Ciekawe

4 wydarzenia, które można odwiedzić z dziećmi 24 i 25 września

Festiwal „Krąg Światła”

Kiedy: 23-27 września

Gdzie: 6 miejsc w mieście

Coroczne wydarzenie, które zmienia miasto na kilka dni. Tym razem głównym miejscem będzie główny budynek Moskiewskiego Uniwersytetu Państwowego - tutaj obiecują ujawnić tajemnice, które kryje wieżowiec na Worobiłych Górach. Jak zawsze będzie dużo światła, muzyki i fajerwerków.


Festiwal rodzinny „Po co się uczyć?”

Kiedy: 24 września

Gdzie:Kaługa Square, 1, bldg. 1

W sobotę jedno z miejsc Rosyjskiej Państwowej Biblioteki Dziecięcej zgromadzi przedstawicieli wielu projektów edukacyjnych w Moskwie. Będą prowadzić kursy mistrzowskie z podstawowych przedmiotów szkolnych. Dzieci będą próbować nowych rodzajów zajęć, a rodzice nauczą się wszystkiego o edukacji z pierwszej ręki - od nauczycieli. Wszystkie zajęcia na festiwalu są przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat. Organizatorzy proszą o przestrzeganie tych ograniczeń wiekowych, ponieważ dzieci nadal nic nie rozumieją, a nastolatki będą się nudzić. Bilet wstępu dla dzieci kosztuje 850 rubli, osoba dorosła - 350 rubli.


Festiwal Nauki Wow! Jak

Kiedy:24-25 września

Gdzie:Sale Prezydium Rosyjskiej Akademii Nauk, Moskwa, Leninsky Prospect, 32a

Odwiedzający wielkie wakacje nauki czekają na kursy mistrzowskie, pokazy naukowe i interaktywną wystawę. Dzieci w wieku szkolnym i ich rodzice nauczą się wielu nowych rzeczy, eksperymentują i spędzą przyjemny weekend. Bilet dla jednej osoby kosztuje 990 rubli.


Targi w Ethnomir

Kiedy: 24-25 września

Gdzie: Region Kaługa., Rejon Borowski, der. Petrovo

Dobry powód, aby wybrać się z rodziną na weekend i spróbować czegoś nowego. Dziesiątki mistrzów z różnych krajów przybędą do Ethnomiru, aby uczyć dzieci i dorosłych rzemiosła. Ponadto na targach planowany jest wielki świąteczny koncert i pokaz piasku. Cena biletu - 600 rubli.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Młodzież i Rostów nad Donem w nowym filmie grupy „Dziękuję”
Premiera

Młodzież i Rostów nad Donem w nowym filmie grupy „Dziękuję”

W październiku 2017 roku moskiewska grupa Thank You wydała swój trzeci album, Forever. To siedem głośnych piosenek o tym, jak znieść kontuzję i żyć dalej, wypełnione cytatami Brodskiego, Gumilyowa, Tsoja, Muratowej, wcześniejszych prac zespołu i innych rosyjskich grup niezależnych. Historia wymagała adaptacji, ale to, podobnie jak nagranie samego albumu, zajęło nieco ponad rok.
Czytaj Więcej
Dokument „Estetyka techniczna: design na Uralu”
Premiera

Dokument „Estetyka techniczna: design na Uralu”

Sieć była gospodarzem wydania dokumentu „Estetyka techniczna: design na Uralu”. Film został opublikowany na YouTube jako wsparcie dla drugiego zdjęcia - 6 listopada w Centrum Jelcyna odbędzie się premiera „Technicznej estetyki” o szkole projektowania w Leningradzie. Life wokół Jekaterynburg publikuje pełną wersję zdjęcia z komentarzami autorów.
Czytaj Więcej