Ciekawe

Sześć wydarzeń, w których możesz wziąć udział z dziećmi 16 i 17 lipca

Program dla dzieci teatru „Praktyka”

Kiedy: 11 lipca
21 sierpnia

Gdzie: Teatr „Praktyka”, Trekhprudny per. 11/13, s. 1

11 lipca ruszył letni program Teatru Praktika. Do 21 sierpnia teatr pokaże przedstawienia dla dzieci i rodziny. Jest ich siedem - „Elephant Horton”, „Calineczka”, seria produkcji o Muminkach, „Fly-Tsokotuha” i „Agata wraca do domu”. W ten weekend można zobaczyć występy „Elephant Horton” i „Fly-Tsokotuha”. Ceny biletów zaczynają się od 750 rubli.


Festiwal Jogi Wolny Duch

Kiedy: 15-18 lipca

Gdzie:park etnograficzny-muzeum „Ethnomir”

Świetna opcja dla tych, którzy nie chcą spędzać weekendu w mieście. Free Spirit to festiwal z bogatym programem dla osób, które lubią jogę. Dla dzieci organizatorzy przygotowali wiele kreatywnych lekcji mistrzowskich, ciekawe zadania, zajęcia z jogi dla dzieci i akrobatyki, a także pokazywanie kreskówek i wiele zabawnych gier.


Letni festiwal More Amore

Kiedy: 16 lipca

Gdzie: park „Museon”

Na tradycyjnym letnim festiwalu w morskim stylu młodzi goście znajdą wiele ciekawych rzeczy: gry, syreny i piraci, nadmuchiwany basen, pyszne jedzenie i przyjemną muzykę. Zaleca się, aby przyjechać z całą rodziną i ubrani w paski. Cena biletu, jeśli kupisz ją z góry, 450 rubli, przy wejściu - 550 rubli. Dzieci do lat 10 są bezpłatne.


Weekend w VDNH

Kiedy: 16-17 lipca

Gdzie: ENEA

W ten weekend na letnim targu Fermeria odbędzie się letni festiwal lemoniady, na którym będzie dużo świeżo wyciśniętych soków, koktajli bezalkoholowych i napojów. Wszyscy odwiedzający czekają na warsztaty kulinarne i kreatywne oraz święto dla dzieci „Dzień Neptuna”. Ponadto w nowo otwartym Craft Park odbywa się festiwal wzornictwa przemysłowego, a w weekend mali goście będą mogli wykonywać twórczą pracę w dedykowanym obszarze. Wstęp na oba wydarzenia jest bezpłatny.


Festiwal „Moscow Jam”

Kiedy: 15 lipca
7 sierpnia

Gdzie: Manezhnaya Square, Pushkinskaya Square i inne strony

Dziś rozpoczyna się festiwal „Moscow Jam”, który obiecuje wiele rozrywki dla dzieci i dorosłych. Jest czas do 7 sierpnia, aby odwiedzić wszystkie 33 witryny i spróbować jak największej ilości dżemu. Dla dzieci planowane są zajęcia sportowe, występy i gry.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

„Beauty and the Beast”, „Hidden Figures”, „Split”
Filmy tygodnia

„Beauty and the Beast”, „Hidden Figures”, „Split”

„Beauty and the Beast” Dosłowne powtórzenie hitu Disneya z 1991 roku w prowincjonalnej Francji z niezdarnym piekarzem, eleganckimi lokalnymi pięknościami i łowcą gopherów Gaston - Belle żyje tutaj i marzy (Emma Watson). Jej poglądy na życie sprawiają, że dziewczyna jest śmiechem w oczach reszty prowincji: z jakiegoś powodu Belle nie szuka małżeństwa i kocha książki bardziej niż flirt z płcią przeciwną.
Czytaj Więcej
Mapa gwiazd, ciała obce
Filmy tygodnia

Mapa gwiazd, ciała obce

„Ciało obce” Obce cialo Reżyser: Krzysztof Zanussi Obsada: Riccardo Leonelli, Agnieszka Grochowska, Agatha Buzek, Chulpan Khamatova Działka Włoski ogier ściska polskie piękno na plaży (cóż, wygląda na 45-letnią ciężko chorą, ale fabuła i piękna), ale idylla wkrótce się kończy: dziewczynka ogłasza, że ​​Bóg wzywa ją do zakonnicy.
Czytaj Więcej
„Monster's Voice”, „Salesman”, „Safari”, „Pasmanian Devil”
Filmy tygodnia

„Monster's Voice”, „Salesman”, „Safari”, „Pasmanian Devil”

Dyrektor sprzedaży Forushande Asgar Farhadi Obsada Taran Alidosti, Shahab Hosseini Nowy film Asgara Farhadiego, reżysera Rozwód Nader i Simin, szczery irański dramat o tym, jak rozwód w patriarchalnym społeczeństwie nie może pozostać sprawą prywatną. „Sprzedawca” dotyczy tego samego: nierozłączności zbrodni i wstydu, zemsty i stosunku do kobiety jako własności, która nagle pojawia się w świeckiej twórczej rodzinie.
Czytaj Więcej
Projekt Floryda, Eve, tracę wagę i Pasażerkę
Filmy tygodnia

Projekt Floryda, Eve, tracę wagę i Pasażerkę

Tekst: Alice Taiga „The Florida Project” Reżyser: Sean Baker Obsada: Brooklyn Prince, Beria Vinaite, Willem Dafoe Sunny film o ubóstwie i upadku amerykańskiego snu autorki Tangerine, sześcioletniej Mooney (urocza Brooklyn Pierce) i jej bardzo młoda matka Halle (Briah Vinaite) ) mieszkają w bezdomnym motelu na Florydzie w drodze do słynnego Disneylandu.
Czytaj Więcej