rubli

Jesteśmy zakochani w skandynawskim designie i jesteśmy przekonani, że w Rosji można stworzyć lakoniczne stylowe rozwiązania. Ta żółta obudowa, która stanie się głównym akcentem w kosmosie, jest tego przykładem. Rozcieńczyć wnętrze czarno-białymi elementami i cieszyć się harmonią formy i koloru.

BaldachimNumero 74

Kup za 59 dolarów

Włoska marka daje możliwość zanurzenia się w bajce bez wychodzenia z domu. Uwielbiamy ten baldachim za jego grafitowo-szary kolor i naturalną bawełnę.

Czerwona półka The Land of Nod

Kup za 127 dolarów

Niesamowity pomysł na przechowywanie: dziecko będzie mogło zdobyć swoją ulubioną książkę bez pomocy rodziców. A na półce możesz rozłożyć zabawki i wymyślić prawdziwy pomysł. Rozwiązanie dwa w jednym jest funkcjonalne i stylowe.

Zasłony z nadrukiem

Kup za 7000 rubli

Zabawny druk z kotem Stefanem z Paryża został specjalnie opracowany do użytku na tkaninach przez ilustratorkę Margaritę Stychinską. Zasłony idealnie komponują się z przedmiotami z podobnej kolekcji mebli dla dzieci. Na zamówienie możliwe jest drukowanie na zasłonach z Raron Larry z Londynu. Wystarczy wskazać swoje życzenie w komentarzach.

Dywan abstrakcyjny

Kup za 11 115 rubli

Znalezienie odpowiedniego dywanu w pokoju dziecinnym to całe zadanie. Po wielu próbach natrafiliśmy na tę cudowną opcję - abstrakcyjny dywan z mikrofibry, przyjemny w dotyku.

Popularne Wiadomości

Kategoria Przewodnik, Następny Artykuł

Przydatne lato: 12 książek dla dzieci do nauki nowego
Przewodnik

Przydatne lato: 12 książek dla dzieci do nauki nowego

W połowie wakacji wielu jest już zmęczonych odpoczynkiem bezczynności i chętnych do nauki czegoś nowego. W lipcowej selekcji Life wokół nie są to nudne encyklopedie, ale fascynujące i przydatne książki na zupełnie inne tematy - zapewne zainteresują dzieci na długo. Florence Pinault. Sekretna wojna drobnoustrojów Michaiła Chaczaturowa Spacer do historii, 2018 Wiek: 8+ Ta książka opowiada o niewidzialnej, ale ważnej wojnie prowadzonej przez armię wirusów, batalionów bakterii, zasadzki na półki pasożytów na ochronne komórki naszego ciała.
Czytaj Więcej
7 interesujących brunche w Moskwie
Przewodnik

7 interesujących brunche w Moskwie

Brunch, połączenie brunchu z lunchem, jest zwykle serwowany w weekendy między 11:00 a 16:00. Jest to nie tylko dobra opcja śniadaniowa dla tych, którzy lubią spać dłużej, ale także okazja do spotkania się z przyjaciółmi i spędzenia czasu na jedzeniu i rozmowach. Życie wokół wybrało siedem najlepszych ofert w Moskwie.
Czytaj Więcej
Od Travisa Scotta i Sophie po „Research Institute of Cosmetics” i IC3PEAK: Kogo warto posłuchać na festiwalach tego lata
Przewodnik

Od Travisa Scotta i Sophie po „Research Institute of Cosmetics” i IC3PEAK: Kogo warto posłuchać na festiwalach tego lata

Wiosną sezon festiwali muzycznych rozpoczyna się w Europie i Ameryce, a bliżej lata w Rosji. Życie wokół studiowało składy festiwali w Ameryce Północnej i Południowej, Europie, Japonii i Rosji, na które wciąż można kupić bilety, i stworzyło przewodnik dla 30 artystów, dla których warto wybrać się przynajmniej do jednego z nich (lub lepiej kilku).
Czytaj Więcej