Jedzenie

Jak rozpoznać fałszywy ryż, czy kucharze powinni nosić rękawiczki i skąd pochodzą ostrygi w Moskwie?

Czy mogą robić zboża z plastiku?

Czytaj

Wiadomość o niebezpiecznym fałszywym ryżu najpierw porwała Chiny, a potem do nas dotarła. Życie wokół nas dowiodło, czy można zrobić ryż z plastiku, czy jest niebezpieczny i jak odróżnić podróbkę od produktu naturalnego.


Jak jeść sushi?

Czytaj

Istnieje opinia, że ​​w ojczyźnie sushi je się nieco inaczej niż w Rosji. Dowiedzieliśmy się, jak je się sushi w Japonii, czy potrzebny jest sos sojowy i dlaczego do dania podaje się imbir i wasabi.


Czy goście muszą przejąć ubrania do szafy?

Czytaj

W zimnych porach roku wiele restauracji zmusza gości do zostawiania obszernych kurtek i płaszczy w szafie, a niektóre instytucje, wręcz przeciwnie, nie są w stanie przechowywać rzeczy gości. Dowiedzieliśmy się, czy odwiedzający muszą się rozebrać i czy restauracje naruszają prawo.


Czy powinieneś rozbić naczynie na czeku, jeśli go odmówisz?

Czytaj

Zdarza się, że danie w restauracji nie spełnia oczekiwań lub jego jakość jest wątpliwa. Życie w okolicy mówi nam, czy wrócić do kuchni i kto zostanie za to ukarany.


Czy kucharze muszą nosić rękawiczki?

Czytaj

Otwarta kuchnia przestała być trendem i stała się już znana w moskiewskich restauracjach: możesz obserwować, jak kucharze działają w co drugiej restauracji. Czy kucharze muszą nosić rękawiczki i czy ich brak stanowi naruszenie, dowiedzieliśmy się od ekspertów w branży restauracyjnej.


Skąd pochodzą ostrygi w Moskwie i czy można je jeść?

Czytaj

Ostrygi nie są już dziwacznym przysmakiem i można je zobaczyć w menu w prawie każdej restauracji rybnej. Życie w okolicy zorientowało się, jak niebezpieczne jest zamawianie ostryg w Moskwie i skąd pochodzą w Rosji.

Obejrzyj wideo: UWAGA! CHINY PRODUKUJĄ RYŻ Z PLASTIKU! ZOBACZ JAK GO ROZPOZNAĆ! (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Jedzenie, Następny Artykuł

Jak zrozumieć, dlaczego nie udzielają kredytu
Zarządzanie

Jak zrozumieć, dlaczego nie udzielają kredytu

Jeśli bank po raz kolejny odrzucił wniosek kredytowy lub zatwierdził go, ale na mniejszą kwotę lub z powodu nierentownego oprocentowania, jest to okazja do zastanowienia się nad czystością historii kredytowej. Czasami możesz nie wiedzieć, że jest zepsuty. Życie wokół nauczyło się, jak identyfikować błędy w historii kredytowej i jak to naprawić.
Czytaj Więcej
Dlaczego klient może dostać się na czarną listę
Zarządzanie

Dlaczego klient może dostać się na czarną listę

Z tego powodu firmy uwzględniają klientów na czarnych listach Ruslan Gafurov dostawa do domu żywności ZakaZaka Nasza firma ma czarną listę i niestety jest okresowo aktualizowana. Działalność naszej firmy związana jest z dostarczaniem żywności, a z naszych usług korzysta codziennie kilka tysięcy klientów. Najczęściej są na czarnej liście dzieci w wieku szkolnym, które dla zabawy zamawiają pizzę dla swojego przyjaciela.
Czytaj Więcej
Jak zmieniła się wartość firm internetowych w tym roku
Zarządzanie

Jak zmieniła się wartość firm internetowych w tym roku

W tym roku towarzyszyły potężne zmiany polityczne i gospodarcze. Życie wokół sprawdzało, w jaki sposób wpłynęło to na wartość rosyjskich publicznych firm internetowych, a także startupów. Yandex 19 grudnia 2013 r. 13 mld USD 19 grudnia 2014 r. 5,7 mld USD Spadek 56% Leonid Delitsyn Finam Pierwszy powód tego spadku jest wspólny dla rosyjskiej gospodarki.
Czytaj Więcej