Ciekawe

W Muzeum Puszkina odbędzie się festiwal dla dzieci „Noworoczna wycieczka artystyczna”

Muzeum Puszkina w środę, 14 grudnia, rozpocznie festiwal dla dzieci pod nazwą „Noworoczna kampania artystyczna”. Trwa do końca grudnia. O tym życiu opowiadano w służbie prasowej muzeum.

Dzieci zostaną zaproszone na misję - w ciągu jednego dnia konieczne będzie znalezienie jednego specjalnie dobranego eksponatu w każdym z pięciu istniejących budynków muzeum - w budynku głównym, Museyon, Galerii Sztuki Europy i Ameryki z XIX-XX wieku, Departamencie Zbiorów Osobistych i majątku książąt Golicyna.

Akcja jest przeznaczona dla dzieci poniżej 16 lat. Karta zostanie wydana w kasie przy zakupie biletu. Dorosła towarzysząca dziecku będzie musiała kupić bilet za 300 rubli (jeśli są świadczenia, 150 rubli).

Każdy, kto znajdzie wszystkie pięć przedmiotów, otrzyma nagrodę specjalną - roczną subskrypcję na zwiedzanie Muzeum Puszkina w 2017 roku. Subskrypcja będzie działać tylko na dziecko. Osoba dorosła, która będzie towarzyszyć dziecku z abonamentem, otrzyma bilet wstępu po obniżonej cenie - 150 rubli (w przypadku korzyści - bezpłatnie).

Ponadto 18 grudnia w Muzeum Puszkina po raz czwarty akcja „Pokażę ci muzeum”. Tego dnia wycieczki dla dzieci będą prowadzone przez studentów Klubu Młodych Krytyków Sztuki.

Obejrzyj wideo: Wycieczka do Rosji: DWIE STOLICE ROSJI MOSKWA, PETERSBURG (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

„Jesteś chory, czy co?”: Jak żyją Urale, którzy zrezygnowali z alkoholu?
Ludzie w mieście

„Jesteś chory, czy co?”: Jak żyją Urale, którzy zrezygnowali z alkoholu?

Dzisiaj alkohol jest tradycyjnym składnikiem życia, który towarzyszy zarówno radości, jak i smutkowi. Kieliszek wina podczas kolacji i kilka koktajli w piątek wieczorem są dla kogoś uważane za zwyczajne - wydaje się, że nie będzie nic oprócz przyjemnego relaksu przy niewielkiej ilości alkoholu. Ale w sierpniu 2018 r. Eksperci ONZ doszli do wniosku, że nawet najmniejsze porcje alkoholu powodują poważne szkody zdrowotne i znacznie zwiększają prawdopodobieństwo przedwczesnej śmierci z powodu chorób serca, raka i wypadków.
Czytaj Więcej
„Kim jesteśmy, gdzie, dokąd jedziemy”: Życie wokół Jekaterynburga mówi o sobie
Ludzie w mieście

„Kim jesteśmy, gdzie, dokąd jedziemy”: Życie wokół Jekaterynburga mówi o sobie

Według teorii Marshalla McLuhana świat staje się globalną wioską. W Moskwie, Nowym Jorku lub Berlinie ludzie są zjednoczeni na poziomie idei i znaczeń, a nie na podstawie geograficznej. Życie w Jekaterynburgu, dużej wiosce, podczas drugiej jesieni gromadzi ludzi o ograniczonych umysłach, opowiadających historie o obywatelach i ich projektach, ich wartościach i marzeniach.
Czytaj Więcej
Dzieci o swoich ulubionych miejscach w Moskwie
Ludzie w mieście

Dzieci o swoich ulubionych miejscach w Moskwie

Ponad półtora miliona dzieci mieszka w Moskwie, ale ich obecność w mieście jest prawie niezauważalna: nie jeżdżą transportem publicznym w dni powszednie, docierają do centrum w rzadki weekend, nie wolno im chodzić samotnie przez długi czas nawet na własnym podwórku, nie wspominając o samodzielnych spacerach dzielnica w firmie na dziedzińcu.
Czytaj Więcej
Gram w zespole coverowym
Ludzie w mieście

Gram w zespole coverowym

Jednym z założeń sukcesu firmy jest: skorzystanie z najlepszych doświadczeń, aktualizacja, udoskonalenie na swój sposób i wdrożenie. W rzeczywistości takie podejście dotyczy nie tylko firm i przedsiębiorców, ale także świata show-biznesu. Faktem jest, że dziś popularność grup osłaniających rośnie i stopniowo zastępują oryginalne grupy autorów z imprezy Olympus.
Czytaj Więcej