Przewodnik

Zarządzanie przyrodą: Ekokosmetyki dla dzieci

Życie wokół wybrało organiczne kosmetyki dla dzieci i poprosiło pediatrę, aby opowiedzieli o tym, jak korzystać z eko-kosmetyków dla dzieci.

Frolov Pavel Alexandrovich

Pediatra „Prywatna klinika dziecięca”

Wybierając kosmetyki dla dzieci, nie należy koncentrować się wyłącznie na naturze organicznej, ponieważ często w szczegółowych produktach używają dużej liczby składników ziołowych (rumianek, nagietek, lawenda i inne), które mogą powodować reakcje alergiczne. Ale nie ma bezpośredniej korelacji między używaniem niektórych kosmetyków a alergiami, ponieważ każdy organizm jest indywidualny. Oznacza to, że podczas korzystania z produktów ekologicznych dziecko nie jest bezpieczne przed alergią. Radzę, aby nie od razu kupować całej linii od jednego producenta, powinieneś spróbować wybrać fundusze odpowiednie dla Twojego dziecka.

Istnieją ogólne zasady poruszania się po ogromnej różnorodności oferowanych kosmetyków. Kosmetyki należy wybierać tylko na bazie wody, a nie na oleju, w kosmetykach dla dzieci nie powinno być dużej liczby zapachów, barwników i alkoholi. Ważne jest, aby nie używać kosmetyków medycznych dla zdrowego dziecka: należy go stosować wyłącznie zgodnie z zaleceniami lekarza.

Najedź kursorem na swoje ulubione narzędzie, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Obejrzyj wideo: Zarządzanie środowiskowe w przedsiębiorstwach (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Przewodnik, Następny Artykuł

Przydatne lato: 12 książek dla dzieci do nauki nowego
Przewodnik

Przydatne lato: 12 książek dla dzieci do nauki nowego

W połowie wakacji wielu jest już zmęczonych odpoczynkiem bezczynności i chętnych do nauki czegoś nowego. W lipcowej selekcji Life wokół nie są to nudne encyklopedie, ale fascynujące i przydatne książki na zupełnie inne tematy - zapewne zainteresują dzieci na długo. Florence Pinault. Sekretna wojna drobnoustrojów Michaiła Chaczaturowa Spacer do historii, 2018 Wiek: 8+ Ta książka opowiada o niewidzialnej, ale ważnej wojnie prowadzonej przez armię wirusów, batalionów bakterii, zasadzki na półki pasożytów na ochronne komórki naszego ciała.
Czytaj Więcej
7 interesujących brunche w Moskwie
Przewodnik

7 interesujących brunche w Moskwie

Brunch, połączenie brunchu z lunchem, jest zwykle serwowany w weekendy między 11:00 a 16:00. Jest to nie tylko dobra opcja śniadaniowa dla tych, którzy lubią spać dłużej, ale także okazja do spotkania się z przyjaciółmi i spędzenia czasu na jedzeniu i rozmowach. Życie wokół wybrało siedem najlepszych ofert w Moskwie.
Czytaj Więcej
Od Travisa Scotta i Sophie po „Research Institute of Cosmetics” i IC3PEAK: Kogo warto posłuchać na festiwalach tego lata
Przewodnik

Od Travisa Scotta i Sophie po „Research Institute of Cosmetics” i IC3PEAK: Kogo warto posłuchać na festiwalach tego lata

Wiosną sezon festiwali muzycznych rozpoczyna się w Europie i Ameryce, a bliżej lata w Rosji. Życie wokół studiowało składy festiwali w Ameryce Północnej i Południowej, Europie, Japonii i Rosji, na które wciąż można kupić bilety, i stworzyło przewodnik dla 30 artystów, dla których warto wybrać się przynajmniej do jednego z nich (lub lepiej kilku).
Czytaj Więcej