Ciekawe

Portal usług publicznych ma możliwość wyboru grup wczesnego rozwoju dla dzieci

Rodzice mają możliwość wyboru grup wczesnego rozwoju dla swoich dzieci w moskiewskim portalu usług publicznych. O tym życiu opowiadano w służbie prasowej departamentu informatyki.

Teraz rodzice mogą wybrać grupy wczesnego rozwoju oparte na miejskich instytucjach edukacyjnych we wszystkich obszarach Moskwy. Ponad 430 grup jest dostępnych dla dzieci od pierwszego roku życia, ponad dwa tysiące dla dzieci od dwóch lat, a ponad siedem tysięcy dla dzieci od trzech lat.

Korzystając z wyszukiwania filtrów w witrynie usług publicznych, użytkownicy mogą wybrać opcję, która im odpowiada, w tym celu należy podać wiek dziecka i obszar. Ponadto wyszukiwanie jest możliwe według kierunku studiów (na przykład grup muzycznych, artystycznych lub sportowych), według godzin zajęć, a także według kosztów (płatnych lub bezpłatnych). Usługa pokaże wszystkie opcje lub tylko te grupy, w których są wolne miejsca.

Po wybraniu odpowiedniej grupy wczesnego rozwoju rodzice muszą wypełnić elektroniczny wniosek z danymi dziecka i wysłać go do instytucji. Po rozpatrzeniu wniosku organizacja edukacyjna wysyła użytkownikowi zaproszenie na osobiste spotkanie. Możesz również płacić za dodatkowe zajęcia dla dzieci w moskiewskim portalu usług publicznych.

Obejrzyj wideo: Elektronizacja zamówień publicznych w Polsce oraz RODO w zamówieniach publicznych (Marzec 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Urodziny Rabitsy, Life at regatta i Claude Lantsman's Napalm show
Weekend

Urodziny Rabitsy, Life at regatta i Claude Lantsman's Napalm show

Film Olgi Darfi „I Am Gagarin” Pokazy filmowe „Napalm” Dokument o miłości sprzed pół wieku, który został zebrany krok po kroku przez autora „Shoa” Claude'a Lantsmana. To historia krótkiego spotkania, które zmieniło życie dwóch osób - Francuza i pielęgniarki Koreańskiego Czerwonego Krzyża. Film został po raz pierwszy zaprezentowany w zeszłym roku na festiwalu filmowym w Cannes i zebrał wiele entuzjastycznych odpowiedzi.
Czytaj Więcej
Retrospektywa Wima Wendersa, wystawa Pepperstein, powrót The X-Files
Weekend

Retrospektywa Wima Wendersa, wystawa Pepperstein, powrót The X-Files

Dokąd pójść „Łowcy marmurowych głów (Archeologia przyszłości)” Kiedy: 28 stycznia - 28 lutego Gdzie: Muzeum badań Rosyjskiej Akademii Sztuki (nasyp Universitetskaya 17) Koszt: 200 rubli Pierwsza wystawa wpływowego rosyjskiego artysty Pavla Peppersteina w Petersburgu od dziewięciu lat, który w zeszłym roku ustanowił osobisty rekord, gdy jego praca opuściła aukcję za 165 tysięcy euro.
Czytaj Więcej
Koncerty Zemfiry i „Talnika”, wystawa sztuki odwilży i „targu Lambada”
Weekend

Koncerty Zemfiry i „Talnika”, wystawa sztuki odwilży i „targu Lambada”

Wystawa „Odwilż w Moskwie: 1953–1968” Wielkoskalowy projekt Muzeum Moskiewskiego na temat sztuki i kultury odwilży. Obrazy i rysunki, projekty architektoniczne, plakaty filmów Kozintseva i Tarkowskiego, pierwsze wydania poetów lat sześćdziesiątych i przedruki zrehabilitowanych modernistów współistnieją z artefaktami, które przenoszą obraz czasu - plakaty na temat eksploracji przestrzeni, mebli, urządzeń i odzieży.
Czytaj Więcej