Ciekawe

Domowe wyścigi sań, kursy pisania i lodowiska na cele charytatywne

Niezwykłe wyścigi sań

Kiedy: 28 stycznia

Gdzie: Pałac Pionierów na Sparrow Hills, ul. Kosygina, 17/1

W sobotę w Sparrow Hills odbędzie się zabawa o nazwie „Innovative Racing”. Wezmą w nich udział zespoły, które samodzielnie budują niezwykłe sanie o różnych kształtach i rozmiarach. Jury doceni nie tylko prędkość, ale także wygląd sań, a także kostiumy załogi. Zwycięska drużyna otrzyma główną nagrodę - 150 tysięcy rubli. Prezenty czekają na najbardziej aktywnych fanów.


Klasa mistrzowska „Skomponujmy bajkę”

Kiedy: 28 stycznia

Gdzie: Dom I. S. Ostroukhova w Trubnikach, Trubnikovsky per., 17

„Ułóżmy bajkę” to nie tylko czytanie książki o muzycznym designie, ale akcja, w której dzieci biorą czynny udział i rozwijają fabułę wraz z prezenterami. Podczas lekcji mistrzowskich dzieci będą miały czas na rysowanie i zapoznanie się z instrumentami muzycznymi. Bilet kosztuje 300 rubli.


Dzień charytatywny na lodowisku VDNKh

Kiedy: 28 stycznia

Gdzie: lodowisko w VDNH, 119 Mira Ave.

Dobry powód, aby wybrać się na główne lodowisko w kraju - w sobotę odbędzie się tutaj dzień charytatywny. Wpływy ze sprzedaży biletów wstępu zostaną przekazane do funduszy charytatywnych Vera i I Am! oraz Fundacja Konstantina Chabenskiego.


Kurs kreatywny „Szkoła młodego pisarza”

Kiedy: od 29 stycznia

Gdzie: CC „Punctum”, Small Afanasyevsky per., 1/33

W niedzielę w Komitecie Centralnym Punctum rozpoczyna się kurs dla uczniów w wieku 10–15 lat, którzy nie są obojętni na literaturę i marzą o karierze pisarskiej. Na cotygodniowych zajęciach dzieci dużo uczą się z teorii literatury i próbują swoich sił w różnych kreatywnych ćwiczeniach. Kurs składa się z pięciu klas i będzie kosztował rodziców 3600 rubli.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Co zająć dziecko jesienią
Przewodnik

Co zająć dziecko jesienią

Poza sezonem, gdy spacerowanie jest nieprzyjemne i masz dość siedzenia w domu, możesz nauczyć się czegoś nowego: rozwijać roboty, rzeźbić z gliny, rysować lub rozumieć sztukę. Dla każdego dziecka tej jesieni jest coś dla każdego. Robotyka, elektrotechnika i wzornictwo przemysłowe w Roboshkoli W dni powszednie zajęcia w Roboshkoli odbywają się wieczorami, aw weekendy trwają prawie cały dzień, ale dzięki specjalnej technice gry nikt się nie przepracuje.
Czytaj Więcej
„Venus rag”: Jak obejrzeć wystawę sztuki povera w Ermitażu
Przewodnik

„Venus rag”: Jak obejrzeć wystawę sztuki povera w Ermitażu

16 maja w Pałacu Zimowym otwiera się wystawa „Arte Povera. Twórczy przełom” - obszerna i odkrywcza retrospekcja jednego z najważniejszych trendów we włoskiej sztuce drugiej połowy XX wieku. Termin „arte povera” (przetłumaczony z języka włoskiego jako „biedna sztuka”) został ukuty przez kuratora i krytyka sztuki Germano Celant w 1967 roku, próbując zdefiniować twórczość kilkudziesięciu włoskich autorów, którzy zbuntowali się niezależnie na różne sposoby sztuka przeciw amerykańskiemu minimalizmowi, proponująca zupełnie inny sposób rozumienia zjawisk świata przemysłowego.
Czytaj Więcej
Co musisz wiedzieć o bezpieczeństwie dzieci w samochodzie?
Przewodnik

Co musisz wiedzieć o bezpieczeństwie dzieci w samochodzie?

Zapytaliśmy pediatrę, ortopedę i specjalistę od produktów dla dzieci o to, co wpływa na bezpieczeństwo dziecka w samochodzie zarówno w regularnych, jak i nagłych wypadkach. Frolov Pavel Aleksandrovich, pediatra Prywatna klinika dziecięca Shtulman Dmitry Alekseevich, chirurg ortopeda dziecięcy, kandydat nauk medycznych, Prywatna klinika dziecięca Olga Teslya, dyrektor sieci sklepów „Olant” Dlaczego potrzebuję fotelika samochodowego?
Czytaj Więcej
10 najpopularniejszych koktajli w Moskwie
Przewodnik

10 najpopularniejszych koktajli w Moskwie

Restauracja i bar Delikatesy Pedro Manhattan - 520 rubli 492 koktajli na miesiąc Składniki: Bourbon - 60 ml Sherry - 20 ml Angostura - 2 krople Bitter - 2 krople Ocet Sherry - 2 ml PET BARISHNIKOV, barman Delikatesy: „Współwłaściciel i szef kuchni wynaleźli koktajl Delikatesy Wiaczesław Lankin. To zwrot akcji w klasycznym Manhattanie.
Czytaj Więcej