Ciekawe

Kanapka Right Bite otwarta w pobliżu stacji metra Kurskaya

Na ulicy Woroncowo Pole, w pobliżu stacji metra „Kurskaya”, otworzył kanapkę Right Bite. O tym życiu wokół powiedział właściciel instytucji Bejan Aronia.

„Studiowałem u dentysty. Potem pracowałem w sektorze transportu i budownictwa. Zawsze marzyłem o otwarciu własnej instytucji, w której przygotowaliby proste, smaczne jedzenie” - mówi Aronia.

Codziennie kupuje produkty na kanapki w sklepie Metro. Right Bite przygotowuje obecnie kanapki chlebowe (130-250 rubli) z szynką i serem, kurczakiem, pieczarkami i serem, a także rybami. Ponadto istnieją kanapki ciabatta (180 rubli) i hot dogi (130 rubli). Right Bite robi również sałatki (150 rubli) - greckie i Cezar.

Racja

Adres: ulica Vorontsovo Field, dom 18

Czas pracy:
Pon.-pt.: od 09:30 do 21:00, sob: od 11:00 do 19:00, niedz .: zamknięte

Tel .: +7 (963) 635-25-35

Wśród napojów do dyspozycji gości jest espresso (50-90 rubli), Americano (50-90 rubli), cappuccino (80-120 rubli), latte (80-120 rubli), loteria (140 rubli), napoje bezalkoholowe (200 rubli) i herbata ( 50-70 rubli).

Teraz instytucja nie ma stołów i krzeseł - wszystkie posiłki i napoje są sprzedawane tylko na wynos. Jednak później obiecują zorganizować miejsca dla 25 osób tutaj. Jesienią w Right Bite pojawią się elektroniczne fajki wodne i konsola do gier.

Obejrzyj wideo: W jak Wybór (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Jak zrozumieć, dlaczego nie udzielają kredytu
Zarządzanie

Jak zrozumieć, dlaczego nie udzielają kredytu

Jeśli bank po raz kolejny odrzucił wniosek kredytowy lub zatwierdził go, ale na mniejszą kwotę lub z powodu nierentownego oprocentowania, jest to okazja do zastanowienia się nad czystością historii kredytowej. Czasami możesz nie wiedzieć, że jest zepsuty. Życie wokół nauczyło się, jak identyfikować błędy w historii kredytowej i jak to naprawić.
Czytaj Więcej
Dlaczego klient może dostać się na czarną listę
Zarządzanie

Dlaczego klient może dostać się na czarną listę

Z tego powodu firmy uwzględniają klientów na czarnych listach Ruslan Gafurov dostawa do domu żywności ZakaZaka Nasza firma ma czarną listę i niestety jest okresowo aktualizowana. Działalność naszej firmy związana jest z dostarczaniem żywności, a z naszych usług korzysta codziennie kilka tysięcy klientów. Najczęściej są na czarnej liście dzieci w wieku szkolnym, które dla zabawy zamawiają pizzę dla swojego przyjaciela.
Czytaj Więcej
Jak zmieniła się wartość firm internetowych w tym roku
Zarządzanie

Jak zmieniła się wartość firm internetowych w tym roku

W tym roku towarzyszyły potężne zmiany polityczne i gospodarcze. Życie wokół sprawdzało, w jaki sposób wpłynęło to na wartość rosyjskich publicznych firm internetowych, a także startupów. Yandex 19 grudnia 2013 r. 13 mld USD 19 grudnia 2014 r. 5,7 mld USD Spadek 56% Leonid Delitsyn Finam Pierwszy powód tego spadku jest wspólny dla rosyjskiej gospodarki.
Czytaj Więcej