Dzień z życia szefa kuchni

Regis Trigel z Brasserie Bridge i Strelka Bar

Od dawna chcieliśmy szpiegować życie szefów kuchni, ponieważ nie tylko kroją cebulę w kuchni, ale są odpowiedzialni za większość pracy w restauracji. Co więcej, każdy z nich jest osobą, a smak i hobby szefa kuchni oczywiście wpływają na to, co dostajemy na talerzu. Pierwszą myślą oczywiście było przydzielenie bohaterowi korespondenta z fotografem, ale w ten sposób nieuchronnie wpłynęłoby to na naturalny przebieg wydarzeń. Dlatego poprosiliśmy bohatera i jego otoczenie, aby sfilmowali, co dzieje się z nim w ciągu dnia na iPhonie i natychmiast opublikowali to w aplikacji Cirqle, w której możesz wspólnie prowadzić albumy tematyczne.

Life wokół kontynuuje kolumnę, w której szefowie kuchni przechowują szczegółowe zdjęcia i reportaże wideo z tego, co się z nimi dzieje w ciągu jednego dnia roboczego. W nowym numerze - Cirqle z Regis Trigel, szef kuchni „Brasserie Bridge” i szef kuchni w barze „Strelka”.

Szef kuchni

reżyser Trigel

Agencja SMM
„Apetyczny marketing”

Artem Shilov

08:08

Początek dnia: budzę się, jak widać, o 08:08, aby wszystko załatwić. Myślę, że to najlepszy czas: z jednej strony, następnego poranka, z drugiej - udaje mi się spać i wstać ze świeżą głową.

08:30

Codziennie zaczynam od jedzenia musli z kefirem i jabłkiem. Musli zawierają potrzebne mi białko, a jabłko zawiera witaminy. Doktor Birkin wynalazł to śniadanie dla wojska podczas drugiej wojny światowej, ponieważ zawiera wystarczającą ilość cukru i białka, ale jednocześnie pali się powoli, co pozwala oszczędzać siłę i energię.

09:30

Przyszedłem do mojej ulubionej restauracji „Brasserie Bridge” na Kuznetsky Most.

09:45

Kuchnia naszej restauracji. W dużych garnkach gotujemy klasyczny francuski sos półigłowy, którego aktywnie używamy do gotowania.

10:00

Rano serwujemy śniadanie. Placki twarogowe wykonujemy z twarogu wiejskiego. Aby były przewiewne, najpierw zwijamy kulki twarogu, a następnie posypujemy mąką.

10:30

Jakie śniadanie bez omletu? W menu Mostu znajduje się również omlet z mięsem kraba kamczackiego.

11:00

Świeże owoce, jagody i warzywa są dostarczane do nas z różnych stron świata.

11:10

To szparagi przywiezione z Tajlandii, zielone i chrupiące.

12:00

Interesują mnie najnowsze trendy i trendy kulinarne, dlatego regularnie czytam magazyn Thuries Gastronomie, który jest wydawany we Francji.

12:15

To jest mój pulpit w biurze restauracji: tutaj czytam, piszę, sprawdzam pocztę i zamawiam produkty od dostawców.

13:00

To jest Tatyana, zarządzająca salą naszej restauracji.

13:30

To zdjęcie ilustruje przebieg pracy w kuchni naszej restauracji.

13:45

A to jest proces pracy w naszej kuchni - czy to naprawdę wygląda?

14:00

Sous Chef Vitaliy i kierownik produkcji Eugene. Żenia jest jednym z najstarszych pracowników naszej instytucji. Współpracujemy od dłuższego czasu i bardzo go doceniam.

14:30

Spotkanie z klientami, którzy chcą zorganizować bankiet u nas. Komunikujemy się, dyskutujemy.

15:00

Gotuję tłuczone ziemniaki według przepisu Joela Robuchona.

15:20

Na zdjęciu Joel Robuchon jest szefem kuchni stulecia i moim nauczycielem!

16:00

Sałatka Nicoise jest ulubionym i najpopularniejszym daniem naszych gości.

16:30

Przychodzę do baru na przerwę na kawę.

18:00

I oto jestem w barze Strelka. Spotkałem tu najlepszego i najzdolniejszego, moim zdaniem, bar-managera Moskwy - Siergieja Chesnokova.

18:20

Sukhrob - kierownik produkcji baru Strelka. Znamy się od dawna i jestem mu wdzięczny za jego cierpliwość. Bar Strelka to projekt o dużym natężeniu ruchu, jest wielu gości, wielu kucharzy, a praca tutaj nie jest łatwa.

18:45

Moja tabliczka jest z logo Arrows.

19:30

Moja ukochana Masza Tyumeneva, dyrektor ds. PR naszych projektów („Brasserie Bridge”, „Strelka”). Jej praca jest integralną częścią życia w restauracji.

20:30

Te potrawy przygotowujemy w Strelce - wykorzystujemy zdjęcia jako próbki, aby kucharze pamiętali dokładnie, jak wyglądają potrawy.

21:00

Aby ocenić świeżość i jakość produktu, próbuję go. To jest najłatwiejszy sposób.

21:30

I to ja wraz z Maximem Smirnovem, starszym menedżerem Strelki. Zawsze mamy o czym rozmawiać i śmiać się razem.

Pod koniec dnia przebieram się w zwykłe ubrania i wracam do domu, gdzie czeka na mnie moja żona i kolacja.

Możesz śledzić Regisa i jego drużynę w ich Cirqle. 

Popularne Wiadomości

Kategoria Dzień z życia szefa kuchni, Następny Artykuł

Czy muszę pić dwa litry wody dziennie?
Nieporozumienie

Czy muszę pić dwa litry wody dziennie?

Istnieje wiele mitów dotyczących zdrowego odżywiania. Jednym z nich jest to, że absolutnie konieczne jest picie co najmniej dwóch litrów wody dziennie. Dowiadujemy się, czy tak naprawdę jest. Dwa litry wody Oświadczenie Osoba musi pić co najmniej dwa litry (osiem szklanek wody) dziennie. W ostatnich latach ludzie zaczęli częściej pić zwykłą wodę.
Czytaj Więcej
Czy więcej niż jedna filiżanka kawy jest szkodliwa?
Nieporozumienie

Czy więcej niż jedna filiżanka kawy jest szkodliwa?

Istnieje wiele mitów dotyczących zdrowego stylu życia. Jednym z nich jest to, że nie należy pić więcej niż jednej filiżanki kawy dziennie. Dowiadujemy się, czy tak naprawdę jest. Adopcja Picie więcej niż jednej filiżanki kawy dziennie nie jest tego warte: jest szkodliwe dla każdego. Chociaż kawa jest głównym napojem kreatywnych ludzi, wielu jest tego nieufnych.
Czytaj Więcej
Czy kawę należy pić wcześnie rano?
Nieporozumienie

Czy kawę należy pić wcześnie rano?

Istnieje wiele mitów dotyczących jedzenia. Jednym z nich jest to, że najbardziej przydatne jest picie kawy rano, a pod koniec godzin warto ograniczyć spożycie kofeiny. Dowiadujemy się, czy tak naprawdę jest. Zatwierdzenie Kawę należy pić rano: o tej porze ciało najlepiej postrzega kofeinę. Dla wielu filiżanka kawy jest niezbędną częścią porannego rytuału.
Czytaj Więcej
Co kradnie z restauracji
Nieporozumienie

Co kradnie z restauracji

Wiele powiedziano o kradzieży wśród pracowników restauracji. Ale najtrudniejszą rzeczą jest utrzymanie kontroli nad gośćmi zakładu, jeśli zdecydują się wziąć ze sobą przypadkową pamiątkę. Życie wokół rozmawiało z przedstawicielami znanych moskiewskich instytucji o najciekawszych sprawach i ich reakcji na kradzież. Babki i byk na rożnie Szefa kuchni Vladimira Klimova z restauracji „45/60” Kradzież przypisuje się nieuniknionym stratom, a także walce potraw.
Czytaj Więcej