Ciekawe

W Muzeum Puszkina odbędzie się festiwal dla dzieci „Noworoczna wycieczka artystyczna”

Muzeum Puszkina w środę, 14 grudnia, rozpocznie festiwal dla dzieci pod nazwą „Noworoczna kampania artystyczna”. Trwa do końca grudnia. O tym życiu opowiadano w służbie prasowej muzeum.

Dzieci zostaną zaproszone na misję - w ciągu jednego dnia konieczne będzie znalezienie jednego specjalnie dobranego eksponatu w każdym z pięciu istniejących budynków muzeum - w budynku głównym, Museyon, Galerii Sztuki Europy i Ameryki z XIX-XX wieku, Departamencie Zbiorów Osobistych i majątku książąt Golicyna.

Akcja jest przeznaczona dla dzieci poniżej 16 lat. Karta zostanie wydana w kasie przy zakupie biletu. Dorosła towarzysząca dziecku będzie musiała kupić bilet za 300 rubli (jeśli są świadczenia, 150 rubli).

Każdy, kto znajdzie wszystkie pięć przedmiotów, otrzyma nagrodę specjalną - roczną subskrypcję na zwiedzanie Muzeum Puszkina w 2017 roku. Subskrypcja będzie działać tylko na dziecko. Osoba dorosła, która będzie towarzyszyć dziecku z abonamentem, otrzyma bilet wstępu po obniżonej cenie - 150 rubli (w przypadku korzyści - bezpłatnie).

Ponadto 18 grudnia w Muzeum Puszkina po raz czwarty akcja „Pokażę ci muzeum”. Tego dnia wycieczki dla dzieci będą prowadzone przez studentów Klubu Młodych Krytyków Sztuki.

Obejrzyj wideo: Wycieczka do Rosji: DWIE STOLICE ROSJI MOSKWA, PETERSBURG (Luty 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Mniej znaczy lepiej: gdzie kupić autentyczne trampki Vans
Styl

Mniej znaczy lepiej: gdzie kupić autentyczne trampki Vans

Narzekanie na ceny w Moskwie od dawna jest nawykiem: ktoś obwinia wysoką stawkę czynszu, inni są pewni chciwości właścicieli. Tak czy inaczej, to samo w różnych sklepach może kosztować inaczej, podwoić lub potroić koszt w oryginalnym sklepie za granicą. Life around wprowadza nową serię, w której można kupić bardziej opłacalne.
Czytaj Więcej
Gdzie kupić herbatę Puer
Styl

Gdzie kupić herbatę Puer

Po raz pierwszy dowiedziałem się o chińskiej herbacie Puer niedawno z jakiegoś materiału sieciowego na temat Puer Race - rzekomo ze względu na zawiłości technologii przygotowywania, ta herbata - podobnie jak koniak - starsza, droższa. A świat na ten temat oszalał: obywatele na całym świecie polują, zbierają i zarabiają fortuny.
Czytaj Więcej
Take It Off na noc: Łóżka w hostelach - część druga
Styl

Take It Off na noc: Łóżka w hostelach - część druga

Philip Mironov, szczególnie w Life, spędził tydzień w najtańszych hostelach w Moskwie. Pierwszą część można przeczytać tutaj, a dziś - trzecią i czwartą noc w HM i Napoleon. Trzecia noc HM Hostel Moscow Cena: 20-25 $ Adres: M. Afanasyefsky lane, 33/1, apt. 14 Telefon: +7 495 778-85-01 HM - to duże, poniżej trzystu kwadratowych mieszkań w przedrewolucyjnym budynku.
Czytaj Więcej