Ciekawe

Zapusty, próba wiosennych i kosmicznych lotów

Ostatki w City Farm

Kiedy: 21-26 lutego

Gdzie: VDNH, Mira, 119

Na farmie miejskiej wszystkie długie weekendy planują świętować Ostatki. Będzie dużo rozrywki, warsztatów, tańców, konkursów i pysznych naleśników z gorącą herbatą. 25 lutego o 15:00 na farmie uroczyście spłonął strach na wróble.


Festiwal niezwykłych sań w Sokolnikach

Kiedy: 23 lutego

Gdzie: Park Sokolniki, ul. Sokolniki Val, 1/1

Następne święta niezwykłych domowych sań odbędą się w nadchodzący wakacyjny weekend w Sokolnikach. W festiwalu wzięły udział zespoły, które opracowały sanie w postaci czołgów, samolotów, łodzi, statków kosmicznych. Jeśli ta akcja wydaje ci się nudna, spójrz na wyścig w basenach bitewnych. Przed wyścigiem wszyscy uczestnicy będą musieli przygotować swoją miednicę, ukrywając ją jako sprzęt wojskowy.


„Próba wiosny” w ogrodzie farmaceutycznym

Kiedy: 23-19 marca

Gdzie: Ogród farmaceutyczny, Mira, 26/1

Od jutra w Ogrodzie Farmaceutycznym rozpoczyna się tradycyjna wystawa „Próba wiosny”. Przed upływem terminu można zobaczyć tulipany, żonkile, przebiśniegi, krokusy, lilie, bzy i wiele innych kwiatów.
A na targach produktów rzemieślniczych Maslenitsa możesz spróbować serów, ciast, deserów mlecznych i napojów owocowych, a także wziąć udział w warsztatach serowych.


Bajki w weekendy w sieci „Karo”

Kiedy: 23-26 lutego

Gdzie: w kinach sieci Karo

Przez cały weekend w sieci kin „Karo” będą pokazywane najlepsze domowe bajki XX wieku. Bilety można kupić w specjalnej cenie 150 rubli. Harmonogram sesji i adresy kin określane są na stronie internetowej.


Program naukowy „Kosmonautyka” z projektu „Inteligentna Moskwa”

Kiedy: 25 i 26 lutego

Gdzie: ośrodek kultury „ZIL”, ul. Wschód, 4

Nowy program projektu Smart Moscow to prawdziwe Centrum Szkolenia Kosmonautów. W czterech laboratoriach będzie można zbadać zasadę ruchu rakiety, zbudować silnik, poznać niebezpieczeństwa związane z przestrzenią kosmiczną i zapoznać się z życiem astronautów. Rodzice też nie będą się nudzić: planowany jest dla nich interaktywny wykład quizu. Bilet dla jednego dziecka i jednej osoby dorosłej kosztuje 1750 rubli.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Jak otworzyć restaurację za dwa tygodnie
Komentarz

Jak otworzyć restaurację za dwa tygodnie

W grudniu zespół Burger Heroes obiecał otworzyć nowe miejsce w kinie Pushkinsky w zaledwie 14 dni zamiast zwykłych trzech miesięcy. Raporty z pracy wykonywanej każdego dnia pojawiały się na Facebooku na stronach właściciela Burger Heroes Igor Podstreshny i ​​jego partnera, projektu Local Food, z którym zajmuje się Nastya Kolesnikova.
Czytaj Więcej
„W okolicy jest tak wielu toksycznych rodziców”.
Komentarz

„W okolicy jest tak wielu toksycznych rodziców”.

W Rosji ukazał się nowy magazyn internetowy dla młodych rodziców „Nie, w porządku”. Jego twórcy oferują alternatywny pogląd na rodzicielstwo, porównując się z popularnymi forami dla matek i ojców, którzy ich zdaniem ignorują autoironię, zdrowy rozsądek i krytyczne podejście do błędów. Do tej pory na stronie opublikowano skromną ilość materiałów - na przykład tutaj możesz obejrzeć zdjęcia „gównianych rodziców” i zapoznać się z „przebiegiem młodego ojca”.
Czytaj Więcej