Polecany przez

Anton Totibadze - o prawej shawarmie na Barrikadnaya

Życie wokół ma nową sekcję, w której bohaterowie miasta opowiadają o swoich ulubionych kawiarniach i tajnych punktach, w których jedzą lunch, kolację, kupują rzeczy i spędzają wolny czas. Dziś artysta Anton Totibadze opowiedział nam o swoim ulubionym miejscu.

„Mięso w chlebie pita”

św. Barykada, 12.2


Anton Totibadze

artysta

Jeśli chodzi o wysoką kuchnię, nie byłem długo w mieście. Wszystko, co najsmaczniejsze i najdelikatniejsze, odbywa się u nas. Chiny, Japonia, Gruzja, Francja, Włochy ... Ale jest jedna rzecz, której nie możesz zrobić w domu, nawet nie próbuj. SHAURMA. Właściwa shawarma w Moskwie staje się coraz mniej. Ale jest jeden niezmienny punkt, w którym wszystko jest zawsze na poziomie. Na Barrikadnaya, po drugiej stronie ulicy od zoo.

Popularne miejsce wśród twoich, możesz tam spotkać inteligentnych ludzi. Sos czosnkowy, a nie majonez, odpowiedni sos pomidorowy, a nie keczup i pikantny sos są dodawane na żądanie - i lepiej to zrobić, jest smaczniejsze. Pita, kurczak - wszystko jest tak, jak powinno. Mam nadzieję, że wiesz, że normalni ludzie nie biorą serowego chleba pita. Z niego, chyba że można uszyć modne sprzęgła.pokrycie: pronina_marina - stock.adobe.com

Popularne Wiadomości

Kategoria Polecany przez, Następny Artykuł

Hopes Tech: 10 najnowszych wojskowych gadżetów
Przyszłość

Hopes Tech: 10 najnowszych wojskowych gadżetów

Oculus Rift dla czołgisty, który jest wirtualną rzeczywistością do kontrolowania czołgu Hełm Oculus Rift może być używany nie tylko w grach: pewnego dnia dowiedział się, że armia norweska testuje urządzenie do własnych celów. Na poligonie wojskowym w Rennes mechanicy kierowców kontrolują czołgi w hełmach rzeczywistości wirtualnej - pozwala to uzyskać 360-stopniowy widok wokół samochodu.
Czytaj Więcej
Hopes Tech: 10 najpiękniejszych sklepów na świecie
Przyszłość

Hopes Tech: 10 najpiękniejszych sklepów na świecie

Duże sieci handlowe i deweloperzy coraz częściej zamawiają nowe sklepy i centra handlowe przez znanych architektów, oczekując, że nietypowy design przyciągnie nowych klientów. H&F dowiedział się, jak wyglądają najciekawsze sklepy na świecie. SunnyHills Confectionery LOKALIZACJA Tokio, Japonia Data otwarcia 2013 Architekt Kengo Kuma Tajwańska firma SunnyHills jest jedną z głównych sieci cukierniczych w Azji Południowo-Wschodniej.
Czytaj Więcej
People X: Secret Labs of the Future Lab w Google
Przyszłość

People X: Secret Labs of the Future Lab w Google

Google X jest ulubionym pomysłem Siergieja Brina: częściowo tajne laboratorium badawcze specjalizujące się w fantastycznych i prawie niemożliwych do zrealizowania projektach, które powinny zmienić otaczający nas świat. Na temat Google X prawie nic nie wiadomo, ale Google Glass opracowuje okulary rzeczywistości rozszerzonej i poważnie zastanawia się nad fantastycznymi pomysłami, np. Windami kosmicznymi lub latającymi deskami z „Powrót do przyszłości”.
Czytaj Więcej
Młodzi technicy: najciekawsze gadżety wystawy CES
Przyszłość

Młodzi technicy: najciekawsze gadżety wystawy CES

Consumer Electronics Show (CES) zakończyło się w piątek w Las Vegas, na którym firmy zaprezentowały swoje najnowsze produkty z zakresu elektroniki użytkowej. Oprócz gigantów technologicznych uczestniczyły w nim młode firmy. Wybraliśmy najciekawsze pomysły startupowe prezentowane na wystawie, które w przyszłości mogą zmienić świat.
Czytaj Więcej