Przewodnik

Zarządzanie przyrodą: Ekokosmetyki dla dzieci

Życie wokół wybrało organiczne kosmetyki dla dzieci i poprosiło pediatrę, aby opowiedzieli o tym, jak korzystać z eko-kosmetyków dla dzieci.

Frolov Pavel Alexandrovich

Pediatra „Prywatna klinika dziecięca”

Wybierając kosmetyki dla dzieci, nie należy koncentrować się wyłącznie na naturze organicznej, ponieważ często w szczegółowych produktach używają dużej liczby składników ziołowych (rumianek, nagietek, lawenda i inne), które mogą powodować reakcje alergiczne. Ale nie ma bezpośredniej korelacji między używaniem niektórych kosmetyków a alergiami, ponieważ każdy organizm jest indywidualny. Oznacza to, że podczas korzystania z produktów ekologicznych dziecko nie jest bezpieczne przed alergią. Radzę, aby nie od razu kupować całej linii od jednego producenta, powinieneś spróbować wybrać fundusze odpowiednie dla Twojego dziecka.

Istnieją ogólne zasady poruszania się po ogromnej różnorodności oferowanych kosmetyków. Kosmetyki należy wybierać tylko na bazie wody, a nie na oleju, w kosmetykach dla dzieci nie powinno być dużej liczby zapachów, barwników i alkoholi. Ważne jest, aby nie używać kosmetyków medycznych dla zdrowego dziecka: należy go stosować wyłącznie zgodnie z zaleceniami lekarza.

Najedź kursorem na swoje ulubione narzędzie, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Obejrzyj wideo: Zarządzanie środowiskowe w przedsiębiorstwach (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Przewodnik, Następny Artykuł

W pudełku: 7 działających (i nie) sztuczek do sprzątania pokoju dziecinnego
Przewodnik

W pudełku: 7 działających (i nie) sztuczek do sprzątania pokoju dziecinnego

Tekst Irina Korneevskaya Zaburzenie w pokoju dziecięcym jest jednym z wiecznych tematów na forach rodzicielskich. Każda rodzina ma własny sposób, aby nauczyć dziecko, jak układać rzeczy na swoim miejscu. Redaktorzy czasopisma Life wokół zgromadzili hacki rodziców, którym udało się osiągnąć porządek w domu, i poprosili psychologa dziecięcego Alexandra Pokryszkina o skomentowanie różnych metod.
Czytaj Więcej
Wystawa główna: Jak iść do muzeum z dziećmi
Przewodnik

Wystawa główna: Jak iść do muzeum z dziećmi

W weekendy przewodniki dla dzieci opowiadają o wydarzeniach i lekcjach mistrzowskich, które muzea organizują dla najmłodszych: często są to krótkie interaktywne zajęcia, podczas których dzieci poznają artystów, historię obrazów lub aranżację wystawy. Ale co, jeśli zdecydujesz się wprowadzić dziecko do świata piękna na własną rękę?
Czytaj Więcej