Jedzenie

Jaką muzykę gra w greckiej restauracji Molon Lave

Najważniejsze w restauracji jest jakość i smak jedzenia, aw barze - napoje. Niemniej jednak wybieramy instytucje z innych powodów. Wnętrze, ceny, styl obsługi i muzyka - wszystko to przemawia do gustu właścicieli i ich miłości do pracy. Życie wokół kontynuowane jest w części poświęconej muzyce, która gra w moskiewskich restauracjach, kawiarniach i barach. W nowym wydaniu - lista odtwarzania tradycyjnej greckiej restauracji Molon Lave na Bolshaya Gruzinskaya.

Samson Moisidis

właściciel greckiego sklepu spożywczego „Milos”

Rebetika gra w Molon Lave - greckiej muzyce ludowej, wykonywanej głównie na bouzouki, instrumencie smyczkowym podobnym do lutni. Styl ten był szczególnie popularny w Grecji w latach 20-30 XX wieku, odzwierciedlając życie zwykłych ludzi: robotników, rybaków, rzeźników i tak dalej. Wiele pokoleń wyrosło na tej muzyce. To nie jest muzyka współczesna, ale tradycyjna, zawsze będzie żyła w Grecji i tam, gdzie są Grecy.

Pomagam w restauracji w różnych sprawach, w tym z listą odtwarzania. Raz przyniosłem iPoda, włączyłem go, a potem poproszono mnie o jeszcze więcej muzyki, więc go wybrałem.

Obejrzyj wideo: 10 MITOLOGICZNYCH GRECKICH STWORZEŃ! wParanormalia (Marzec 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Jedzenie, Następny Artykuł

Urodziny Rabitsy, Life at regatta i Claude Lantsman's Napalm show
Weekend

Urodziny Rabitsy, Life at regatta i Claude Lantsman's Napalm show

Film Olgi Darfi „I Am Gagarin” Pokazy filmowe „Napalm” Dokument o miłości sprzed pół wieku, który został zebrany krok po kroku przez autora „Shoa” Claude'a Lantsmana. To historia krótkiego spotkania, które zmieniło życie dwóch osób - Francuza i pielęgniarki Koreańskiego Czerwonego Krzyża. Film został po raz pierwszy zaprezentowany w zeszłym roku na festiwalu filmowym w Cannes i zebrał wiele entuzjastycznych odpowiedzi.
Czytaj Więcej
Retrospektywa Wima Wendersa, wystawa Pepperstein, powrót The X-Files
Weekend

Retrospektywa Wima Wendersa, wystawa Pepperstein, powrót The X-Files

Dokąd pójść „Łowcy marmurowych głów (Archeologia przyszłości)” Kiedy: 28 stycznia - 28 lutego Gdzie: Muzeum badań Rosyjskiej Akademii Sztuki (nasyp Universitetskaya 17) Koszt: 200 rubli Pierwsza wystawa wpływowego rosyjskiego artysty Pavla Peppersteina w Petersburgu od dziewięciu lat, który w zeszłym roku ustanowił osobisty rekord, gdy jego praca opuściła aukcję za 165 tysięcy euro.
Czytaj Więcej
Koncerty Zemfiry i „Talnika”, wystawa sztuki odwilży i „targu Lambada”
Weekend

Koncerty Zemfiry i „Talnika”, wystawa sztuki odwilży i „targu Lambada”

Wystawa „Odwilż w Moskwie: 1953–1968” Wielkoskalowy projekt Muzeum Moskiewskiego na temat sztuki i kultury odwilży. Obrazy i rysunki, projekty architektoniczne, plakaty filmów Kozintseva i Tarkowskiego, pierwsze wydania poetów lat sześćdziesiątych i przedruki zrehabilitowanych modernistów współistnieją z artefaktami, które przenoszą obraz czasu - plakaty na temat eksploracji przestrzeni, mebli, urządzeń i odzieży.
Czytaj Więcej