Ciekawe

7 wydarzeń, w których możesz wziąć udział z dziećmi w dniach 27 i 28 sierpnia

Festiwal miejski „Powrót do szkoły”

Kiedy: 24 sierpnia - 4 września

Gdzie: 33 strony w Moskwie

Kolejne duże miasto na wakacje. Każde z 33 miejsc w Moskwie będzie poświęcone przedmiotom szkolnym i różnym sportom. Dzieci i rodzice będą mogli brać udział w kursach mistrzowskich i eksperymentach laboratoryjnych, słuchać wykładów, próbować swoich sił w zawodach sportowych i zadaniach. Adresy wszystkich miejsc można znaleźć na stronie festiwalu.


„Noc filmowa” w parkach miejskich

Kiedy: 27 sierpnia

Gdzie: 14 parków w Moskwie

W całkowicie rosyjskiej akcji „Noc kina” odbędzie się nie tylko wieczór, ale także program dzienny przygotowany dla młodych widzów. W różnych parkach miasta będą pokazywać przedstawienia, filmy i bajki dla dzieci, prowadzić warsztaty animacji i prowadzić wykłady informacyjne.

Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny, ale niektóre z nich wymagają wstępnej rejestracji.


Festiwal sztuki wideo dla dzieci i młodzieży „McGuffinFest” w CC „ZIL”

Kiedy: 27 sierpnia

Gdzie: Centrum Kultury „ZIL”, ul. Wschód, 4/1

Na festiwalu odbywa się rozrywka zarówno dla najmłodszych gości, jak i dla starszych dzieci. Organizatorzy zaplanowali wykłady i warsztaty, warsztaty twórcze, wycieczki, interaktywną wystawę sprzętu filmowego, rynek żywności i pamiątek.


Festiwal żniw „Cardboardia”

Kiedy: 27 sierpnia

Gdzie: Ambasada „Cardboardia”, region Tula, wieś Dworyaninowo

Dobry powód, aby spędzić ostatni weekend lata z rodziną na łonie natury. Na brzegu jeziora w regionie Tula stowarzyszenie kreatywne Kartonia planuje zorganizować występ z prawdziwym ciągnikiem rolniczym w roli tytułowej. Oczywiście nie można obejść się bez pysznego jedzenia, ciekawych warsztatów i wycieczek.

Wstęp jest bezpłatny, ale wszyscy proszeni są o wcześniejszą rejestrację.


Festiwal Latawców w Carycynie

Kiedy: 27-28 sierpnia

Gdzie: Park „Carycyno”, ul. Dolskaya, 1

Tradycyjny festiwal latawców latających „Kolorowe niebo” odbędzie się w weekend na brzegach stawu Tsaritsyno. Na festiwalu będzie można zrobić latawiec własnymi rękami, uruchomić go lub po prostu obserwować, jak robią to inni i słuchać muzyki.


Festiwal rolników miejskich w VDNH

Kiedy: 27-28 sierpnia

Gdzie: „City Farm” w VDNH, Prospect Mira, 119

W nadchodzący weekend w gospodarstwie będzie można obserwować uroczyste zasiedlanie nowych mieszkańców - szopy pracz i alpaki, a następnie jeść posiłki z produktów rolnych, słuchać wykładów i brać udział w kursach mistrzowskich i grach sportowych.


Festiwal integracyjny „Halafest” w Ermitażu

Kiedy: 28 sierpnia

Gdzie: Ogród „Ermitaż”, ul. Rząd karetki, 3

Hermitage Garden w niedzielę zamieni się w „Miasto Przyjaciół” dla dzieci i dzieci o specjalnych potrzebach. Młodzi i starzy goście przejdą specjalną trasę poszukiwań, zdobędą nagrody, poznają nowych przyjaciół i zagrają wystarczająco. Wakacje będą miały także strefę relaksu, treningu i kreatywności. Wydarzenie zakończy się koncertem muzycznym.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Młodzież i Rostów nad Donem w nowym filmie grupy „Dziękuję”
Premiera

Młodzież i Rostów nad Donem w nowym filmie grupy „Dziękuję”

W październiku 2017 roku moskiewska grupa Thank You wydała swój trzeci album, Forever. To siedem głośnych piosenek o tym, jak znieść kontuzję i żyć dalej, wypełnione cytatami Brodskiego, Gumilyowa, Tsoja, Muratowej, wcześniejszych prac zespołu i innych rosyjskich grup niezależnych. Historia wymagała adaptacji, ale to, podobnie jak nagranie samego albumu, zajęło nieco ponad rok.
Czytaj Więcej
Dokument „Estetyka techniczna: design na Uralu”
Premiera

Dokument „Estetyka techniczna: design na Uralu”

Sieć była gospodarzem wydania dokumentu „Estetyka techniczna: design na Uralu”. Film został opublikowany na YouTube jako wsparcie dla drugiego zdjęcia - 6 listopada w Centrum Jelcyna odbędzie się premiera „Technicznej estetyki” o szkole projektowania w Leningradzie. Life wokół Jekaterynburg publikuje pełną wersję zdjęcia z komentarzami autorów.
Czytaj Więcej