Przewodnik

18 dobrych prezentacji noworocznych dla dzieci

Rodzice z doświadczeniem wiedzą, że bilety na odpowiednie choinki kończą się już na początku grudnia. Życie w okolicy mówi o sprawdzonych wydarzeniach, które warto wybrać z dziećmi - na nastrój noworoczny lub na udane wakacje.

Dla najmniejszych

Dziadek do orzechów

Świąteczny maraton „Fabryka Świąt” w parku „Bajka”

Wiek: 0+

Kiedy: 12 grudnia - 14 stycznia

Gdzie: św. Krylatskaya, 18 lat

parkskazka

W „Baśniach” program noworoczny na dużą skalę rozpocznie się za kilka tygodni i potrwa do połowy stycznia: goście parku będą mieli lodowisko i pokazy lodu, jaskinię trolli i występy cyrkowe, warsztaty zimowe oraz jazdę na reniferach i psich zaprzęgach. Podczas ferii zimowych park stanie się jedną z rezydencji Świętego Mikołaja. A dzieci dowiedzą się, jak obchodzić Nowy Rok w różnych krajach, wziąć udział w noworocznej misji w zamku Królowej Śniegu i zostać klaunami w Cudu w Clownarium.

Dziadek do orzechów w ZIL Cultural Center

Wiek: 0+

Kiedy: 28-30 grudnia, 11: 30-13: 15 i 15: 30-17: 15

Gdzie: św. Wschód, 4, budynek. 1

Cena: 600-1 600 rubli

zilcc

W Centrum Kultury ZIL aktorzy Teatru Dramatycznego i Teatru Baletu Dziecięcego pokażą swoją ulubioną opowieść, która rozgrywa się tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Spektakl rozpocznie się już w foyer centrum: dla dzieci przygotowaliśmy ciekawy program z udziałem bajkowych bohaterów, lekcji mistrzowskich, w których możesz samodzielnie robić świąteczne ozdoby lub słodycze, a także rozmawiać z Mikołajem i Snow Maiden.

„Kosmiczne przygody wiewiórek i strzał”

Wiek: 0+

Kiedy: 23 grudnia - 6 stycznia

Gdzie: Prospect Mira, 111

Cena: 1 400-1 500 rubli

kosmo-muzeum

Muzeum Kosmonautyki opowie dzieciom, jak pierwsi kosmiczni bohaterowie, Belka i Strelka, wyruszają w podróż, aby zacząć oglądać zegarki i przybliżyć Nowy Rok. Do spektaklu dołączony jest bezpłatny wstęp do muzeum i tuba prawdziwego kosmicznego jedzenia.

Spektakl „Mały Święty Mikołaj”w Fanny Bell's Lodge

Wiek: 0+

Kiedy: 3 stycznia

Gdzie: św. Bolshaya Filevskaya, 22, s. 13

Cena: 1350 rubli (1 850 rubli z prezentem)

zabawny dzwonek

Przedstawienie kameralne tylko dla 35 osób z małymi cudami, gdy z najprostszych materiałów - papieru, filcu, szeleszczących tkanin - powstaje całe przedstawienie. Przedstawienie oparte jest na historii Anu Stoner o tej samej nazwie i jest przeznaczone dla najmniejszych widzów - od roku do czterech lat.

„Kosmiczne przygody wiewiórek i strzał”

Rock Yolka od Kids Rock Fest

Wiek: 0+

Kiedy: 3-5 stycznia, 13:00 - 17:00

Gdzie: św. 1st Dubrovskaya, 13a

Cena: 1400 rubli (dzieci poniżej 3 lat są bezpłatne)

kidsrockfest

Na początku stycznia w ramach projektu Kids Rock Fest odbywają się trzy duże koncerty: rock, indie rock i grupy rockabilly z ich hitami wystąpią w klubie Glastonberry na Dubrovce. Dla dzieci organizatorzy przygotowują kilka interaktywnych stref: warsztaty rockowe, bitwę taneczną, „strój dziecięcy”, pokój strachu, malowanie twarzy i targ noworoczny.

Sztuka „My Dear Snowman”

W centrum „środa”

Wiek: 2+

Kiedy: harmonogram jest na stronie

Gdzie: Tsvetnoy Blvd, 28, s. 1

Cena: 1000 i 1700 rubli

Sredacenter

„Mój drogi bałwanku” to kolejna gra dla dzieci. W dobrej, magicznej historii opartej na opowieści o Kate Westerlund, najbardziej cenione marzenia się spełniają i dzieją się cuda: na przykład śniegowy kot staje się rzeczywistością. Przedstawienie zostanie pokazane na stronie w Tsvetnoy, a zajmie to tylko 45 minut - dzieci nie będą się męczyć.

„Uratuj nowy rok”

W Muzeum Powstania Maszyn

Wiek: 3+

Kiedy: 23 grudnia - 9 stycznia harmonogram pojawi się na stronie

Gdzie: Volgogradsky Prospect, 42, bldg. 2)

Cena: 1500–1700 rubli

msk.musbot

W Muzeum Powstania Maszyn znajduje się cyberpasm z gigantycznymi trzy metrowymi transformatorami, które będą walczyć o Śnieżną Dziewicę z robotem złoczyńcą, kolorowymi dekoracjami i kostiumami, sztuczkami i dyskoteką z Mikołajem.

Sztuka „Choinka u Muminków”

W „Theater.doc”

Wiek: 3-7 lat

Kiedy: harmonogram jest na stronie

Gdzie: Mały Kazenny na., 12

Cena: 850 rubli (1200 rubli z prezentem)

teatrdoc

Projekt teatralny „Game Readings” opowiada o rodzinie Muminków, którzy zamierzają świętować swoje pierwsze Boże Narodzenie. Jak to się stało? Po prostu spali przez wszystkie poprzednie wakacje. Teraz muszą nauczyć się dekorować choinkę, przygotować świąteczny obiad, czekać na pierwszą gwiazdkę i składać życzenia.

Performance „Findus and Mechanical Santa Claus”

Wiek: 4-10 lat

Kiedy: 3-7 stycznia, harmonogram jest na stronie

Gdzie: Podkolokolny per., 8, s. 2

Cena: 1350 rubli (1 850 rubli z prezentem)

zabawny dzwonek

Noworoczna bajka Svena Nurdkvista o tym, jak Petson zgromadził mechanicznego Świętego Mikołaja, który nagle ożył, to opowieść o cudach, które dzieją się bardzo blisko. Bilety na ten występ lepiej kupić teraz - wszystko zostało już wyprzedane na grudniowe pokazy. Wszystkie noworoczne występy „Fanny Bell's House” zostały zebrane w osobnej sekcji - możesz wybrać własną.

Dla przedszkolaków

„Cuda i curales”

„Tales of the sky” w moskiewskim planetarium

Wiek: 5+

Kiedy: 18-29 grudnia, 11:00 i 12:30

Gdzie:św. Sadovaya-Kudrinskaya, 5, s. 1

Cena: 2000 rubli (+ 500 rubli za prezent)

planetarium-moskwa

Historia „Tales of Heaven” przeniesie dzieci na daleką północ, do domu starego szamana. Opowie Chukchi opowieści o tym, jak pojawiły się gwiazdy i powstanie Drogi Mlecznej. Spektakl zostanie pokazany w Wielkiej Gali Gwiazd, a gawędziarze będą bohaterami dziecięcego teatru muzycznego „A-Z”.

Performance „Cuda i curals”

W teatrze muzycznym

Wiek: 6+

Kiedy: 23 grudnia - 8 stycznia

Gdzie: Puszkinskaya sq., 2

Cena: 500–4 500 rubli

teamuz

W sylwestra Teatr Muzyczny premiera musicalu dla dzieci opartego na opowieściach Lewisa Carrolla: oczywiście opartego na „Alicji w krainie czarów”, a także kolorowych scenerii, kolorowych kostiumów, spektakularnych efektów specjalnych i dobrej muzyki, która spodoba się nie tylko dzieciom, ale także ich rodzicom .

„Historia roku”

„Drzewo nauki Wow! Jak?”

W Rosyjskiej Akademii Nauk

Wiek: 6+

Kiedy: 22-30 grudnia, 3-6 stycznia, 11: 00-12: 00, 14: 30-15: 30 i 18: 00-19: 00

Gdzie: Leninsky Prospect, 32a

Cena: od 590 do 4990 rubli

elkawowhow

W Akademii Nauk projekt „Wow! How?” organizuje ogromne noworoczne laboratorium, eksperymenty, w których będą przeprowadzać prawdziwi naukowcy, a nawet Święty Mikołaj. W interaktywnych strefach tematycznych dzieci staną się fizykami, chemikami, geologami i architektami przyszłości, a na lekcjach mistrzowskich wykonają dekoracje noworoczne, dowiedzą się, jak działają różne ultranowoczesne urządzenia i zbudują dużą rakietę. Organizatorzy przygotowali nawet prezent dla naukowca: będzie on zawierał słodycze, zabawkę z pokazu naukowego szalonego profesora oraz książkę informacyjną „Jak działa Ziemia”.

Performance „Historia roku”

W Meyerhold Center

Wiek: 6+

Kiedy: 25 grudnia - 8 stycznia, harmonogram jest na stronie

Gdzie:św. Novoslobodskaya, 23

Cena: 1 000–2 200 rubli

meyerhold

Projekt Antique Circus opowie historię o różnych porach roku na podstawie baśni Andersena o tej samej nazwie. Każde przedstawienie „Antycznego cyrku” jest mieszanką spektaklu teatralnego i elementów cyrkowych liczb: sztuczek, złudzeń, atrakcji, a także niesamowitego światła i akompaniamentu muzycznego, zanurzającego dzieci i dorosłych w niecodziennej atmosferze.

Wciągający noworoczny spektakl „Tajemniczy las” w IRRI

Wiek: 6+

Kiedy: 26 grudnia o 14:00, 5 stycznia o 14:00

Gdzie: św. Derbenevskaya, 7, s. 31

Cena: 1 800 rubli

rusrealart

W Instytucie Rosyjskiej Sztuki Realistycznej dzieci wystawią własną grę cieni pod nadzorem właścicieli Złotej Maski, reżyserów Wiaczesława Ignatowa i Maszy Litwinowej. Wszystko zaczyna się od pracy nad sztuką i produkcją lalek i scenerii. Następnie, podobnie jak w prawdziwym teatrze, odbędą się próby i świetny występ dla rodziców. Przedstawienie tradycyjnie zakończy się choinką i prezentami.

Dla młodszych uczniów i młodzieży

„Findus and Mechanical Santa Claus”

Program noworoczny „Historia choinki” w Muzeum Moskiewskim

Wiek: 6-14 lat

Kiedy: 14, 16, 19, 21 i 24 grudnia harmonogram sesji znajduje się na stronie

Gdzie: Zubovsky Blvd, 2

Cena: 1600 rubli

mosmuseum

Podczas dużej interaktywnej wycieczki po muzeum dzieci dowiedzą się, jak i kiedy drzewo stało się symbolem święta, oraz poznają noworoczne tradycje różnych czasów i narodów. Organizatorzy przygotowali kilka interesujących zadań: na przykład znalezienie prognozy noworocznej dla siebie wśród eksponatów muzealnych „Historia Moskwy dla dzieci i dorosłych”. A w warsztacie cudów noworocznych możliwe będzie wykonanie ozdób noworocznych z początku ubiegłego wieku, pamiątka dla przyjaciół lub niespodzianka dla rodziców.

„Nowy Rok” na „Mars Station”

Wiek: 7-10 i 14-16 lat

Kiedy: 15 grudnia - 14 stycznia

Gdzie:św. Sadovaya-Kudrinskaya, 5, bldg. 1

Cena: 2 350 rubli

marstefo

Nikt nie odwołał Nowego Roku na stacji kosmicznej w moskiewskim planetarium: projekt Mars Station wysyła kolejną grupę stażystów i kadetów akademii kosmicznej w celu skolonizowania Czerwonej Planety. W misji noworocznej uczestnicy misji staną się inżynierami, lekarzami i naukowcami przyszłości i spróbują poradzić sobie z fantastycznymi marsjańskimi łamigłówkami, znaleźć choinki na Marsie i zrobić tort urodzinowy.

„Drzewo nauki”

„Drzewo nauki” w „Experimentum”

Wiek: 6-13 lat

Kiedy: 16-30 grudnia, 10: 00-12: 00 i 18: 00-20: 00

Gdzie: Leningradsky Prospect, 80, bldg. 11

Cena: 2 350 rubli

eksperymentanium

Dla uczniów przygotowano wielkie poszukiwanie muzeum: trzeba będzie zmierzyć prędkość migoczących girland, sprawdzić autentyczność płatków śniegu, odtworzyć ścieżkę dźwiękową z noworocznych wakacji i zorganizować taniec elektryczny. Oprócz zadania bilet obejmuje wizytę w jednym z dwóch programów: „Luminum” - o świetle, jego właściwościach i niesamowitych opowieściach o ich zastosowaniu, oraz „Rezonans” - o naturze dźwięku na przykładzie interesujących eksperymentów.

„Naukowy nowy rok” z projektu „Smart Moscow”

Wiek: 7-14 lat

Kiedy: 28 grudnia - 8 stycznia, 12:00, 15:00 i 18:00

Gdzie: św. Wschód, 4, budynek. 1

Cena: 2 750 rubli

smartmsk

Kolejny „naukowy Nowy Rok”, w którym dzieci będą musiały oszczędzać prezenty Świętemu Mikołajowi, wykorzystując swoją wiedzę w dziedzinie fizyki, biologii i chemii oraz używając niejasnych urządzeń: zgodnie z fabułą zadania dzieci będą musiały cofnąć się w czasie, aby naprawić instalację czasoprzestrzenną. Organizatorzy trzymają w tajemnicy, jaki prezent otrzymają wszyscy, ale obiecują, że na pewno nie będzie tam słodyczy.

Obejrzyj wideo: Efektowna prezentacja w aplikacji PowerPoint. (Luty 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Przewodnik, Następny Artykuł

Klient ma zawsze rację: kelnerzy kontra goście
Ludzie

Klient ma zawsze rację: kelnerzy kontra goście

Wasilij Bykow przeszedł przez moskiewską kawiarnię i zapytał kelnerów, co im się nie podoba w odwiedzających. Nienawidzę tych gości, którym służysz w 100%, a oni, dranie, nie pozostawiają napiwku. Goons! Niektóre dziewczyny, gdy mężczyzna wychodzi na herbatę, a potem idzie do toalety, zabierają pieniądze dla siebie. A potem są ludzie, którzy patrzą na ciebie lubieżnym, przenikliwym spojrzeniem i myślą o tym, żeby ich gdzieś zaciągnąć.
Czytaj Więcej
Wspólne mieszkania w Moskwie i Sankt Petersburgu
Ludzie

Wspólne mieszkania w Moskwie i Sankt Petersburgu

Mieszkanie komunalne („mieszkanie komunalne”) - (w Rosji i byłym ZSRR) mieszkanie państwowe, zamieszkane przez władze państwowe zgodnie z normami dotyczącymi powierzchni mieszkalnej na osobę, niezależnie od stanu cywilnego mieszkańców i konfiguracji mieszkania. TYPOWE ATRYBUTY MIESZKANI KOMUNALNYCH Antyczny piec Komunalne mieszkanie na Srednyj perspektywie wyspy Wasilewskiej w Petersburgu Połączenia Komunalne mieszkanie na skarpie Karpovka w Petersburgu Telefon publiczny w korytarzu Komunalne mieszkanie przy alei Bolszoj Piotrowa strona Piotrogrodzka w Petersburgu Licznik energii elektrycznej Komunalne mieszkanie przy alei Dmitrowskiej i kuchni moskiewskiej pokój Mieszkanie komunalne na linii Kisłowskiego w Moskwie Wysokie sufity Mieszkanie komunalne na linii Starokonyushenny ke w Moskwie Lista pracowników kuchni Mieszkanie komunalne przy ulicy Rubinstein w Petersburgu Pomieszczenia magazynowe i antresole Mieszkanie komunalne przy ulicy Sadovaya w Petersburgu Ponadto: kilka pieców w kuchni, suszarka do suszenia rzeczy, toaleta ze zbiornikiem przy suficie, wąskie korytarze - i inne typowe atrybuty mieszkań komunalnych w serii artykułów „Przestrzeń publiczna: Petersburg i Moskwa” APARTAMENTY MIEJSKIE W MOSKWIE W Moskwie przetrwało tylko osiem tysięcy mieszkań komunalnych.
Czytaj Więcej
Wybór narodu: jakie są różnice między kodeksem rezydenta a migrantem Kupchin
Ludzie

Wybór narodu: jakie są różnice między kodeksem rezydenta a migrantem Kupchin

Zgodnie z zestawem moralnych standardów dla mieszkańców Kupchina, opracowanym przez administrację dzielnicy, pojawił się nowy kodeks dla migrantów. Na dyskretnym plakacie - zestaw standardów moralnych, które powinny pomóc cudzoziemcowi „pozostać gościnnym gościem i przyjacielem” w surowej dzielnicy Frunze. Tekst został przetłumaczony na trzy języki - azerbejdżański, tadżycki i uzbecki.
Czytaj Więcej
Osobiste doświadczenie: Philip Mironov o płatnym parkingu pod oknami
Ludzie

Osobiste doświadczenie: Philip Mironov o płatnym parkingu pod oknami

Od 1 listopada na kilku stolicach ulic wprowadzono płatny parking. I choć większość Moskali jeszcze nie wystąpiła przeciwko tej innowacji i zastanawia się, co stanie się, gdy całe centrum zostanie opłacone, wszystko stało się bardzo poważne dla mieszkańców. Nie mogą zdecydować, czy wejść do strefy płatnego parkowania, czy nie - sam parking płatny zbliżył się do ich domów.
Czytaj Więcej