Przewodnik

Gdzie zrobić fryzurę dla niemowląt w Moskwie?

Ostatnio w mieście otwarto wiele nowych salonów kosmetycznych dla dzieci i rodzin. Tutaj możesz nie tylko robić modne fryzury i manicure dla dzieci i dorosłych, ale także kupować kosmetyki dla dzieci, akcesoria i zabawki. Życie wokół wybrało siedem salonów rodzinnych, w których mali klienci będą zadowoleni, i nauczyli się, jak dbać o włosy dzieci.

Galina Agowa

Dyrektor ds. Rozwoju sieci salonów kosmetycznych
dla całej rodziny Victoria Dreams


Przygotowanie do pierwszej fryzury

Wyobraź sobie: podchodzi do ciebie nieznajomy, osoba niczego nie podejrzewająca i bez ostrzeżenia czyta włosy niektórymi manipulacjami. Jest mało prawdopodobne, aby takie działania wywołały entuzjazm. O tym samym, co dziecko czuje, kiedy go chwyta, stawia na wysokim stołku, a nieznana ciocia zaczyna klikać na niego niezrozumiałymi narzędziami. Dziecko może postrzegać takie zachowanie dorosłych jako zagrożenie dla własnego bezpieczeństwa i przez długi czas traci chęć obcinania włosów i grzebienia. Można tego jednak uniknąć, przygotowując się do wizyty u fryzjera. Wyjaśnij i lepiej pokaż, że fryzura nie ma się czym martwić. Zabierz lalkę lub misia do wyimaginowanego fryzjera, stracisz proces, który nastąpi w prawdziwym salonie. Innym sposobem: zabierz dziecko ze sobą, gdy idziesz na fryzurę, aby następnym razem wnętrze nie było nowe.

Wybierz salony piękności, w których mali klienci są gotowi na przyjazd: są specjalne foteliki dla dzieci, a mistrzowie mają fryzury dla fanów i mogą zabawiać dzieci. Ponadto spróbuj wybrać czas na pójście do salonu, gdy dziecko jest w dobrym nastroju i czuje się dobrze.

Pielęgnacja włosów dla dzieci

Mycie dzieci nie jest konieczne zbyt często. Wystarczy raz lub dwa razy w tygodniu. Wybierz łagodny szampon dla dzieci. Dla starszych dziewcząt z długimi włosami możesz wybrać specjalną odżywkę. Zwróć uwagę na wybór odpowiedniego grzebienia - potrzebujesz takiego, który delikatnie rozplątuje włosy i delikatnie masuje głowę. Sprzęt do przechowywania, jeśli to konieczne, można pożyczyć od rodziców.

Popularne fryzury dla dzieci

Częściej współpracujemy z chłopcami, ponieważ regularnie potrzebują wizyty u fryzjera. Chłopcy w zasadzie proszą o fryzurę, jak ulubiony piłkarz, więc zdejmujemy whisky i zostawiamy coś w rodzaju szaleństwa. Czasami golimy oryginalne rysunki. Dziewczyny poniżej piątego roku życia zwykle noszą kwadrat lub jego wariant - sekundę. Po pięciu latach wszyscy zwykle zapuszczają włosy i przycinają końce i grzywkę. Cała rodzina często przychodzi do nas z fryzurą, więc dzieci proszone są o obcinanie włosów i układanie ich jako mamy lub taty siedzących na sąsiednim krześle. Wygląd rodziny jest więc bardzo popularny.


Fryzjer dziecięcy „Dorosłe dzieci”

Adres: uprawiać je. Bauman, st. Old Basmannaya, 15

Cena fryzury dla dziecka: 1200 rubli

Przytulna przestrzeń w parku, z dużą ilością gier i zabawek. Tutaj możesz nie tylko zrobić fryzurę i manicure, ale także świętować urodziny dzieci lub zorganizować kolejne wakacje.

Dziecięcy salon kosmetyczny „Swift”

Adres: św. Malaya Bronnaya, 21/13, s. 2

Cena fryzury dla dziecka: 1 800 rubli

Fryzjer wygląda jak jasny pokój gier z fotelami samochodowymi i kreskówkami. Po strzyżeniu każde dziecko otrzymuje prezent. Pierwsza fryzura dziecka może być prawdziwym wydarzeniem: dziecko otrzyma dyplom, a rodzice otrzymają pierwszy odcięty lok w pięknym pudełku - jako pamiątkę.

Fryzjer dziecięcy „Chick-chik”

Adres:św. Big Yakimanka, 32

Cena fryzury dla dziecka: 999 rubli

Jeden z pierwszych salonów dziecięcych otwarty w Moskwie. Właścicielka Chik-chik jest matką pięciorga dzieci, dokładnie wie, czego potrzebują mali klienci. Znajdą podejście do każdego dziecka i zapewnią rozrywkę według własnych upodobań.

Fryzjer dziecięcy „Pomysłowy”

Adres: Centrum Handlowe „Centralny Sklep Dziecięcy na Łubiance”, Teatr 5,

Cena fryzury dla dziecka: 890 rubli

Duża sieć niedrogich fryzjerów dziecięcych - w Moskwie otwartych jest 9 salonów. Tutaj możesz zrobić fryzurę z całą rodziną, zrobić manicure, malować twarz, przekłuć uszy, bawić się i oglądać bajki. W salonach często są dodatkowe rabaty i przyjemne promocje.

Dziecięcy salon kosmetyczny „Prёcheskin”

Adres: Centrum handlowe „Perseusz dla dzieci”, ul. Malaya Semenovskaya, 28, s. 19

Cena fryzury dla dziecka: 600 rubli - w dni powszednie, 700 rubli - w weekendy

Oprócz salonu na Siemionowskiej, w Jaseniewie, Dolgoprudnym i Krasnogorsku znajduje się „Prёcheskin”. Mali goście czekają na fotele samochodowe, radzieckie kreskówki i słodycze.

Butikowa fryzura dla dziecka „Oops-baby doll”

Adres: SEC Aviapark, Khodynsky Blvd, 4

Cena fryzury dla dziecka: 1600 rubli

Oprócz fryzur i eko-manicure do kreskówek salon może stworzyć kompletny bajkowy wygląd: są kostiumy dla chłopców i dziewcząt, a mistrzowie malują i czeszą dla wybranej postaci. Cena usługi (garnitur jest wliczony w cenę i pozostaje u klienta) od 5200 do 8 800 rubli.

Salon rodzinny „Victoria Dreams”

Adres: Petrovsky Blvd, 21 lat

Cena fryzury dla dziecka: od 1 350 rubli

Jest to prowadzony przez rodzinę salon z pełnym zakresem usług, zaprojektowany bardziej jak dorosły. Dzieci są serwowane w specjalnym pokoju dziecięcym, w którym znajdują się fotele maszynowe oraz duży pokój zabaw. Jeśli jedno z rodziców przyszło na procedurę, doświadczony animator zabierze dziecko. W salonie na Leninskim animator pracuje codziennie, a na bulwarze Pietrowskim tylko w weekendy. Ponadto salon ma ciekawą usługę dla młodych matek - mistrzowie przyjeżdżają do szpitala i przygotowują mamę do uroczystego wypisu.

Do pielęgnacji włosów dla niemowląt


Tangle Teezer Flower Comb

kupić
za 1 390 rubli

Pędzel i grzebień
Bebé-jou

kupić
za 1 126 rubli


Szampon dla wszystkich grup wiekowych Mustela

kupić
za 685 rubli

Szampon dla dzieci Helan Linea Bimbi

kupić
za 1916 rubli


Spray do klimatyzacji
dla dzieci Paul Mitchell

kupić
za 1253 rubli

Kredki do włosów

(dla dzieci powyżej
cztery lata)

kupić
za 390 rubli


Elastyczna taśma Nano Invisibobble

kupić
za 330 rubli

Cover: Tomsickova - Stock.adobe.com

Obejrzyj wideo: ROBERT LEWANDOWSKI WYJAWIŁ SEKRET SWOJEJ IDEALNEJ FRYZURY! PRZESZKADZA MI NAWET JEDEN ŹLE UŁOŻONY (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Przewodnik, Następny Artykuł

Do biura i na wiosnę na Uralu: sześć wielowarstwowych zdjęć z Uniqlo
Przewodnik

Do biura i na wiosnę na Uralu: sześć wielowarstwowych zdjęć z Uniqlo

Przez kilka sezonów z rzędu trend nakładania warstw pozostaje jednym z ulubionych miejsc na podium: jest wygodny i praktyczny. W sezonie wiosna-lato 2019 zaawansowana technologicznie japońska marka Uniqlo wprowadziła na rynek zaawansowaną kolekcję AIRism, której modele są przekształcane w obrazy wielowarstwowe. Ubrania wykonane są z lekkiego i jedwabistego w dotyku materiału z funkcją minimalizacji nieprzyjemnych zapachów, które szybko wchłaniają i odparowują wilgoć.
Czytaj Więcej
Balet na świeżym powietrzu, Romeo i Julia i Nelly Furtado na dużym ekranie w Jekaterynburgu
Przewodnik

Balet na świeżym powietrzu, Romeo i Julia i Nelly Furtado na dużym ekranie w Jekaterynburgu

Wiedeński Festiwal Muzyki Filmowej odbył się po raz pierwszy w 1991 roku na Placu Ratuszowym w stolicy Austrii. Od 2010 r. W Jekaterynburgu odbywa się Festiwal Filmowy przy Wiener Rathausplatz przy wsparciu Konsulatu Honorowego Austrii. Na dużym ekranie przed Uralskim Uniwersytetem Federalnym przy Mira Street 19, pokazują filmy muzyczne, opery rockowe, koncerty i balet, a także występy na żywo.
Czytaj Więcej
Dzieci w mieście: atrakcje w długi weekend majowy
Przewodnik

Dzieci w mieście: atrakcje w długi weekend majowy

W tym roku pierwszego maja miały cztery wolne dni - od 29 kwietnia do 2 maja. Mówimy ci, co robić z dziećmi w mieście, jeśli wszystkie ścieżki w lokalnym parku zostały już zbadane, ale nie chcesz siedzieć w domu. Tekst Masha Shatalina Festiwale, wystawy i kursy mistrzowskie Program dla dzieci na festiwalu festiwalu kultury japońskiej Organizatorzy przygotowali wiele rozrywek dla dzieci: tradycyjne japońskie gry (na przykład daruma otoshi, japońska wersja jengi, w której musisz pokonać bloki młotkiem, próżność z pierścieniami, które rzucony w cel, mama-tsumami, gdzie musisz przesunąć fasolę na prędkość, itd.), kolorowe kostiumy cosplay, strefa Nintendo dla miłośników gier wideo, warsztaty na temat origami, malowanie drewnianych lalek i aktorstwo głosowe anime i, oczywiście, eobychnuyu japońskie jedzenie i desery.
Czytaj Więcej
Life-resort: pięć nowych basenów zewnętrznych w Moskwie
Przewodnik

Life-resort: pięć nowych basenów zewnętrznych w Moskwie

„Brzozy. Obóz letni” Stroginskoje Shosse, posiadanie 1 „Portu” VDNH, przestrzeń między pawilonami 8 i 9 Dawne nieużytki między 8 a 9 pawilonami VDNH tego lata zamieniły się w dużą plażę dla 700 osób. W strefie standardowej znajdują się dwa duże baseny i jedno dziecięce, w strefie VIP jest jeszcze jedno, a także jacuzzi.
Czytaj Więcej