Przewodnik

10 letnich obozów dla dzieci w Moskwie

Wakacje dla pracujących rodziców to prawdziwa wyprawa: musisz dowiedzieć się, jak zabrać dziecko na całe trzy miesiące. Jest to szczególnie trudne dla tych rodziców, których dzieci zmuszone są do pozostania w mieście na lato. Jednym z możliwych rozwiązań tego problemu są obozy miejskie: od rana do wieczora dziecko będzie zainteresowane i pożytecznie spędzi czas, a rodzice nie będą musieli martwić się tym, co robi i co jadł na lunch. Trzeba jednak zapłacić za spokój: główną wadą obozów miejskich jest to, że wcale nie są tanie.

Aby pomóc zapracowanym rodzicom, Life around wybrało najciekawsze programy kreatywne, edukacyjne, rozwojowe i sportowe dla dzieci, które odbędą się tego lata w Moskwie.

od 23 maja do 26 sierpnia

Obóz sportowy „Kant”

W obozie dla dzieci „Podczas gdy mama jest w pracy” uczestnicy nauczą się jeździć na deskorolce i deskorolce, grać w tenisa, skakać na trampolinie lub tańczyć. Są zajęcia wspinaczkowe i sztuki walki. Oprócz jedzenia cena obejmuje wynajem niezbędnego sprzętu.


Wiek: 3-16 lat

Stawki: zmiana (5 dni) - z 11 750 rubli, jednorazowa wizyta - z 2 350 rubli

Odżywianie: wliczone w cenę

Adres: Przepływ elektrolitu, 7, s. 2

od 30 maja do 12 sierpnia

Klub dzienny zoo w Moskwie

Każda zmiana programu „Warsztaty dla zwierząt” trwa 10 dni. W tym czasie dzieci poznają życie zoo i cechy jego mieszkańców, uczą się dbać o zwierzęta, a także biorą udział w kreatywnych warsztatach. Zajęcia planowane są zarówno na zewnątrz, jak i w specjalnie wyposażonym pokoju w zoo.


Wiek: 7-12 lat

Stawki: zmiana (10 dni) - 15 000 rubli

Odżywianie: płatne osobno - 5000 rubli

Adres: Zoo w Moskwie, ulica B. Gruzinskaya, 1

od 30 maja

Żydowski obóz letni

Letni program Muzeum Żydowskiego „Dzieci w wielkim mieście” poświęcony jest badaniu metropolii. Dzieci będą uczyć się historii i architektury Moskwy, a także rozwiązywać zadania i próbować siebie jako fotografów i przewodników.


Wiek: 7-12 lat

Stawki: jedna wizyta - 2 300 rubli

Odżywianie: w zestawie

Adres: Muzeum Żydowskie i Centrum Tolerancji, ul. Obraztsova, 11, s. 1A

od 30 maja do 26 sierpnia

Obóz letni w Ermitażu

W Ermitażu planowane są dwa całe obozy - klub dla dzieci White Rabbit House i studio Mother's Garden. Pierwszy klub oferuje wybór zmian związanych z tańcem, teatrem, historią starożytnych cywilizacji, szachami i poszukiwaniem skarbów. W „Ogrodzie Matki” odbywają się zmiany architektoniczne, dziennikarskie, teatralne, artystyczne i książkowe.


Wiek: 4-12 lat

Stawki: zmiana (10 dni) - 15 000 rubli

Odżywianie: płatne osobno - 6000 rubli

Adres: Hermitage Garden, Karetny Ryad Street, 3

od 30 maja do 26 sierpnia

Obóz letni „Pampa Green”

W programie „O wszystkim na świecie” dzieci będą uczyć się tradycji różnych narodów i uczyć się ciekawych zawodów. Ponadto uczestnicy będą angażować się w taniec, gimnastykę, inscenizację i spacery.


Wiek: 3-12 lat

Stawki: zmiana (5 dni) - 12 500 rubli, jednorazowa wizyta -2 700 rubli

Odżywianie: wliczone w cenę

Adres: Myasnitskaya street, 13, s. 3

6-17 czerwca

Letni projekt Muzeum Moskiewskiego

Muzeum Moskiewskie, podobnie jak Muzeum Żydowskie, poświęciło swój obóz letni miastu i jego dzieciom. Odwiedzającym program oferuje się studia nad historią i architekturą stolicy, dowiedzieć się więcej o bezpieczeństwie w środowisku miejskim, a także o tym, jak uczynić życie w mieście wygodniejszym. Program obejmuje wizyty na wystawach muzealnych, wycieczki piesze i zajęcia kreatywne.


Wiek: 7-12 lat

Stawki: zmiana (5 dni) - 9000 rubli, jednorazowa wizyta - 2000 rubli

Odżywianie: płatne osobno

Adres: Muzeum Moskwy, Zubovsky Boulevard, 2

OD 6 CZERWCA DO 8 LIPCA

Warsztaty kreatywne w CC „Moskvich”

Dzieci w warsztacie czekają na zajęcia kreatywne i techniczne, eksperymenty, oglądanie filmów, a także na udział w grach sportowych i koncertach. Program centrum kultury przeznaczony jest tylko na pół dnia - o godzinie 14:00 dziecko będzie już wolne.


Wiek: 8-16 lat

Stawki: zmiana (10 dni) - 7 000 rubli

Odżywianie: nie pod warunkiem

Adres: CC „Moskvich”, Volgogradsky Prospect, 46/15

od 6 czerwca do 26 sierpnia

Letni klub „City Farm” w VDNH

„Wakacje w gospodarstwie miejskim” to dziesięciodniowy program, który obejmuje zajęcia w gospodarstwie, kursy mistrzowskie, sport i wycieczki po terytorium VDNH. Pierwsza część dnia poświęcona będzie życiu na farmie (dzieci nauczą się, jak dbać o zwierzęta i rośliny), a po południu uczestnicy klubu letniego zajmą się kreatywnością i zabawami.


Wiek: 7-13 lat

Stawki: zmiana (10 dni) - 27 000 rubli, jednorazowa wizyta - 3000 rubli

Odżywianie: wliczone w cenę

Adres: „City Farm” w VDNH, Prospekt Mira, 119, s. 44

od 6 czerwca do 26 sierpnia

Kampus Zielonej Szkoły w Parku Gorkiego

Zmiany w letnim kampusie Green School są podzielone na następujące tematy: turystyka, skate, stolarstwo, architektura, cyrk, break dance, taniec nowoczesny, teatr, fotografia i muzyka. Podczas pobytu w obozie dzieci nie tylko uczą się zgodnie z wybranym programem, ale także odwiedzają pobliskie muzea, chodzą na wycieczki i spacerują po parku. Uwaga: w przypadku programu sportowego wymagane jest dodatkowe ubezpieczenie, które nie jest wliczone w cenę zmiany.


Wiek: 9-14 lat

Stawki: zmiana (5 dni) - z 12 500 rubli

Odżywianie: wliczone w cenę

Adres: Gorky Park, Krymsky Val, 9, s.4

od 6 czerwca do 26 sierpnia

Kreatywne laboratorium ZIL

W Centrum Kultury ZIL dzieci będą zajmować się sztuką i nauką, poznają podstawy teatru, animacji, kina, fotografii i designu, a także będą oglądać filmy, brać udział w zadaniach i jeździć na wycieczki. Każdego ranka w obozie planują zacząć od tańca, jogi lub fitnessu. Na podstawie wyników zmiany uczestnicy wykonają projekt indywidualny lub grupowy.


Wiek: 11-17 lat

Stawki: zmiana (10 dni) - 19 800 rubli

Odżywianie: wliczone w cenę

Adres: CC ZIL, ul. Wostochnaya, 4, budynek 1

Popularne Wiadomości

Kategoria Przewodnik, Następny Artykuł

Do biura i na wiosnę na Uralu: sześć wielowarstwowych zdjęć z Uniqlo
Przewodnik

Do biura i na wiosnę na Uralu: sześć wielowarstwowych zdjęć z Uniqlo

Przez kilka sezonów z rzędu trend nakładania warstw pozostaje jednym z ulubionych miejsc na podium: jest wygodny i praktyczny. W sezonie wiosna-lato 2019 zaawansowana technologicznie japońska marka Uniqlo wprowadziła na rynek zaawansowaną kolekcję AIRism, której modele są przekształcane w obrazy wielowarstwowe. Ubrania wykonane są z lekkiego i jedwabistego w dotyku materiału z funkcją minimalizacji nieprzyjemnych zapachów, które szybko wchłaniają i odparowują wilgoć.
Czytaj Więcej
Balet na świeżym powietrzu, Romeo i Julia i Nelly Furtado na dużym ekranie w Jekaterynburgu
Przewodnik

Balet na świeżym powietrzu, Romeo i Julia i Nelly Furtado na dużym ekranie w Jekaterynburgu

Wiedeński Festiwal Muzyki Filmowej odbył się po raz pierwszy w 1991 roku na Placu Ratuszowym w stolicy Austrii. Od 2010 r. W Jekaterynburgu odbywa się Festiwal Filmowy przy Wiener Rathausplatz przy wsparciu Konsulatu Honorowego Austrii. Na dużym ekranie przed Uralskim Uniwersytetem Federalnym przy Mira Street 19, pokazują filmy muzyczne, opery rockowe, koncerty i balet, a także występy na żywo.
Czytaj Więcej
Dzieci w mieście: atrakcje w długi weekend majowy
Przewodnik

Dzieci w mieście: atrakcje w długi weekend majowy

W tym roku pierwszego maja miały cztery wolne dni - od 29 kwietnia do 2 maja. Mówimy ci, co robić z dziećmi w mieście, jeśli wszystkie ścieżki w lokalnym parku zostały już zbadane, ale nie chcesz siedzieć w domu. Tekst Masha Shatalina Festiwale, wystawy i kursy mistrzowskie Program dla dzieci na festiwalu festiwalu kultury japońskiej Organizatorzy przygotowali wiele rozrywek dla dzieci: tradycyjne japońskie gry (na przykład daruma otoshi, japońska wersja jengi, w której musisz pokonać bloki młotkiem, próżność z pierścieniami, które rzucony w cel, mama-tsumami, gdzie musisz przesunąć fasolę na prędkość, itd.), kolorowe kostiumy cosplay, strefa Nintendo dla miłośników gier wideo, warsztaty na temat origami, malowanie drewnianych lalek i aktorstwo głosowe anime i, oczywiście, eobychnuyu japońskie jedzenie i desery.
Czytaj Więcej
Life-resort: pięć nowych basenów zewnętrznych w Moskwie
Przewodnik

Life-resort: pięć nowych basenów zewnętrznych w Moskwie

„Brzozy. Obóz letni” Stroginskoje Shosse, posiadanie 1 „Portu” VDNH, przestrzeń między pawilonami 8 i 9 Dawne nieużytki między 8 a 9 pawilonami VDNH tego lata zamieniły się w dużą plażę dla 700 osób. W strefie standardowej znajdują się dwa duże baseny i jedno dziecięce, w strefie VIP jest jeszcze jedno, a także jacuzzi.
Czytaj Więcej