Ciekawe

W Moskwie mogą pojawić się mobilne kawiarnie w holach „Green Crocodile”

W Moskwie planują uruchomienie sieci mobilnych kawiarni w lawetach o nazwie „Zielony Krokodyl”, informuje moskiewska agencja informacyjna.

Jednym z założycieli projektu jest biznesmen Oleg Davydov. Według niego sieć kawiarni będzie zlokalizowana na przekształconej platformie w nadwoziach ciągników bez oznaczeń AMPP. Samochody będą pomalowane na „rozpoznawalny zielony”. Wewnątrz platformy wykonają „obrotowy sześcian z plastikowego szkła z panoramicznym widokiem, odizolowany od kabiny”, z dwoma miejscami - dla gościa i kierowcy-kelnera. Davydov zauważył, że w zależności od preferencji klientów szkło będzie albo przezroczyste, albo lustrzane na zewnątrz. Na zewnątrz kostki zostanie zainstalowana linia pełzająca, na której będą emitowane wiadomości od odwiedzających.

Według Davydova, teraz do kawiarni są dwa samochody ciągnące. „Mamy nadzieję, że usługa będzie pożądana, a następnie wykorzystamy całą flotę pojazdów” - powiedział. Wniosek o rejestrację znaku towarowego Green Crocodile został już złożony w Federalnej Służbie ds. Własności Intelektualnej.

Prezes pierwszej firmy patentowej doradzającej przy rejestracji marki i uzyskiwaniu patentów, Anatolij Aronow, uważa, że ​​zasadność korzystania z byłych lawet zależy od stopnia podobieństwa z pojazdami komunalnymi.

„Podobieństwo do miejskich samochodów służbowych będzie uzasadnione, jeśli kolor będzie bardzo podobny do lawety, zarejestrowana jest na nich nazwa„ Usługa ewakuacji ”, ale kolor nie dotyczy tego. To wzbudzi pytania opinii publicznej - w jaki sposób laweta może świadczyć takie usługi i wszelkie prowokujące rzecz znajdzie swoich zwolenników, ci sami parkmani mogą zostać pierwszymi klientami takiej sieci - powiedział Aronov.

Obejrzyj wideo: Warta Honorowa przed Grobem Nieznanego Żołnierza pod murami KREMLA w Moskwie, lipiec 2013 r. (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Moc umysłu: 5 sposobów na rozwój inteligencji
Chmura wiedzy

Moc umysłu: 5 sposobów na rozwój inteligencji

Ilościowy umysł Na mózg, jak każda inna część naszego ciała, wpływają czynniki zewnętrzne. Jeśli na przykład spowalniasz oddychanie lub boisz się czegoś, możesz natychmiast zauważyć zmianę w postrzeganiu. Twórca Quantified Mind, Johnny Donner, zasugerował, że wielu chciałoby wiedzieć dokładnie, które czynniki pozytywnie lub negatywnie wpływają na ich zdolności poznawcze.
Czytaj Więcej
Republika Cypryjska: 3 sposoby optymalizacji podatków na byłym obszarze morskim
Chmura wiedzy

Republika Cypryjska: 3 sposoby optymalizacji podatków na byłym obszarze morskim

Listy stref przybrzeżnych zostały zaktualizowane: Ministerstwo Finansów Rosji wyrzuciło z nich Republikę Cypryjską. Oficjalną datą wykluczenia Cypru z offshore będzie 1 stycznia 2013 r., Ale teraz możemy powiedzieć, że zainteresowanie tym krajem w zakresie optymalizacji podatkowej ponownie gwałtownie wzrośnie. Cypr pozostanie atrakcyjny dla inwestorów zagranicznych, którzy nadal mogą włączać spółki na Cyprze, wykorzystując je do optymalizacji podatkowej swojej działalności.
Czytaj Więcej
5 rodzajów przedsiębiorców z Game of Thrones
Chmura wiedzy

5 rodzajów przedsiębiorców z Game of Thrones

Czwarty sezon sagi telewizyjnej Game of Thrones, opartej na powieści George'a Martina Song of Ice and Fire, dobiega końca. Producenci ogłosili, że zostaną wydane jeszcze trzy sezony epickiego dramatu o kandydatach na żelazny tron ​​Siedmiu Królestw. Wiadomo, że George Martin, choć nie ukończył prac nad najnowszymi książkami, już przemyślał losy głównych bohaterów i ujawnił je twórcom serialu.
Czytaj Więcej
Business Geek: Pinterest dla Firm, Wskazówki absolwentów LinkedIn i inne cotygodniowe hity
Chmura wiedzy

Business Geek: Pinterest dla Firm, Wskazówki absolwentów LinkedIn i inne cotygodniowe hity

Inc.: Jak korzystać z Pinteresta w biznesie Aaron O'Hanlon, dyrektor wykonawczy Footbridge Media Marketing Agency, mówi o tym, jak sieć społecznościowa zdjęć i zdjęć może pomóc w promocji Twojej firmy. Na początek radzi, aby nie postrzegać go jako bezpośredniego kanału zwiększającego ruch: na Pinterest możesz zwrócić uwagę tylko na swój produkt lub portfolio (oczywiście, jeśli wyglądają dość estetycznie).
Czytaj Więcej