Przewodnik

Ulice, dachy, dziedzińce i woda: najlepsze tarasy w Petersburgu

Białe noce przybywają do Petersburga, miasto ma krótkie północne lato. Chcę to wydać, jeśli to możliwe na świeżym powietrzu. Dlatego do czerwca tarasy i werandy pojawią się wszędzie: na najwęższych ulicach, w parkach, na dachach i, oczywiście, nad wodą. Życie wokół stworzyło wiele dobrych miejsc, w których przyjemnie jest spędzać ciepłe dni.

Dachy

„Makaron”

ADRES: Dobrolyubova Avenue, 16

CZAS PRACY: 12:00-23:30

MAKARONNIKI.RU

Pomimo tego, że pracownicy Macaroni są otwarci przez cały rok, tak naprawdę otwierają się w maju, kiedy na ogromnym dachu na najwyższym piętrze centrum biznesowego znajdują się namioty, letnia kuchnia ze sprzętem do grillowania, niezliczone wanny z roślinami oraz hamaki i leżaki. W tym roku w „Makaronie” budują między innymi scenę i planują organizować ciche imprezy w weekendy. Ale najważniejsze - po kilku latach odbudowy lasy usunięto z katedry księcia Włodzimierza, a wartość panoramy natychmiast wzrosła znacząco.

Laboratorium Solaris

Futurystyczna kopuła przypomina epokę sterowców i pierwsze powieści science fiction na dachu rezydencji przy Pirogov Lane. Dobrze jest podziwiać panoramę katedry św. Izaaka zimą, ale latem podwójnie dobrze: nie musisz czekać, aż stolik będzie pusty przy oknie, wystarczy udać się na dach, na którym wyświetlane są cewki przemysłowe i stołki barowe dla wygody odwiedzających.

ADRES: Linia Pirogowa, 18

CZAS PRACY: 13: 00-00: 00 (piątek i sobota do 02:00)

facebook.com

Blokuj

Otwarta jesienią ubiegłego roku restauracja mięsna Aleksandra Rappoporta w Leningrad Center dopiero zaczyna zapełniać dwa doskonałe tarasy z widokiem na ogród Tauride. Pierwszą z dotychczasowych postanowiono przekształcić w rodzaj relaksu z wygodnymi meblami i stolikami do kawy, drugi wkrótce otworzy zadaszoną werandę, urządzoną zgodnie z ogólną koncepcją wizualną nowoczesnej restauracji w nowoczesnym czytaniu.

ADRES: Ulica Potiomkinska, 4

CZAS PRACY: 12:00-01:00

blok.restaurant

Sześć kolejnych tarasów dachowych:

Terrassa

ADRES:Ul.Kazańska, 3

CZAS PRACY: od 11:00 do ostatniego gościa, w weekendy - od 12:00

TERRASSA.RU

Pasek PMI

ADRES: Nasyp Moika, 7

CZAS PRACY: 12: 00–23: 00, piątki i soboty do 01:00

PMIBAR.COM

„Dach 18”

ADRES: Nabrzeże Piotrogrodzkie, 18

CZAS PRACY: 12: 00-01: 00, w piątki i soboty - do 04:00

roof18.com

„Gastronomia”

ADRES: Marat, 5

CZAS PRACY: 11: 00–23: 00, od czwartku do soboty - do 01:00

ginza.ru

Jardy

Rób imigrację

ADRES: Ulica Vosstaniya, 24

CZAS PRACY: 18: 00-01: 00, piątki i soboty do 03:00

facebook.com

Jedna z najpopularniejszych werand Petersburga w klastrze „Skrzydło”. Z początkiem sezonu letniego menu zostało nieco zaktualizowane tutaj, w przeciwnym razie wszystko pozostało jak wcześniej: doskonały wybór win w rozsądnych cenach i regularne koncerty kameralne.

Bufet „Kid” i pizzeria Camorra

Mikroskopijna berlińska Kreuzberg na dziedzińcu przy Kovensky Lane zyskała popularność dzięki dwóm głównym mieszkańcom - malutkiemu barowi Malys i pizzerii Camorra. Zakłady wcale nie konkurują ze sobą, nikt nie będzie miał nic przeciwko, jeśli zaczniesz jeść pizzę u Little Boya lub, przeciwnie, przyjedziesz zjeść kanapki ze szprotami w Camorra. Dlatego terytorium dziedzińca, chaotycznie wyposażone w różnorodne meble, jest tu również używane razem.

Kochanie

ADRES: Kovensky Lane, 14

CZAS PRACY: 10:00-23:00

vk.com


Camorra

ADRES: Kovensky Lane, 14

CZAS PRACY: 15:00-23:00

instagram.com

Wydmy

Mały bar i plaża otworzyły nowy sezon pod koniec kwietnia. Zimą, tradycyjnie odnowione tutaj, kupili świeże kwiaty i rośliny, a także przynieśli nowy piasek, teraz używają go do piaskownic dla dzieci: małych i czystych. Na miejscu znajduje się cała tradycyjna rozrywka na wydmach: stoły do ​​tenisa, kicker, imprezy dla DJ-ów i letnia kuchnia z grillem.

Adres: Ligovsky Prospect, 50

Czas pracy: od 12:00 do ostatniego gościa

vk.com

Garaż w trybie współpracy

Do tej pory przy wejściu do pizzerii w stylu starego Detroit postawiono kilka stolików i duży okrągły sklep, w niedalekiej przyszłości będzie więcej mebli, a także rośliny w wannach i girlandach. Aby oddychać świeżym powietrzem, nie trzeba wychodzić na zewnątrz: duże okna garażowe od podłogi do sufitu są otwarte przez całe lato.

ADRES: Ul.Gorochowaja, 47

CZAS PRACY: 12: 00-00: 00, piątki i soboty do 02:00

cooperativegarage.com

Trzy kolejne tarasy na dziedzińcach:

Grønland

ADRES: Nabrzeże pałacowe, 20

CZAS PRACY: 12:00-22:00

vk.com

„Ciepły”

ADRES: Ulica Bolszaja Morska, 45

CZAS PRACY: 09: 00-00: 00, piątki do 01:00, soboty od 11:00 do 01:00, niedziele od 13:00

v-teple.ru

Woda

Cyrk

ADRES: Nabrzeże Swierdłowska, 44

CZAS PRACY: 12:00-20:00

vk.com

Mała charytatywna kawiarnia otwarta przez cukiernię Heavenly Cupcakes (projekt Fundacji Anton Nearby) i Uppsala Circus w odrestaurowanej herbaciarni nad stawami Polyustrovsky. Latem otwierają taras z kojącym widokiem na staw z czarnymi łabędziami. Jedzenie serwuje słodycze i kanapki, a także posiłki w dni powszednie i weekendy. W tym roku obok kawiarni zainstalowano również duży grill, który można wypożyczyć.

Il Lago Dei Cigni

Taras najdroższej włoskiej restauracji w Petersburgu na wyspie Krestovsky oferuje fantastyczne widoki na Łabędzi Staw i park. Ponadto urządzono tu pełnoprawną otwartą kuchnię z dwoma grillami na drewno, piecami do pizzy i wszystkim, co niezbędne do zrobienia makaronu i risotto.

ADRES: North Road, 21

CZAS PRACY: 12:00-00:00

illago.ru

Regaty

Restauracja na podeście na nabrzeżu Aptekarskaya. Główny taras na dachu, który jest teraz wyposażony w przytulne meble ogrodowe i kwiaty doniczkowe, oferuje wspaniałe widoki na stronę Wyborga i Malaję Newką, a także mosty Kantemirovsky i Grenadier.

ADRES: Nabrzeże Aptekarskaya, 12

CZAS PRACY: 12:00-23:00

regatta.tastetoeat.ru

Trzy kolejne tarasy z widokiem na wodę:

Pachniał

ADRES:Twierdza Piotra i Pawła, 3

CZAS PRACY:12:00-01:00

ginza.ru

Mewa

ADRES: Nasyp Martynova, 40

CZAS PRACY: 12: 00-00: 00, piątki i soboty do 01:00

CHAIKA-RESTAURANT.RU

Ulice

Fartuch

ADRES:Ulica Rubinstein, 15/17

CZAS PRACY: 10:00-00:00
(Piątek i sobota do 02:00)

vk.com

W tym roku „Fartuk” przeprowadził pełną rekonstrukcję na piątą rocznicę, aktualizując zarówno wnętrze, jak i menu. Jednak kompaktowy przytulny taras, który od samego początku każdego lata urządzany był przed domem Tołstoja, pozostał taki sam.

„Trapista”

Doskonały taras na cichej ulicy Radishchev z dwupiętrową brasserie z małżami i goframi w tym roku został nieco rozbudowany (ze względu na wysokie stoły, które są odpowiednie obok pubu), zachowując stary belgijski rygor. Nie ma tak wielu zieleni, ale bliżej czerwca organizatorzy obiecują przynieść więcej kwiatów.

ADRES: Ulica Radishcheva, 36

CZAS PRACY:12:00-00:00

beercard.ru

„Botanika”

W jednym z najlepszych wegetariańskich zakładów w mieście, Botanica Cafe, taras ozdobiony jest kwiatami, wiklinowymi meblami, świecami i pięknym widokiem na kościół Panteleimon i Baron Stieglitz's College.

ADRES: Ulica Pestel, 7

CZAS PRACY: 11:00-00:00

cafebotanika.ru

Duo gastrobar

W gastrobarze Duo jest katastrofalna przestrzeń, a kolejki ustawiają się w kolejce za pomysłowym kulinarnym Dmitrijem Blinovem i Renatem Malikovem. Nawet pomimo przebudowy, która została przeprowadzona zimą, konieczne jest wcześniejsze zarezerwowanie stolików tutaj. Niech mały taras letni z widokiem na Annenkirche dla Duo będzie wielką pomocą.

ADRES: Kirochnaya street, 8

CZAS PRACY: 13: 00-00: 00 (piątek i sobota do 01:00)

duobar.ru

Sześć dodatkowych tarasów zewnętrznych:

Becker

ADRES:Ulica Rubinstein, 40/11

CZAS PRACY:12:00-06:00

facebook.com

„Rosyjski kieliszek do wina numer 1”

ADRES:Bulwar Straży Konnej, 4

CZAS PRACY:12:00-00:00

vodkaroom.ru

Chez Julie

ADRES: Ul.Gangutskaya, 16

CZAS PRACY: 09: 00-23: 00, w soboty od 10:00, w niedziele od 11:00

VK.COM

Mitte

ADRES: Ulica Rubinstein, 27

CZAS PRACY: 10: 00–23: 00, piątki i soboty od 12:00

VK.COM

Obejrzyj wideo: Budynek Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 odzyskuje blask (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Przewodnik, Następny Artykuł

Ostateczna wyprzedaż w Leform i Mango oraz 90% zniżki na rosyjskich projektantów
Cotygodniowe rabaty

Ostateczna wyprzedaż w Leform i Mango oraz 90% zniżki na rosyjskich projektantów

Zniżki Kursovoy Adres: Kursovoy per., 8 / 2b W sklepie z wieloma markami w Kursovy pereulok, gdzie sprzedaje się ponad 50 rosyjskich projektantów, od artykułów demokratycznych po luksusowe, rozpoczęła się całkowita sprzedaż. Z rabatami do 90%, możesz tutaj kupić rzeczy On Course, MUUS Lena Maksimova, Zazdrość, Urban Glass, Tonkilled i inne marki reprezentowane w multibrandzie.
Czytaj Więcej
Zniżki w Zara, Asos i I Am Studio
Cotygodniowe rabaty

Zniżki w Zara, Asos i I Am Studio

Każdego tygodnia Life around dowiaduje się, co nowego w sklepach w Moskwie i Sankt Petersburgu (a także online), i doradza, jakie specjalne oferty i promocje należy teraz wykorzystać. W nowym numerze - minus 30% na wszystko na odzież wakacyjną, podstawową i zimową za jedną trzecią ceny i zimową wyprzedaż na rynku masowym.
Czytaj Więcej