Ciekawe

Restauracja Saxon + Parole zostaje otwarta u Patriarchów

W Spiridonievsky Lane 25 października otwiera nowojorską restaurację Saxon + Parole, której analogia znajduje się na Manhattanie. Globalnym partnerem właścicieli restauracji była firma Global Point Family, która ma restauracje Happiness i Favorite Place 22.13 w stolicy.

Menu moskiewskiej wersji restauracji zostało opracowane przez tego samego szefa kuchni, który pracuje w nowojorskiej firmie Saxon + Parole, Brad Fermery. W moskiewskiej restauracji postanowił skoncentrować się na grillowanym mięsie i owocach morza, ale według właścicieli ważne są także nowojorskie dania. Na przykład stek z kości mózgowej nadziewany sosem Bearn lub mus z grzybów Portobello z truflami i galaretką whisky. Ogólnie rzecz biorąc, menu składa się z tak zwanej nowej kuchni amerykańskiej: steki, salami, pikle, lody z alkoholem, ostrygi, tatar - czyli wszystko na świecie.

Bar, podobnie jak na Manhattanie, obiecuje wysokiej jakości klasyczne i charakterystyczne koktajle, które zostały wymyślone przez trzech barmanów z oryginalnego Saxon + Parole Naren Young, Masahiro Urusido i Linden Pride.

Przez pierwsze kilka tygodni, w tym dzień otwarcia, restauracja będzie działać tylko na obiad - od 17:00 do 00:00. Ceny potraw i koktajli nie są jeszcze znane, średni rachunek nazywa się 2500 rubli.

Menu

Zupa marchewkowo-imbirowa, pestki dyni,
chili marshmallows

Pieczona jagnięcina w marokańskich przyprawach, cebuli, kremowych puree ziemniaczanym

Mus z grzybów Portobello,
galaretka whisky

Mus z wątróbki drobiowej, porto i galaretka z czarnego pieprzu

Tatar z tuńczyka, yuzu, awokado, wasabi,
żetony korzeniowe

Pół kurczaka z farmy, dynia,
solona cytryna, natka pietruszki

Zielona sałatka, zielone warzywa, feta, awokado

Kapusta włoska, brązowy olej, tymianek

Saxon + zwolnienie warunkowe

Spiridonevsky Lane, 12/9
Strona internetowa: www.saxonandparole.ru

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

10 dobrych książek o aranżacji wnętrz
Przewodnik

10 dobrych książek o aranżacji wnętrz

Każdy projektant zawsze ma własną listę ważnych książek, które edukują, inspirują i pomagają znaleźć nowe i nieoczekiwane rozwiązania w pracy nad projektami. Z czasem lista ta może się uzupełniać lub zmieniać, ale prawie zawsze obejmuje zarówno poważne pomoce dydaktyczne, jak i łatwiejsze do odczytania książki, których zadaniem jest uczynienie projektowania wnętrz zrozumiałym i dostępnym.
Czytaj Więcej
Lista kontrolna: Jakich zabawek potrzebuje dziecko do roku
Przewodnik

Lista kontrolna: Jakich zabawek potrzebuje dziecko do roku

Magazyn przewodowy ma nieśmiertelny artykuł, który pojawia się od czasu do czasu w publikacjach rodziców i pokojach rozmów. Według niej za najfajniejsze zabawki wszechczasów uważa się patyki, pudełka, liny, tekturową tubę i brud. Jesteśmy tego pewni, ale dla starszych dzieci. A w co grać dla tych, którzy nie są jeszcze w stanie zdobyć kija lub zrobić zamku z błota?
Czytaj Więcej
Neonowy „Ural” i delikatna ceramika: jak rozcieńczyć minimalistyczne wnętrze
Przewodnik

Neonowy „Ural” i delikatna ceramika: jak rozcieńczyć minimalistyczne wnętrze

Lakoniczne i świadome wnętrze, które ostatnio stało się modne, częściowo dzięki dziełom Marii Kondo, może czasem być pozbawione twarzy. W życiu znalazło się kilka rosyjskich marek minimalistycznych i spokojnych przedmiotów, które nie zaśmiecą przestrzeni, ale pomogą ożywić dom. Wszystkie zostaną zaprezentowane na festiwalu zakupów Sandarina w dniach 3 i 4 listopada w domu towarowym Bolshoy oraz na stronie projektu.
Czytaj Więcej