Przewodnik

10 elementów wyposażenia wnętrz dla dzieci

Życie wokół kontynuuje rubryka poświęcona wnętrzom i wyposażeniu domu. Projektanci wybierają w sklepach internetowych dziesięć rzeczy, które mogą być przydatne na farmie lub po prostu stać się częścią wnętrza, a także wyjaśnić, co im się podobają. W nowym numerze - wybór Zarina Groeva i Maria Kosenkova, założycieli studia projektowego i sklepu internetowego Lecitron.ru.

Zarina Groevaya

Maria Kosenkova

Krzesło dziecięce Kartell

Kup za 5232 rubli

Przezroczyste meble sprawiają, że wnętrze jest przewiewne. Dzięki istniejącemu standardowemu wyborowi modelu wykonanego z drewna lub kolorowego plastiku, to nieważkie różowe krzesło Kartell wygląda niecodziennie i świeżo. Krzesło dla małej księżniczki.

Płócienna torba do przechowywania

Kup za 499 rubli

Takie torby na zabawki dosłownie zalały Pinteresta linkami do międzynarodowych sklepów internetowych, a w naszym kraju znalezienie takiej rzeczy trwało wieczność. Ale warto! To nie jest kolejne pudełko z IKEA, które znajduje się w każdym domu, ale prawdziwy mebel z rysunkiem autora.

Light Bean Bubble

Kup za 6000 rubli

Stworzenie rosyjskiego projektanta przemysłowego - utalentowanej Kateriny Kopytiny. Lampy lakoniczne, podobnie jak balony, pięknie łączą się z dębową podstawą.

Tabela The Land of Nod

Kup za 152 USD

Oszałamiająca kombinacja materiałów - jasny neon metalowy z blatem z ciemnego drewna. Prawdziwie designerski element wnętrza.

Lampa Bouli

Kup za 86 euro

W pokoju dziecięcym nie można bać się eksperymentować z kolorem. Te szklane lampy są wykonane ręcznie. Każdy produkt jest wyjątkowy, dlatego niektóre niedoskonałości są nie tylko wybaczane, ale także mile widziane.

Regał Le Citron

Kup za 13 500 rubli

Jesteśmy zakochani w skandynawskim designie i jesteśmy przekonani, że w Rosji można stworzyć lakoniczne stylowe rozwiązania. Ta żółta obudowa, która stanie się głównym akcentem w kosmosie, jest tego przykładem. Rozcieńczyć wnętrze czarno-białymi elementami i cieszyć się harmonią formy i koloru.

BaldachimNumero 74

Kup za 59 dolarów

Włoska marka daje możliwość zanurzenia się w bajce bez wychodzenia z domu. Uwielbiamy ten baldachim za jego grafitowo-szary kolor i naturalną bawełnę.

Czerwona półka The Land of Nod

Kup za 127 dolarów

Niesamowity pomysł na przechowywanie: dziecko będzie mogło zdobyć swoją ulubioną książkę bez pomocy rodziców. A na półce możesz rozłożyć zabawki i wymyślić prawdziwy pomysł. Rozwiązanie dwa w jednym jest funkcjonalne i stylowe.

Zasłony z nadrukiem

Kup za 7000 rubli

Zabawny druk z kotem Stefanem z Paryża został specjalnie opracowany do użytku na tkaninach przez ilustratorkę Margaritę Stychinską. Zasłony idealnie komponują się z przedmiotami z podobnej kolekcji mebli dla dzieci. Na zamówienie możliwe jest drukowanie na zasłonach z Raron Larry z Londynu. Wystarczy wskazać swoje życzenie w komentarzach.

Dywan abstrakcyjny

Kup za 11 115 rubli

Znalezienie odpowiedniego dywanu w pokoju dziecinnym to całe zadanie. Po wielu próbach natrafiliśmy na tę cudowną opcję - abstrakcyjny dywan z mikrofibry, przyjemny w dotyku.

Popularne Wiadomości

Kategoria Przewodnik, Następny Artykuł

Co robić w Moskwie wieczorem 2 sierpnia
Ciekawe

Co robić w Moskwie wieczorem 2 sierpnia

We wtorek wieczorem 2 sierpnia w Moskwie odbędzie się kilka pokazów filmowych, wykładów i koncertów. Życie w okolicy mówi ci, co robić w mieście po pracy. Kino „Little Men” Co: Festiwal Filmowy Otkritie x Strelka kontynuuje rosyjską premierę niezależnego dramatu Ira Saks, o przyjaźni dwóch trzynastolatków z Brooklynu, którzy przez przypadek zaczynają żyć obok siebie.
Czytaj Więcej
Ilu Rosjan zamierza świętować Halloween
Ciekawe

Ilu Rosjan zamierza świętować Halloween

Liczba Rosjan obchodzących Halloween wzrosła. Do takiego wniosku doszli socjologowie z Centrum Lewady, którzy pytali mieszkańców Rosji o ich stosunek do tego święta. 10% Rosjan zamierza świętować Halloween. Uczestników badania zapytano, czy wiedzieli o Halloween i czy zamierzają świętować to święto.
Czytaj Więcej
Zaprojektuj Subbotnik, Mama Market, Labor Theatre i wycieczkę do Szeremietiewa
Ciekawe

Zaprojektuj Subbotnik, Mama Market, Labor Theatre i wycieczkę do Szeremietiewa

Sezony projektowe w „Piekarni” Kiedy: 20 i 21 maja Gdzie: ul. Novodmitrovskaya, ow. 1 projekt Subbotnik w tym roku zostanie przeniesiony na nową stronę. Na gości czekają wykłady na temat chleba, jedzenie od szefów kuchni w pop-upie restauracji, przedstawienia teatralne, muzyka i sklep dla majsterkowiczów. Dzieci będą sprzedawać sadzonki uprawiane wraz z rodzicami na Zielonym Rynku, a ty możesz przynieść rośliny z domu do pokoju dziecinnego, aby je wymienić lub oddać w dobre ręce.
Czytaj Więcej