Przewodnik

Top 6 werand na Instagramie w Irkucku

Europejski zwyczaj spędzania lat na otwartych przestrzeniach staje się coraz bardziej istotny w Irkucku. Do tego stopnia, że ​​na letnich tarasach iw dni powszednie czasami nie można znaleźć pustych miejsc. Życie wokół zgromadziło najbardziej spektakularne i przytulne werandy w mieście.

SMS

Nonna Manyan

Restauracja „Fianit”

 św. Shiryamova, 35

fianit-irk.ru

Będąc na terytorium letniego tarasu restauracji „Fianit”, możesz zapomnieć, że jesteś w mieście, a nie na zewnątrz, ponieważ wokół jest naprawdę magiczna atmosfera. Otaczają Cię malownicze krajobrazy, wokół jest harmonia, wszystko kwitnie i pachnie słodko. Na terenie znajduje się również plac zabaw; w weekendy odtwarzana jest muzyka na żywo. 12 czerwca szef kuchni marki restauracji zaprezentował nowe letnie menu, a teraz masz do wyboru gazpacho, caprese, lomaggio, „shock mange”, „Saint Germain” i inne dania kuchni europejskiej, armeńskiej i rosyjskiej.

Restauracja „Misha”

 św. Sedova, 30

restoran_misha

Przez główny hol można dostać się na letni taras najbardziej arystokratycznej restauracji w Irkucku, gdzie można zobaczyć architekturę 130. dzielnicy. Romantyczna atmosfera, muzyka klasyczna, kuchnia syberyjska i wysoki poziom usług sprzyjają spotkaniom rodzinnym i biznesowym.

Restauracja „Kioto”

 św. K. Marks, 13A

kyoto-irk.ru

Letni dziedziniec klasycznej japońskiej restauracji w Irkucku to ciche i przytulne miejsce, w którym w razie potrzeby można rozróżnić wszystkie odcienie zieleni. Sakura kwitnie tutaj, woda jest głośna - można odpocząć od zgiełku miasta.

Mała Japonia otwiera swoje drzwi nie tylko dla tych, którzy chcą jeść, ale także dla tych, którzy lubią spędzać niezwykły czas. Młoda szkoła kulinarna, romantyczna kolacja we dwoje, warsztaty szycia i ubierania się w kimono z sensei z Tokio to tylko część dodatkowych usług japońskiej restauracji.

Steakhouse „Tender Bulldog”

 Blvd. Gagarina, 11 lat

bulldog-restaurant.com

Schłodzone mięso dostarczane lotami czarterowymi co dwa dni, bogata kolekcja win ze starego i nowego świata, produkty śródziemnomorskie i jasne otoczenie „Delikatnego buldoga” zanurzą Cię w luksusowym świecie. Szczególną uwagę w steakhouse przywiązuje się do potraw przygotowanych w josper (hiszpański grill węglowy). Co najmniej sześć miesięcy wykwalifikowani rzemieślnicy z całej Rosji i z zagranicy są zaangażowani w tworzenie nowych potraw. Tradycyjne akordy gastronomiczne przy akompaniamencie białego wina - idealny scenariusz na służbową kolację lub romantyczną randkę.

Kompleks restauracyjny „Mirage”

 św. boczny, 10A

mirage-irk.ru

Weranda, znajdująca się na terenie kompleksu restauracyjnego Mirage, jest jednym z najpopularniejszych domów letniskowych w Irkucku, a jej położenie na brzegu zatoki Jacobi odgrywało w tym względzie ważną rolę. Dumą letniego tarasu jest kuta altana na wesela, otoczona basenem z rybami.

Dla gości restauracji jest przestronny parkiet taneczny, parking, interaktywny pokój dziecięcy, w którym nauczyciel zajmie się dziećmi. Duży wybór potraw z wędzarni grillowej, świeżo upieczone ciasta z rosyjskiego piekarnika, których aromat można już nasycić. Przyjazny personel, przyjemna muzyka i szum fontanny również cię zadowolą.

Restauracja-grill „Mangal”

 św. Bezbokova, 1, s. 1

mangalirk.ru

Panoramiczny widok na zatokę Angara restauracji Mangal z roku na rok nie przestaje przyciągać nowych gości. Szeroki wybór potraw kuchni europejskiej, rosyjskiej i kaukaskiej, przytulne wnętrze i spokojna muzyka tworzą swobodną atmosferę do spędzania ciepłych wieczorów w towarzystwie bliskich. Bezpłatny program muzyczny, pokój zabaw dla dzieci i soczyste mięso na otwartym grillu czekają na gości restauracji z grillem Mangal.


Zdjęcia: Okładka - Ekaterina Zyryanova.

Przeczytaj nam, gdzie jest to wygodne:

Facebook

VK

Instagram

Obejrzyj wideo: #30dniszczęścia -AKCJA NA INSTAGRAMIE (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Przewodnik, Następny Artykuł

W pudełku: 7 działających (i nie) sztuczek do sprzątania pokoju dziecinnego
Przewodnik

W pudełku: 7 działających (i nie) sztuczek do sprzątania pokoju dziecinnego

Tekst Irina Korneevskaya Zaburzenie w pokoju dziecięcym jest jednym z wiecznych tematów na forach rodzicielskich. Każda rodzina ma własny sposób, aby nauczyć dziecko, jak układać rzeczy na swoim miejscu. Redaktorzy czasopisma Life wokół zgromadzili hacki rodziców, którym udało się osiągnąć porządek w domu, i poprosili psychologa dziecięcego Alexandra Pokryszkina o skomentowanie różnych metod.
Czytaj Więcej
Wystawa główna: Jak iść do muzeum z dziećmi
Przewodnik

Wystawa główna: Jak iść do muzeum z dziećmi

W weekendy przewodniki dla dzieci opowiadają o wydarzeniach i lekcjach mistrzowskich, które muzea organizują dla najmłodszych: często są to krótkie interaktywne zajęcia, podczas których dzieci poznają artystów, historię obrazów lub aranżację wystawy. Ale co, jeśli zdecydujesz się wprowadzić dziecko do świata piękna na własną rękę?
Czytaj Więcej