Ciekawe

W Moskwie mogą pojawić się mobilne kawiarnie w holach „Green Crocodile”

W Moskwie planują uruchomienie sieci mobilnych kawiarni w lawetach o nazwie „Zielony Krokodyl”, informuje moskiewska agencja informacyjna.

Jednym z założycieli projektu jest biznesmen Oleg Davydov. Według niego sieć kawiarni będzie zlokalizowana na przekształconej platformie w nadwoziach ciągników bez oznaczeń AMPP. Samochody będą pomalowane na „rozpoznawalny zielony”. Wewnątrz platformy wykonają „obrotowy sześcian z plastikowego szkła z panoramicznym widokiem, odizolowany od kabiny”, z dwoma miejscami - dla gościa i kierowcy-kelnera. Davydov zauważył, że w zależności od preferencji klientów szkło będzie albo przezroczyste, albo lustrzane na zewnątrz. Na zewnątrz kostki zostanie zainstalowana linia pełzająca, na której będą emitowane wiadomości od odwiedzających.

Według Davydova, teraz do kawiarni są dwa samochody ciągnące. „Mamy nadzieję, że usługa będzie pożądana, a następnie wykorzystamy całą flotę pojazdów” - powiedział. Wniosek o rejestrację znaku towarowego Green Crocodile został już złożony w Federalnej Służbie ds. Własności Intelektualnej.

Prezes pierwszej firmy patentowej doradzającej przy rejestracji marki i uzyskiwaniu patentów, Anatolij Aronow, uważa, że ​​zasadność korzystania z byłych lawet zależy od stopnia podobieństwa z pojazdami komunalnymi.

„Podobieństwo do miejskich samochodów służbowych będzie uzasadnione, jeśli kolor będzie bardzo podobny do lawety, zarejestrowana jest na nich nazwa„ Usługa ewakuacji ”, ale kolor nie dotyczy tego. To wzbudzi pytania opinii publicznej - w jaki sposób laweta może świadczyć takie usługi i wszelkie prowokujące rzecz znajdzie swoich zwolenników, ci sami parkmani mogą zostać pierwszymi klientami takiej sieci - powiedział Aronov.

Obejrzyj wideo: Warta Honorowa przed Grobem Nieznanego Żołnierza pod murami KREMLA w Moskwie, lipiec 2013 r. (Luty 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Sklep z serami otwarty w Kamennoostrovsky
Ciekawe

Sklep z serami otwarty w Kamennoostrovsky

Po stronie Piotrogrodu otworzono mały sklep specjalizujący się wyłącznie w serach. Zostaje przywieziony do sklepu z serami z Krasnodaru, Włoch i Francji. Teraz w sklepie jest około 60 odmian sera, w przyszłości ich liczba wzrośnie do setek. Minimalna cena to 100 rubli za 100 gramów (cena to na przykład półtwardy ser „Latteria”).
Czytaj Więcej
Co robić w Petersburgu wieczorem 20 lipca
Ciekawe

Co robić w Petersburgu wieczorem 20 lipca

W środowy wieczór, 20 lipca, w Petersburgu odbędzie się kilka koncertów, spektakli i wykładów. Życie w okolicy mówi ci, co robić w mieście po pracy. Spektakl teatralny „Wykład o niczym” Co: Spektakl Post Theatre oparty na jednym z głównych dzieł Johna Cage'a, amerykańskiego kompozytora, filozofa, poety, artysty, najbardziej znanego ze swojej kompozycji „Cztery minuty trzydzieści trzy sekundy”, podczas której nie słychać dźwięku.
Czytaj Więcej
Które kraje Rosjanie wybiorą na majowe wakacje?
Ciekawe

Które kraje Rosjanie wybiorą na majowe wakacje?

Specjalnie dla Life wokół specjaliści serwisu internetowego „Compare.ru” przygotowali ocenę krajów, do których Rosjanie wybiorą się w majowe wakacje w 2017 roku. Ranga Numer kraju Hiszpania 9,7% Niemcy 8,2% Czechy 6,7% Francja 5,8% Włochy 5,3% Grecja 3,8% Izrael 1,4% Bułgaria 1% Chiny 1% Portugalia 1% "Lubię to w 2016 r. większość Rosjan wybiera europejskie miejsca na wakacje majowe.
Czytaj Więcej