Ciekawe

Targi książki, otwarcie lodowiska, zimowe festiwale i warsztaty

Program dla dzieci z targów non / fictio№19 w Centralnym Domu Artystów

Wiek: 0+

Kiedy: do 3 grudnia, 11:00 - 20:00

Gdzie: św. Wał krymski, 10

Cena: od 350 rubli

Główne targi książki roku mają bardzo dobry program dla dzieci: od dużych wystaw, takich jak „Książka dla dzieci 1917-2017. Opowieść z kontynuacją” i „Suszone - uwierz” - po spotkania z zagranicznymi pisarzami zaproszonymi przez prawie wszystkich wydawców. Świetny przewodnik dla dzieci po wystawie można znaleźć tutaj. Osobno odnotowujemy pokaz „Waflowego Serca”, spotkania z bohaterem Denisky Tales i lekcji mistrzowskich wydawnictwa Samokat.


Otwarcie lodowiska w VDNH

Wiek: 0+

Kiedy: 1 grudnia, 17: 00-23: 00

Gdzie: Prospect Mira, 119

Cena: od 500 rubli

Lodowisko w VDNKh jest największym sztucznym lodowiskiem na świecie, dlatego planowany jest wielki program otwarcia. Głównym wydarzeniem jest występ hiszpańskiego teatru Grupo Puja z elementami akrobatyki sportowej i niebezpiecznych wyczynów na wysokości 35 metrów. Na lodowisku goście znajdą również dobrą muzykę i pyszne jedzenie, a o 21:00 - fajerwerki.


Wystawa kolekcjonerskich niedźwiedzi Hello Teddy w Tishinka

Wiek: 0+

Kiedy: 1-3 grudnia, 12: 00-19: 00

Gdzie: Plac Tishinskaya, 1

Cena: 250 rubli

Wystawa mimiki Misiów jest również największą na świecie i już dziewiątą, która odbywa się w Moskwie. W sumie wystawa będzie miała około 500 artystów i ponad 5000 niedźwiedzi, z których każdy ma swój charakter i wizerunek. To nie są zabawki, ale przedmioty kolekcjonerskie z różnych przedmiotów - od bohaterów literackich klasyków po urocze dzieci.


Abracadabra Pop Up Festival on Trekhgorka

Wiek: 0+

Kiedy: 2-3 grudnia, 12: 00-20: 00

Gdzie: św. Rochdelskaya, 15, s. 24

Cena: 300 rubli, dzieci poniżej 12 lat wstęp jest bezpłatny

Duży rodzinny festiwal „Abracadabra” to mieszanka projektów edukacyjnych, wydarzeń kulturalnych i rynku noworocznego. Bogaty program dwóch dni jest przeznaczony dla każdego wieku: są wykłady dla rodziców, występy dzieci i kreatywne warsztaty dla wszystkich. Z interesujących rzeczy - warsztaty baletu Jegora Simaczowa, pokaz chemiczny z eksperymentu i zawieszona książka z projektu zderzaka. Mieszkańcy rynku Daniłowskiego będą karmić gości.


Zimowy festiwal „Dreams of Moscow” w Muzeum Moskiewskim

Wiek: 0+

Kiedy: 2-3 grudnia, 12: 00-120: 00

Gdzie: Bulwar Zubowski, 2

Cena: od 450 rubli, dzieci do trzech lat bezpłatnie

Muzeum Moskiewskie wraz z projektem Seasons zamieni muzeum w prawdziwe zimowe miasto. Festiwal odbędzie się w dwóch miejscach: w drugim budynku odbędą się przedstawienia, koncerty, warsztaty dla dzieci i dorosłych oraz jarmark bożonarodzeniowy, a na podwórku złożą dużą choinkę, otworzą targi z kącikiem gastronomicznym i rozrywką dla dzieci. Program obejmuje sztukę „Gdy babcie były wnuczkami”, projekt „Muzyka w metrze”, występy aktorów „Teatru Studio sztuki”, wycieczki po Moskwie z Miejskiego Biura Wycieczkowego Muzeum Moskiewskiego i wiele innych.

Otwarta przestrzeń będzie dostępna dla wszystkich bez uprzedniej rejestracji i biletów, w drugim budynku trzeba będzie kupić bilet.


Otwarcie lodowiska dla dzieci w Parku Gorkiego

Wiek: 3+

Kiedy: 2 grudnia

Gdzie: św. Szyb krymski, 9

Cena: od 150 rubli

W sobotę zostanie otwarte zaktualizowane lodowisko dla dzieci, w którym zajęcia w szkole łyżwiarstwa figurowego Alexei Yagudin będą odbywać się do marca. Znalezienie lodowiska jest proste: znajduje się obok głównego, a wejście i wypożyczalnia znajdują się w oddzielnym pawilonie obok kawiarni dla dzieci 8 Oz.


Noworoczna mistrzowska klasa zabawek retro

Wiek: 6+

Kiedy: 3 grudnia, 11: 00-12: 30

Gdzie: św. Pokrovka, 11

Cena: 600 rubli

W centrum dziecięcym książki „Kocham czytać” na Pokrovce, wydawnictwo Nastya i Nikita zorganizuje klasę mistrzowską dla dzieci i dorosłych na temat produkcji ozdób choinkowych w stylu retro. Zostanie użyta wata i papier-mache, na lekcji będzie można zrobić kilka półfabrykatów i pomalować je w domu lub na następnym spotkaniu.

Aby dostać się do klasy mistrzowskiej, musisz zarejestrować się telefonicznie: +7 (495) 540-58-02

Obejrzyj wideo: Kiedy otwarcie lodowiska w Wieruszowie? (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Co zająć dziecko jesienią
Przewodnik

Co zająć dziecko jesienią

Poza sezonem, gdy spacerowanie jest nieprzyjemne i masz dość siedzenia w domu, możesz nauczyć się czegoś nowego: rozwijać roboty, rzeźbić z gliny, rysować lub rozumieć sztukę. Dla każdego dziecka tej jesieni jest coś dla każdego. Robotyka, elektrotechnika i wzornictwo przemysłowe w Roboshkoli W dni powszednie zajęcia w Roboshkoli odbywają się wieczorami, aw weekendy trwają prawie cały dzień, ale dzięki specjalnej technice gry nikt się nie przepracuje.
Czytaj Więcej
„Venus rag”: Jak obejrzeć wystawę sztuki povera w Ermitażu
Przewodnik

„Venus rag”: Jak obejrzeć wystawę sztuki povera w Ermitażu

16 maja w Pałacu Zimowym otwiera się wystawa „Arte Povera. Twórczy przełom” - obszerna i odkrywcza retrospekcja jednego z najważniejszych trendów we włoskiej sztuce drugiej połowy XX wieku. Termin „arte povera” (przetłumaczony z języka włoskiego jako „biedna sztuka”) został ukuty przez kuratora i krytyka sztuki Germano Celant w 1967 roku, próbując zdefiniować twórczość kilkudziesięciu włoskich autorów, którzy zbuntowali się niezależnie na różne sposoby sztuka przeciw amerykańskiemu minimalizmowi, proponująca zupełnie inny sposób rozumienia zjawisk świata przemysłowego.
Czytaj Więcej
Co musisz wiedzieć o bezpieczeństwie dzieci w samochodzie?
Przewodnik

Co musisz wiedzieć o bezpieczeństwie dzieci w samochodzie?

Zapytaliśmy pediatrę, ortopedę i specjalistę od produktów dla dzieci o to, co wpływa na bezpieczeństwo dziecka w samochodzie zarówno w regularnych, jak i nagłych wypadkach. Frolov Pavel Aleksandrovich, pediatra Prywatna klinika dziecięca Shtulman Dmitry Alekseevich, chirurg ortopeda dziecięcy, kandydat nauk medycznych, Prywatna klinika dziecięca Olga Teslya, dyrektor sieci sklepów „Olant” Dlaczego potrzebuję fotelika samochodowego?
Czytaj Więcej
10 najpopularniejszych koktajli w Moskwie
Przewodnik

10 najpopularniejszych koktajli w Moskwie

Restauracja i bar Delikatesy Pedro Manhattan - 520 rubli 492 koktajli na miesiąc Składniki: Bourbon - 60 ml Sherry - 20 ml Angostura - 2 krople Bitter - 2 krople Ocet Sherry - 2 ml PET BARISHNIKOV, barman Delikatesy: „Współwłaściciel i szef kuchni wynaleźli koktajl Delikatesy Wiaczesław Lankin. To zwrot akcji w klasycznym Manhattanie.
Czytaj Więcej