Przewodnik

Gra domowa: 5 rosyjskich marek zabawek

Dla tych, którzy chcą urozmaicić kolekcję zabawek swojego dziecka lub zrobić oryginalny i użyteczny prezent, znaleźliśmy pięć krajowych marek, które tworzą piękne zabawki i gry edukacyjne.


„Shusha”

Projektant Anastasia Shcherbakova i architekt Wasilij Perfiliew wraz z psychologami opracowali minimalistyczny, nawiązujący do radzieckiej awangardy projektantów dziecięcych. Zabawki wykonane z drewna rozwijają zdolności myślenia i motoryki, kreatywność i poczucie humoru. Ceny zabawek zaczynają się od 2 tysięcy rubli i dochodzą do 4 tysięcy rubli.Zubazu

Asortyment marki nie jest bardzo duży, ale każda zabawka jest starannie opracowywana przez imponujący zespół projektantów, ilustratorów i edukatorów. Zabawki rozwijają myślenie i smak estetyczny, uczą czytania i uczenia się świata. Zwróciliśmy szczególną uwagę na opakowanie: staraliśmy się, aby było wygodne dla dorosłych i dzieci oraz funkcjonalne. Ceny marki są dość przystępne - 700 rubli za alfabet magnetyczny.Leluta

Twórcy marki opracowali panele z wieloma miękkimi, pięknie pomalowanymi detalami. Możesz grać na podłodze lub zawiesić panel na ścianie, detale zapinane są na rzepy. Mali badacze będą mogli badać ziemię, przestrzeń i strukturę miasta. Każdy szczegół wyjaśnia dziecku określone zjawisko. Cena jednego zestawu wynosi 5700 rubli.„Proste zasady”

Wydawnictwo zajmuje się opracowywaniem i produkcją ekscytujących gier planszowych o wysokiej jakości wzornictwie dla dzieci w różnym wieku i całej rodziny. Szczególną uwagę przywiązuje się do tego, aby zasady gry były zrozumiałe dla wszystkich i aby jak najmniej czasu poświęcano na studiowanie instrukcji. Cena gry zaczyna się od 450 rubli.Tata Tekturowy

Zabawki, garnitury i domy wykonane z tektury zostały wynalezione przez moskiewskiego architekta Jewgienija Kudryavtseva. Wynalazł zabawki edukacyjne dla swojej córki, a następnie przekształcił hobby w odnoszący sukcesy rodzinny biznes. W sklepie możesz wybrać gotową zabawkę i pomalować ją w domu do woli lub zamówić coś na indywidualny projekt. Ceny zaczynają się od 600 rubli za autostradę i osiągają 4500 rubli za duży tron ​​tekturowy.

Obejrzyj wideo: Klein Odkurzacz zabawka firmy Bosch domowe sprzęty dla dzieci test na żywo (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Przewodnik, Następny Artykuł

W pudełku: 7 działających (i nie) sztuczek do sprzątania pokoju dziecinnego
Przewodnik

W pudełku: 7 działających (i nie) sztuczek do sprzątania pokoju dziecinnego

Tekst Irina Korneevskaya Zaburzenie w pokoju dziecięcym jest jednym z wiecznych tematów na forach rodzicielskich. Każda rodzina ma własny sposób, aby nauczyć dziecko, jak układać rzeczy na swoim miejscu. Redaktorzy czasopisma Life wokół zgromadzili hacki rodziców, którym udało się osiągnąć porządek w domu, i poprosili psychologa dziecięcego Alexandra Pokryszkina o skomentowanie różnych metod.
Czytaj Więcej
Wystawa główna: Jak iść do muzeum z dziećmi
Przewodnik

Wystawa główna: Jak iść do muzeum z dziećmi

W weekendy przewodniki dla dzieci opowiadają o wydarzeniach i lekcjach mistrzowskich, które muzea organizują dla najmłodszych: często są to krótkie interaktywne zajęcia, podczas których dzieci poznają artystów, historię obrazów lub aranżację wystawy. Ale co, jeśli zdecydujesz się wprowadzić dziecko do świata piękna na własną rękę?
Czytaj Więcej