Polecany przez

Natasha Bryantseva - o twoich ulubionych miejscach w Paryżu

Pod hasłem „Polecane” Życie wokół Jekaterynburga nadal pyta znajomych o ulubione kawiarnie, sklepy i tajne punkty w Rosji i na całym świecie. Tym razem Natalia Bryantseva, jubilerka i twórczyni marki Avgvst, opowiedziała nam o swoich ulubionych miejscach w Paryżu. Od czasu do czasu Natasha publikuje podobne uwagi dotyczące praw autorskich w biuletynie marki, który można subskrybować za pomocą linku.

Natasha Bryantseva


Niedawno byłem w Paryżu na Fashion Week. Widziałem pchli targ i jedno muzeum. Nie, nie straciłem zmysłów i nie leżałem w hotelu ze szklanką róży w jednej ręce i makaronem w drugiej - pracowałem i było lepiej niż jakakolwiek reszta. W tym roku po raz pierwszy pokazaliśmy Avgvst nabywcom zagranicznych sklepów. Amerykańscy i azjatyccy kupujący spojrzeli na biżuterię z naszych trzech kolekcji - „Mercury”, Space Atlas i „Lollipops” - i dość niespodziewanie dla mnie zmieszali je ze sobą.

Pchli targ

Pchli targ bez adresu

vide-greniers.org/75-Paris

Główną atrakcją kulturalną tej wycieczki jest pchli targ i nie jest to dobrze znany „marsz na ropę” na St. Ouen. Znalazłem to na stronie, na której zamieszczają informacje o rynkach, które odbywają się co tydzień w różnych miejscach. Prawie nie ma turystów i absolutnie niesamowite ceny. Kupiłem na przykład srebrne łyżeczki z kością słoniową (wydaje się) po 8 euro za sztukę.

Hotel

Hotel Le Pigalle

Le Pigalle est situéu au 9, rue Frochot, 75009 Paris

Po pierwsze, jest to idealne miejsce na romantyczną podróż. Po drugie, jeśli chcesz przyjechać do Paryża, aby obudzić swoją wewnętrzną paryską kobietę, nie powinieneś przeglądać wszystkich tych artykułów „10 rzeczy, bez których prawdziwe francuskie kobiety nie mogą się obejść”, ale przyjdź do tego hotelu. Jest tak zmysłowy we wnętrzu i detalach, że nawet kiedy idę do muzeum, zaczynam malować usta czerwoną szminką.

Kawa

Teleskop do kawiarni

5 Rue Villedo, 75001 Paryż

A jednak Ob-La-Di, The Broken Arm i KB CafeShop.

Jedzenie

Pancake Breizh Cafe

109 Rue Vieille Du Temple, Paryż; 14 Rue Des Petits Carreaux, Paryż; 1 Rue de l'Odéon, Paryż

Pamiętaj, aby pójść do słynnego naleśnika Breizh Café i zjeść naleśnik gryczany z pikantnym nadzieniem. Wpadnij do Le Petit Cambodge Cafe. Niestety uczynił to miejsce atakiem terrorystycznym w 2016 roku dla całego świata, ale kawiarnia wytrzymała to, nadal pracowała i podawała doskonałe jedzenie na wypadek, gdybyś był głodny po bieganiu po mieście. W Mobilis w Mobili, która serwuje owoce morza w przystępnych cenach, tak jak lubimy. A w Le Mary Céleste - baru z ostrygami, który oferuje dobrą, bardzo dobrą kuchnię i koktajle.

czytaj TAM, GDZIE WYGODNE:


Zdjęcia: okładka - Robin Benzrihem, 1 - Natalya Bryantseva, 2 - Le Pigalle / Benoit Linero, 3 - Teleskop, 4 - Breizh Café

Popularne Wiadomości

Kategoria Polecany przez, Następny Artykuł

Ludzie w mieście: kto zabiera zwierzęta ze schronisk
Ludzie

Ludzie w mieście: kto zabiera zwierzęta ze schronisk

Miasto ma kilkadziesiąt schronień dla bezdomnych zwierząt. Koty i psy przybywają tam w dużych ilościach i na różne sposoby, ale znacznie rzadziej zdobywają nowych właścicieli. Życie wokół znalazło zwierzęta, które miały szczęście znaleźć dom, i rozmawiało z tymi, którzy zdecydowali się wziąć je dla siebie.
Czytaj Więcej
Osobiste doświadczenie: staż w restauracji wyróżnionej gwiazdką Michelin
Ludzie

Osobiste doświadczenie: staż w restauracji wyróżnionej gwiazdką Michelin

Polina Manskaya, dziennikarka kulinarna, twórczyni Foodandfood.ru, witryny poświęconej jedzeniu i podróżom, opowiedziała Lifeowi, jak po studiach we włoskiej szkole dla profesjonalnych szefów kuchni przebywała na stażu w restauracji nagrodzonej gwiazdką Michelin, co kosztowało i uczyło. WYBÓR RESTAURACJI Przed studiami w akademii kulinarnej nigdy nie pracowałem jako kucharz, ale byłem zainteresowany uzyskaniem stażu w restauracji z gwiazdkami Michelin.
Czytaj Więcej
Osobiste doświadczenie: Jak uratować opuszczone osiedla na przedmieściach
Ludzie

Osobiste doświadczenie: Jak uratować opuszczone osiedla na przedmieściach

Muzeum Moskiewskie organizuje wystawę poświęconą dawnym majątkom szlacheckim, które znajdują się na terenie tzw. Nowej Moskwy, w przestrzeni między Autostradą Kijowską a Warszawską, która nagle stała się miastem. Rosyjskie majątki szlacheckie to ból i smutek zarówno dla Ministerstwa Kultury, jak i miłośników architektury: w większości przypadków są to zapomniane ruiny, które należy przechowywać kosztem budżetu, ale nie przeznaczaj pieniędzy na ich odbudowę.
Czytaj Więcej