Przewodnik

Co robić z dziećmi w długi weekend: festiwale, parki, muzea

Otwarcie sezonu letniego w Parku Gorkiego

Wiek: 6+

Data: 1 maja

Gdzie: Krymsky Val, 9

Zielona szkoła pokaże, jak grać w łykowe buty i miasta. Mali piłkarze pokochają interaktywny cel Sutu. Dla rodziców Scandinavia Club przygotował wykład na temat wychowywania szczęśliwych dzieci i lekcję szwedzkiego, a dla dzieci - warsztaty na temat rysowania trolli Muminków i gotowania szwedzkich potraw.


Zagraj w May Festival w Vorontsovo Estate

Wiek: 0+

Kiedy: 1 maja

Miejsce: Park Woroncowa, zm. 3

PlayMay to festiwal muzyki i teatru na świeżym powietrzu: barwne przedstawienia teatru ulicznego Pololo i dziecięcego teatru muzycznego Impromptu w Moskwie, wycieczki za kulisy i żywe strefy fotograficzne.


Mikrokosmos w kinie Pioneer

Wiek: 0+

Kiedy: 30 kwietnia

Gdzie: Kutuzowski Prospekt, zm. 21

Odnowiony film o kruchym świecie, który nas otacza, zostanie pokazany w sali wykładowej filmu dla dzieci Pioneer. Po koncercie obiecują kakao z ciasteczkami i tańczą pod okiem nauczyciela z warsztatu.


Dzień pracy ze społecznością rodzinną w VDNKh City Farm

Wiek: 0+

Kiedy: 1 maja

Gdzie: Prospect Mira, zm. 119, VDNH

Na wakacjach „Pokój! Praca! Maj!” Dzieci czekają na lekcje mistrzowskie, tańce i gry na świeżym powietrzu. Najważniejsza jest bitwa na poduszki i lemoniada z okazji Dnia Maja w prezencie.


Interaktywny występ plasteliny „Ślimak i wieloryb”

Wiek: 2+

Kiedy: 30 kwietnia

Gdzie: Leningradsky prospect, zm. 15, s. 11

Po raz pierwszy w Muzeum Rosyjskiego Impresjonizmu odbędzie się gra dla najmniejszych, w której absolutnie wszystko jest uformowane z plasteliny: głównych bohaterów, rekwizytów i scenerii. Po przedstawieniu dzieci będą miały warsztaty modelarskie, w których będą mogły zrobić własnego ślimaka i zabrać go do domu.


Wycieczka łodzią muzyczną w Krylatskoye

Wiek: 0+

Kiedy: 30 kwietnia

Gdzie: św. Krylatskaya, park „Bajka”

Jazz Kids Estate poprowadzi fascynujący wirtualny spacer w słonecznej Odessie, gdzie dzieci poznają małego Utesova, usłyszą pierwszy gramofon i zaśpiewają z aktorami prawdziwe piosenki z Odessy.


Wielka zielona wyprawa w parku Tagansky

Wiek: 0+

Kiedy: 1 maja

Gdzie: st. Taganskaya, zm. 40/42

Tagansky Park na cały dzień zamieni się w platformę dla rodzinnej wyprawy, która zakończy się wielką karnawałową procesją. Na wieczór planowany jest program muzyczny: grupa Wormwood i Sasha Vinogradova z orkiestrą Sirius.


Pchli targ na dziedzińcu Muzeum Moskiewskiego

Wiek: 0+

Kiedy: 30 kwietnia

Gdzie: Zubovsky Blvd., 2

Na rynku poświęconym sztuce ludowej będzie można pomalować własną glinianą zabawkę, zrobić zdjęcie z pamięci w retro studio, napić się herbaty z samowara i spróbować miękkich lemoniad z jagód i ziół. Zostanie otwarta specjalna strefa dla dzieci, w której będą mogli sprzedawać swoje wyroby rzemieślnicze, książki i zabawki, które stały się niepotrzebne.


Festiwal „Moskwa wiosna a cappella”

Wiek: 0+

Kiedy: 28 kwietnia i 1 maja

Gdzie: Plac Puszkinskaya

Jegor Druzhinin specjalnie wystawił musical do filmu „Dziewczyna bez adresu” - można go zobaczyć na placu Puszkina. Po prezentacji organizatorzy zapraszają dzieci do Magicznej Szkoły musicalu. Koniecznie wypróbuj fioletowe naleśniki z lemoniadą i gryczaną z konfiturą stożkową.


Moskiewska konwencja komiksowa 2017 i Cyber ​​World 2017

Wiek: 0+

Kiedy: 29 kwietnia - 1 maja

Gdzie: 119 Prospect Mira, VDNH, pawilon 75

Przez trzy dni 75. pawilon VDNH zamieni się w kolorowe miejsce, w którym odbywać się będą imponujące cyber turnieje, ekscytujące pokazy, żywy konkurs cosplay oraz spotkania z popularnymi aktorami filmowymi i telewizyjnymi, blogerami i pisarzami.


Turniej Świętego Jerzego w Kolomenskoje

Wiek: 0+

Kiedy: 29 kwietnia - 1 maja

Gdzie: park „Kolomenskoye”

Możesz oglądać walki rycerskie, spacerować po historycznych targach i skosztować średniowiecznej kuchni podczas Międzynarodowego Turnieju Rycerskiego, który zgromadzi najlepszych wojowników z całego świata.


Festiwal „Igromir” w „Ethnomir”

Wiek: 0+

Kiedy: 29 kwietnia - 1 maja

Gdzie: Region Kaługa., Rejon Borowski, der. Petrovo

Na festiwalu dzieci czekają na gry różnych czasów i narodów, przedstawienia cyrkowe, koncerty, pokazy fizykochemiczne, spektakle teatru palców i bajki w kinie na świeżym powietrzu.


Cover: Muzeum Rosyjskiego Impresjonizmu

Obejrzyj wideo: Zakopane Wild Art Weekend 8-90416 (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Przewodnik, Następny Artykuł

Czy muszę pić dwa litry wody dziennie?
Nieporozumienie

Czy muszę pić dwa litry wody dziennie?

Istnieje wiele mitów dotyczących zdrowego odżywiania. Jednym z nich jest to, że absolutnie konieczne jest picie co najmniej dwóch litrów wody dziennie. Dowiadujemy się, czy tak naprawdę jest. Dwa litry wody Oświadczenie Osoba musi pić co najmniej dwa litry (osiem szklanek wody) dziennie. W ostatnich latach ludzie zaczęli częściej pić zwykłą wodę.
Czytaj Więcej
Czy więcej niż jedna filiżanka kawy jest szkodliwa?
Nieporozumienie

Czy więcej niż jedna filiżanka kawy jest szkodliwa?

Istnieje wiele mitów dotyczących zdrowego stylu życia. Jednym z nich jest to, że nie należy pić więcej niż jednej filiżanki kawy dziennie. Dowiadujemy się, czy tak naprawdę jest. Adopcja Picie więcej niż jednej filiżanki kawy dziennie nie jest tego warte: jest szkodliwe dla każdego. Chociaż kawa jest głównym napojem kreatywnych ludzi, wielu jest tego nieufnych.
Czytaj Więcej
Czy kawę należy pić wcześnie rano?
Nieporozumienie

Czy kawę należy pić wcześnie rano?

Istnieje wiele mitów dotyczących jedzenia. Jednym z nich jest to, że najbardziej przydatne jest picie kawy rano, a pod koniec godzin warto ograniczyć spożycie kofeiny. Dowiadujemy się, czy tak naprawdę jest. Zatwierdzenie Kawę należy pić rano: o tej porze ciało najlepiej postrzega kofeinę. Dla wielu filiżanka kawy jest niezbędną częścią porannego rytuału.
Czytaj Więcej
Co kradnie z restauracji
Nieporozumienie

Co kradnie z restauracji

Wiele powiedziano o kradzieży wśród pracowników restauracji. Ale najtrudniejszą rzeczą jest utrzymanie kontroli nad gośćmi zakładu, jeśli zdecydują się wziąć ze sobą przypadkową pamiątkę. Życie wokół rozmawiało z przedstawicielami znanych moskiewskich instytucji o najciekawszych sprawach i ich reakcji na kradzież. Babki i byk na rożnie Szefa kuchni Vladimira Klimova z restauracji „45/60” Kradzież przypisuje się nieuniknionym stratom, a także walce potraw.
Czytaj Więcej