Ciekawe

Po stronie Piotrogrodu otwarto kawiarnię piwowarską.

W dzielnicy Piotrogradzkiej przy ulicy Jabłochkowej 2/10 otwarto kawiarnię piwną Breaking Bad („Breaking Bad”), nazwaną na cześć słynnego amerykańskiego serialu telewizyjnego. Założyciel birkafe Roman Kremnev, podobnie jak bohater serii o tej samej nazwie, jest kandydatem nauk chemicznych, który nadal pracuje na Uniwersytecie Państwowym w Petersburgu i Instytucie Wysokich Molekularnych Związków Rosyjskiej Akademii Nauk.


Piwiarnia oferuje zarówno rosyjskie, jak i importowane piwo rzemieślnicze.

Roman Kremnev założyciel
Złamać źle

Ponieważ pracujemy w formie rozwijającego się obecnie butiku z kawiarnią z piwem, nie mamy kuchni, więc tylko piwo przekąski z jedzenia, średni rachunek zależy całkowicie od tego, ile osób wypije, a to zwykle dwie lub trzy litry za 500-800 rubli. Asortyment reprezentowany jest przez dwadzieścia różnych rodzajów piwa z beczki, a linia jest dobierana tak, aby każdy gość znalazł coś dla siebie. Piwo butelkowe reprezentowane jest przez ponad 350 odmian z całego świata. Istnieje wiele odmian rękodzieła, jesteśmy szczególnie mili dla produktów dzieci z browaru AFBrew w Petersburgu: jest prezentowany zarówno na kranach, jak i na butelkach.

Oficjalne otwarcie Breaking Bad planowane jest na połowę września, ale teraz kawiarnia piwa jest czynna codziennie od 13:00 do 01:00.

Obejrzyj wideo: IMPERIUM MIŁOŚCI Kurt Seyit ve Şura odc 1 NAPISY PL (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Serbski bar z jedzeniem ulicznym Gužva, przebudowa cukierni Troika i piąty Pho'n'Roll
Odkrycie tygodnia

Serbski bar z jedzeniem ulicznym Gužva, przebudowa cukierni Troika i piąty Pho'n'Roll

Guzhva Adres: Zagorodny pr., 9 Telefon: +7 (812) 907-37-47 Średni rachunek: 800 rubli INSTAGRAM Jovan Rashet, właściciel serbskiej restauracji serbskiej kuchni, otworzył nowy projekt na Zagorodny Prospekt - ponownie z odrobiną plusku i chevapi, ale tym razem w demokratycznym formacie ulicznego baru z jedzeniem. Klasyczne serbskie motywy i styl uliczny zostały rozegrane we wnętrzu Guzhvy, co zostało wykonane przez projektantów studia Paum: sale zdobią kopie graffiti w Belgradzie, sufit pokryty jest tynkiem maszynowym, a jedna ze ścian jest wyłożona płytkami.
Czytaj Więcej