Przewodnik

Gdzie zrobić fryzurę dla niemowląt w Moskwie?

Ostatnio w mieście otwarto wiele nowych salonów kosmetycznych dla dzieci i rodzin. Tutaj możesz nie tylko robić modne fryzury i manicure dla dzieci i dorosłych, ale także kupować kosmetyki dla dzieci, akcesoria i zabawki. Życie wokół wybrało siedem salonów rodzinnych, w których mali klienci będą zadowoleni, i nauczyli się, jak dbać o włosy dzieci.

Galina Agowa

Dyrektor ds. Rozwoju sieci salonów kosmetycznych
dla całej rodziny Victoria Dreams


Przygotowanie do pierwszej fryzury

Wyobraź sobie: podchodzi do ciebie nieznajomy, osoba niczego nie podejrzewająca i bez ostrzeżenia czyta włosy niektórymi manipulacjami. Jest mało prawdopodobne, aby takie działania wywołały entuzjazm. O tym samym, co dziecko czuje, kiedy go chwyta, stawia na wysokim stołku, a nieznana ciocia zaczyna klikać na niego niezrozumiałymi narzędziami. Dziecko może postrzegać takie zachowanie dorosłych jako zagrożenie dla własnego bezpieczeństwa i przez długi czas traci chęć obcinania włosów i grzebienia. Można tego jednak uniknąć, przygotowując się do wizyty u fryzjera. Wyjaśnij i lepiej pokaż, że fryzura nie ma się czym martwić. Zabierz lalkę lub misia do wyimaginowanego fryzjera, stracisz proces, który nastąpi w prawdziwym salonie. Innym sposobem: zabierz dziecko ze sobą, gdy idziesz na fryzurę, aby następnym razem wnętrze nie było nowe.

Wybierz salony piękności, w których mali klienci są gotowi na przyjazd: są specjalne foteliki dla dzieci, a mistrzowie mają fryzury dla fanów i mogą zabawiać dzieci. Ponadto spróbuj wybrać czas na pójście do salonu, gdy dziecko jest w dobrym nastroju i czuje się dobrze.

Pielęgnacja włosów dla dzieci

Mycie dzieci nie jest konieczne zbyt często. Wystarczy raz lub dwa razy w tygodniu. Wybierz łagodny szampon dla dzieci. Dla starszych dziewcząt z długimi włosami możesz wybrać specjalną odżywkę. Zwróć uwagę na wybór odpowiedniego grzebienia - potrzebujesz takiego, który delikatnie rozplątuje włosy i delikatnie masuje głowę. Sprzęt do przechowywania, jeśli to konieczne, można pożyczyć od rodziców.

Popularne fryzury dla dzieci

Częściej współpracujemy z chłopcami, ponieważ regularnie potrzebują wizyty u fryzjera. Chłopcy w zasadzie proszą o fryzurę, jak ulubiony piłkarz, więc zdejmujemy whisky i zostawiamy coś w rodzaju szaleństwa. Czasami golimy oryginalne rysunki. Dziewczyny poniżej piątego roku życia zwykle noszą kwadrat lub jego wariant - sekundę. Po pięciu latach wszyscy zwykle zapuszczają włosy i przycinają końce i grzywkę. Cała rodzina często przychodzi do nas z fryzurą, więc dzieci proszone są o obcinanie włosów i układanie ich jako mamy lub taty siedzących na sąsiednim krześle. Wygląd rodziny jest więc bardzo popularny.


Fryzjer dziecięcy „Dorosłe dzieci”

Adres: uprawiać je. Bauman, st. Old Basmannaya, 15

Cena fryzury dla dziecka: 1200 rubli

Przytulna przestrzeń w parku, z dużą ilością gier i zabawek. Tutaj możesz nie tylko zrobić fryzurę i manicure, ale także świętować urodziny dzieci lub zorganizować kolejne wakacje.

Dziecięcy salon kosmetyczny „Swift”

Adres: św. Malaya Bronnaya, 21/13, s. 2

Cena fryzury dla dziecka: 1 800 rubli

Fryzjer wygląda jak jasny pokój gier z fotelami samochodowymi i kreskówkami. Po strzyżeniu każde dziecko otrzymuje prezent. Pierwsza fryzura dziecka może być prawdziwym wydarzeniem: dziecko otrzyma dyplom, a rodzice otrzymają pierwszy odcięty lok w pięknym pudełku - jako pamiątkę.

Fryzjer dziecięcy „Chick-chik”

Adres:św. Big Yakimanka, 32

Cena fryzury dla dziecka: 999 rubli

Jeden z pierwszych salonów dziecięcych otwarty w Moskwie. Właścicielka Chik-chik jest matką pięciorga dzieci, dokładnie wie, czego potrzebują mali klienci. Znajdą podejście do każdego dziecka i zapewnią rozrywkę według własnych upodobań.

Fryzjer dziecięcy „Pomysłowy”

Adres: Centrum Handlowe „Centralny Sklep Dziecięcy na Łubiance”, Teatr 5,

Cena fryzury dla dziecka: 890 rubli

Duża sieć niedrogich fryzjerów dziecięcych - w Moskwie otwartych jest 9 salonów. Tutaj możesz zrobić fryzurę z całą rodziną, zrobić manicure, malować twarz, przekłuć uszy, bawić się i oglądać bajki. W salonach często są dodatkowe rabaty i przyjemne promocje.

Dziecięcy salon kosmetyczny „Prёcheskin”

Adres: Centrum handlowe „Perseusz dla dzieci”, ul. Malaya Semenovskaya, 28, s. 19

Cena fryzury dla dziecka: 600 rubli - w dni powszednie, 700 rubli - w weekendy

Oprócz salonu na Siemionowskiej, w Jaseniewie, Dolgoprudnym i Krasnogorsku znajduje się „Prёcheskin”. Mali goście czekają na fotele samochodowe, radzieckie kreskówki i słodycze.

Butikowa fryzura dla dziecka „Oops-baby doll”

Adres: SEC Aviapark, Khodynsky Blvd, 4

Cena fryzury dla dziecka: 1600 rubli

Oprócz fryzur i eko-manicure do kreskówek salon może stworzyć kompletny bajkowy wygląd: są kostiumy dla chłopców i dziewcząt, a mistrzowie malują i czeszą dla wybranej postaci. Cena usługi (garnitur jest wliczony w cenę i pozostaje u klienta) od 5200 do 8 800 rubli.

Salon rodzinny „Victoria Dreams”

Adres: Petrovsky Blvd, 21 lat

Cena fryzury dla dziecka: od 1 350 rubli

Jest to prowadzony przez rodzinę salon z pełnym zakresem usług, zaprojektowany bardziej jak dorosły. Dzieci są serwowane w specjalnym pokoju dziecięcym, w którym znajdują się fotele maszynowe oraz duży pokój zabaw. Jeśli jedno z rodziców przyszło na procedurę, doświadczony animator zabierze dziecko. W salonie na Leninskim animator pracuje codziennie, a na bulwarze Pietrowskim tylko w weekendy. Ponadto salon ma ciekawą usługę dla młodych matek - mistrzowie przyjeżdżają do szpitala i przygotowują mamę do uroczystego wypisu.

Do pielęgnacji włosów dla niemowląt


Tangle Teezer Flower Comb

kupić
za 1 390 rubli

Pędzel i grzebień
Bebé-jou

kupić
za 1 126 rubli


Szampon dla wszystkich grup wiekowych Mustela

kupić
za 685 rubli

Szampon dla dzieci Helan Linea Bimbi

kupić
za 1916 rubli


Spray do klimatyzacji
dla dzieci Paul Mitchell

kupić
za 1253 rubli

Kredki do włosów

(dla dzieci powyżej
cztery lata)

kupić
za 390 rubli


Elastyczna taśma Nano Invisibobble

kupić
za 330 rubli

Cover: Tomsickova - Stock.adobe.com

Obejrzyj wideo: ROBERT LEWANDOWSKI WYJAWIŁ SEKRET SWOJEJ IDEALNEJ FRYZURY! PRZESZKADZA MI NAWET JEDEN ŹLE UŁOŻONY (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Przewodnik, Następny Artykuł

10 dobrych książek o aranżacji wnętrz
Przewodnik

10 dobrych książek o aranżacji wnętrz

Każdy projektant zawsze ma własną listę ważnych książek, które edukują, inspirują i pomagają znaleźć nowe i nieoczekiwane rozwiązania w pracy nad projektami. Z czasem lista ta może się uzupełniać lub zmieniać, ale prawie zawsze obejmuje zarówno poważne pomoce dydaktyczne, jak i łatwiejsze do odczytania książki, których zadaniem jest uczynienie projektowania wnętrz zrozumiałym i dostępnym.
Czytaj Więcej
Lista kontrolna: Jakich zabawek potrzebuje dziecko do roku
Przewodnik

Lista kontrolna: Jakich zabawek potrzebuje dziecko do roku

Magazyn przewodowy ma nieśmiertelny artykuł, który pojawia się od czasu do czasu w publikacjach rodziców i pokojach rozmów. Według niej za najfajniejsze zabawki wszechczasów uważa się patyki, pudełka, liny, tekturową tubę i brud. Jesteśmy tego pewni, ale dla starszych dzieci. A w co grać dla tych, którzy nie są jeszcze w stanie zdobyć kija lub zrobić zamku z błota?
Czytaj Więcej
Neonowy „Ural” i delikatna ceramika: jak rozcieńczyć minimalistyczne wnętrze
Przewodnik

Neonowy „Ural” i delikatna ceramika: jak rozcieńczyć minimalistyczne wnętrze

Lakoniczne i świadome wnętrze, które ostatnio stało się modne, częściowo dzięki dziełom Marii Kondo, może czasem być pozbawione twarzy. W życiu znalazło się kilka rosyjskich marek minimalistycznych i spokojnych przedmiotów, które nie zaśmiecą przestrzeni, ale pomogą ożywić dom. Wszystkie zostaną zaprezentowane na festiwalu zakupów Sandarina w dniach 3 i 4 listopada w domu towarowym Bolshoy oraz na stronie projektu.
Czytaj Więcej